999 rezultate për

vip-a

Këtë verë është ndryshe, ku po i kalojnë pushimet VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM) Jemi në muajin korrik dhe sezoni turistik ka nisur. Teksa jemi mësuar që personazhet e njohur të ekranit shqiptar t’i sh
Nga Edi Rama te Rudina Dembacaj, VIP-at që festojnë sot ditëlindjen (FOTO LAJM) Në datën 4 korrik përpos Ditës së Pavarësisë së SHBA, në Shqipëri shumë VIP-a festojnë ditëlindjen Nga Edi Rama deri
"The Sun" rendit Dukagjin Lipën ndër baballarët më joshës të VIP-ave (FOTO LAJM) Babai i Duas, Dukagjin Lipa së fundmi ka marrë vëmendjen e prestigjiozes britanike “The Sun”. Në një artikull kushtuar b
Nga merimangat te ashensorët, fobitë e çuditshme të VIP-ave shqiptarë Cilat janë fobitë e VIP-ave? Çfarë i bën ata të zgjohen nga gjumi me makthe? Më poshtë do të njiheni me frikërat më të m
Emra të veçantë bebesh? VIP-at kanë menduar për ju Aq shumë VIP-a janë bërë prindër gjatë kohëve të fundit, sa pa frikë krijohet një listë e gjatë me emra që mund t'ju fry
Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Festë e "çmendur" në bregdet, breda super ditëlindjes me VIP-a të Alba Hoxhës (FOTO LAJM) Të gjithë të veshur me të bardha, pranë bregdetit të mahnitshëm shqiptar, një fest me super organizim, qirinj posht hënë
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
Për herë të parë, Alketa Vejsiu zbulon të pathënat e festivalit në RTSH: Më refuzuan 30 VIP-a Alketa Vejsiu, një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri u komentua gjërë për prezantimin e festivalit të RTSH.
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Të gjithë personazhe publik, i njihni VIP-at shqiptarë në këtë foto të vjetër? Aktori Julian Deda ka publikuar në Instagram një foto të vjetër të vitit 2001. Në foton që aktori ka zgjedhur të hedh
Deputetë, këngëtarë e gazetarë! Kush ishin "VIP-at" që dolën në shesh për të protestuar (FOTO LAJM) Përdhunimi i 15-vjeçares nga roja i shkollës, Abaz Dogu dhe disa djem të tjerë në Babrru ka sjellë reagimin e shoqërisë
Si rrallë herë më parë, VIP-at shqiptarë zbresin në shesh për të protestuar (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Tiranë po mbahet një protestë në "Sheshin Nënë Tereza". Protesta e cila ka mbledhur njerëz të shumtë
Shembet pallati i VIP-ave në Durrës, dëmtohen banesat përreth IKMT ka shembur me shpërthim të kontrolluar sot në Durrës pallatin 6 katësh që njihet ndryshe edhe si pallati i VIP-ave
"Reagoni për romët shqiptarë pastaj amerikanët", Enca u "sulet" VIP-ave (FOTO LAJM) Personazhe të famshëm të Instagramit, këngëtarë, modele, aktorë (nga Michael B. Jordan te Rihanna apo Kendall Jenner); I
Edhe Instagrami juaj është "pushtuar" nga fotot e zeza të VIP-ave? Mësoje ç'po ndodh (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë keni parë sot foto të zeza në Instagram nga personazhe të njohur me miliona ndjekës dhe me influencë
Të fiksuara pas një veshje, VIP-at që nuk hoqën dorë për vite nga të preferuarat e tyre (FOTO LAJM) Të gjithë kemi veshje, apo aksesorë të cilat na pëlqejnë e ndonëse mund të kenë kaluar vite nga dita kur i kemi bërë pje
Vështrimet e turpshme që do të mbahen mend gjatë, kanë vënë në siklet VIP-at (FOTO LAJM) Yjet përballet çdo ditë me momente mjaft të sikletshme që i bëjnë të skuqen para të gjithëve. Për momentin duket sikur g
Zbuluan partnerët dhe fëmijët, sfilata i tregon "sekretet" VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM) Sfilata e fundit e Joni Peçit ishte konceptuar jo thjesht si një prezantim koleksioni, por si një spektakël që bashkonte
Ups! Si janë turpëruar VIP-at nga veshjet e tyre, foto që nuk harrohen lehtë (FOTO LAJM) Yjet janë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe syrit të paparacëve nuk kanë se si t’u shpëtojnë incidentet e ndryshme.