999 rezultate për

vip-a

Këta VIP-a fitojnë milionat, por e kanë makinën më të lirë se jotja (FOTO LAJM) Të qenurit VIP nuk do të thotë detyrimisht të jesh një njeri i komplikuar dhe të bësh jetë luksi në çdo detaj. VIP-at
Nuk i shpëtuan, VIP-at që u prekën nga koronavirusi (FOTO LAJM) Në botë vazhdon të përhapet me shpejtësi infeksioni nga koronavirusi teksa numri i të prekurve nga Covid-19 është rritur
Nga Kim Kardashian te Rihanna, fotot që kanë "turpëruar" VIP-at (FOTO LAJM) Jemi mësuar t’i shohim gjithnjë të kuruara, elegante dhe me stil. Por nuk ndodh kështu gjithmonë me VIP-at që kanë pusht
"Qaja për Florin", Çiljeta hapi arkivat e shumë viteve më parë dhe nxorri "zbuluar" VIP-at (FOTO LAM) Në Instagram ka nisur së fundmi një sfidë e re, e cila konsiston në publikimin e fotove të vjetra të viteve më parë.
"Kush është shqiptar nuk ka frikë nga virusi", Roberti jep mesazhin më të papërgjegjshëm që prisnim nga VIP-at Robert Berisha ka dalë në një teori të vetën këto ditë. Sipas tij shqiptarët i kanë rezitstuar pushtimit nga shkijet, jo
Nuk i shpëtuan, VIP-at që u prekën nga koronavirusi (FOTO LAJM) Që prej fundit të dhjetorit kur nisi e deri më tani, koronavirusi ka infektuar 134,918 persona dhe u ka marrë jetën 4,98
Nga Ardit Gjebrea te Luana Vjollca, VIP-at shqiptarë nuk njihen si kanë qenë fëmijë (FOTO LAJM) Edhe veten tonë kur e shohim në fotot e fëmijërsië vështirë ta besojmë se jemi ne. E për më tepër VIP-at të cilët ndr
As karbohidrate dhe as yndyrna, cila është dieta që përdorin VIP-at Mjaft e pëlqyer nga Kim Kardashian dhe Gwyneth Paltrow për rezultatet e shpejta, Dieta Ketogjenike ka qenë në qendër të
Ndryshe nga të gjithë VIP-at, Kate Middleton shkëlqeu me atletet 38 dollarshe (FOTO LAJM) Kate Middleton, një entuziaste e sportit, iu bashkua një grupi atletësh të rinj për të marrë pjesë në disa aktivitete në
Jo vetëm Meghan dhe Herry, vilat në Kanada një fiksim i ri për VIP-at (FOTO LAJM) Jo vetëm Meghan dhe Herry janë fiksuar pas Kanadasë, vilat e ndërtuara buzë liqeneve po tërheqin shumë persona publik. M
Sandalet i keni veshur gabim, Vip-at sjellin trendin e çuditshëm që po bën namin (FOTO LAJM) Listës së trendeve të çuditshme sapo iu shtua edhe një. Nëse doni të dukeni trendy, sandalet nuk duhet t’i vishni më siç
Nga Grida Duma te Enca, VIP-at shqiptarë që janë rrëzuar para kamerave (VIDEO) Vip-at mundohen të dalin para publikut gjithmonë sharamnt dhe të kuruar deri në detaj. Por fati nuk është gjithmonë n
Nga Kim Kardashian te Rihanna, fotot që kanë "turpëruar" VIP-at (FOTO LAJM) Jemi mësuar t’i shohim gjithnjë të kuruara, elegante dhe me stil. Por nuk ndodh kështu gjithmonë me VIP-at që kanë pusht
Momentet e sikletshme, si i kanë "tradhtuar" veshjet VIP-at (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet. Që nga këputja e një kopse apo
Ka shpresë për ju, këta Vip-a u lidhën dhe jetojnë të lumtur me fansat e tyre (FOTO LAJM) Historitë e dashurisë së VIP-ave shqiptarë janë gjithmonë shumë interesante për t’u lexuar duke qenë se për këto persona
Oscar 2020, si u veshën Vip-at në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Gjithçka rrotullohet rreth "Oscar"-it! Pas mbrëmjes së madhe tashmë debatet flasin rreth faktit se kush shkëlqeu në t
Pse VIP-at i veshin këpucët një numër më të madh? Truku që duhet ta mësoni (FOTO LAJM) Kemi parë shpesh që në tapetin e kuq apo në evente të tjera VIP-at veshin këpucë me takë që janë numër më i madh se numr
Aplikacioni që po turpëron VIP-at, duken të frikshme pa grim (FOTO LAJM) Ka me dhjetëra aplikacione që mund t’i përdorni për t’i bërë “selfiet” tuaja më të bukura sesa dukeni në jetën reale. Në
Endrit Mërtir nxjerr zbuluar VIP-at: Kërkojnë shumë Photoshop (VIDEO) E kemi parë gjithmonë në shoqërinë e vajzave më të përfolura dhe më të suksesshme shqiptare. Endrit Mërtiri është nj
"Sa hap e mbyll sytë", VIP-at shqiptarë që u ndanë pa u lidhur mirë (FOTO LAJM) Sado që mundohen tiu mbajnë të fshehta lidhjet e tyre, VIP-ave gjithmonë u dalin të dashurit sheshit. Por është bërë