999 rezultate për

vip-a

Të gjitha natyrale, VIP-at më të bukur pa grim (FOTO LAJM) Grimi sot është kthyer në një nga pikat më të forta të vajzave të cilat vazhdojnë vazhdimisht të krijojnë trende të reja
Brenda shtëpive dhe vilave luksoze të VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM) Shtëpia është një nga ambientet më intime, ku njerëzit kalojnë kohë cilësore me njerëzit më të afërt. Duket se arredimi
Ka një mundësi: VIP-at që u martuan me fansat e tyre (FOTO LAJM) Duket sikur në fakt njerëz të caktuar vetëm sepse janë të famshëm nuk janë kurrë të mundshëm për tu arritur apo aq më pa
Vip-at heshtin, Emina Cunmulaj mesazh qeverisë shqiptare për Teatrin (FOTO LAJM) 17 Maj i këti viti u shndërrua në një ditë të dhimbshe për shqiptarët të cilëve u shembën Teatrin që e mbrojtën me fanat
VIP-at që thyen "tabu" e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.
Që mos të ndiheni keq këtë verë, shikoni celulitin e "frikshëm" të VIP-ave (FOTO LAJM) Janë të bukura, të suksesshme, të pasura. Por mallkimit të celulitit nuk i shpëtojnë dot as ato, megjithëse kanë mun
Thyen karantinën me krenari? VIP-at shqiptar që e pranuan publikisht "rebelimin" (FOTO LAJM) Prej dy muajsh të gjithë po jetojnë një realitet ndryshe, për shkak të Covid-19. Disa kanë arritur të përshtaten me
Mbajnë "kurorën", VIP-at shqiptar që nuk njihen pas ndërhyrjeve plastke (FOTO LAJM) Sot është e vështirë të gjesh një vajzë e cila del në ekran ose është super e ndjekur në rrjet e cila nuk ka kryer ndërh
Bëri lëmsh VIP-at me rrjetin e prostitucionit, merret vendimi për Zogun e Tiranës Vetëm pak kohë më parë, përgjimet e telefonatave të Hermes Nikajt, fundosën këtë të fundit duke e lënë në burg. Sot
Thyen rregullat me "të dyja këmbët", VIP-at shqiptarë që "ndërruan" karantinën me bregdetin (FOTO LAJM) Koronavirusi ka shkaktuar pandemi në të gjithë botën. Qeveria shqiptare nuk e ka lejuar ende frekuentimin e plazheve
VIP-at shkelin rregullat me "të dyja këmbët": Shkojnë në plazh për të festuar (FOTO LAJM) Koronavirusi COVID-19 ka shkaktuar pandemi në të gjithë botën. Në ditën e sotme qeveria nuk e ka lejuar ende frekuen
Shifra të marramendëse, sa paguhen VIP-at për një postim në Instagram (FOTO LAJM) Listën e top 10 VIP-ave më të ndjekur në Intagram e kryeson Cristiano Ronaldo me 216 milionë ndjekës dhe pasohet nga Ari
Nga Anglina Jolie dhe Miley Cyrus, si u veshën VIP-at kur takuan Mbretëreshën (FOTO LAJM) Të takosh mbretëreshën duket si një nga gjërat më të siokletshme në jetë. Dhe ndoshta edhe më emcionuesja. Por ju sh
Nga Kim Kardashian te Rihanna, fotot që kanë "turpëruar" VIP-at (FOTO LAJM) Jemi mësuar t’i shohim gjithnjë të kuruara, elegante dhe me stil. Por nuk ndodh kështu gjithmonë me VIP-at që kanë pusht
Vip-at shqiptar që u lidhën online, partneri juaj mund të jetë tek "other messages"! (FOTO LAJM) 1. Marina dhe Getoari janë njohur në Instagram. Ka qenë Geti ai që i ka shkruar i pari Marinës duke i kërkuar ta takonte
Jemi në muajin e Ramazanit, si uruan VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit të sotëm ka nisur dhe muaji i bekuar i Ramazanit për të gjithë besimtarët muslimanë, të cilë
Karantina ju mundësoj të shihni fotot e papublikuara nga dasmat e VIP-ave (FOTO LAJM) Kjo periudhë në karantinë ka bërë që shumë personazhe të famshëm shqiptarë të hapin albumet e tyre të fotove duke postua
Këto VIP-a shqiptarë kanë lidhje gjaku dhe ne nuk e dinim (FOTO LAJM) Ndoshta juve nuk e keni ditur, por ka disa shqiptarë të famshëm që kanë marrëdhënie gjaku mes tyre edhe pse në fakt shuë
Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Taksiratet e VIP-ave, momentet më të sikletshme me veshjet (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet. Që nga këputja e një kopse apo