999 rezultate për

vip-a

I besuan Internetit, VIP-at shqiptarë që gjetën dashurinë e tyre online (FOTO LAJM) 1. Marina dhe Getoari janë njohur në Instagram. Ka qenë Geti ai që i ka shkruar i pari Marinës duke i kërkuar ta takonte
Momentet e sikletshme, si i kanë "tradhtuar" veshjet VIP-at (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet. Që nga këputja e një kopse apo
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
"Emmy Awards" u mbajt nga shtëpia, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Ceremonia e çmimeve Emmy dukej shumë ndryshe këtë vit ndërsa të nominuarit vendosën kamera në shtëpitë e tyre për të mar
Fustanet e nusërisë që zgjodhën VIP-at për ditën e madhe (FOTO LAJM) Çdo vajzë, të paktën një herë të vetme e ka menduar veten veshur me të bardha në ditën më të bukur dhe të paharueshme të
Vështrimet e turpshme që do të mbahen mend gjatë, kanë vënë në siklet VIP-at (FOTO LAJM) Yjet përballet çdo ditë me momente mjaft të sikletshme që i bëjnë të skuqen para të gjithëve. Për momentin duket sikur g
Do fërkoni sytë, kështu do dukeshin VIP-at nëse do të ndryshonin gjini (FOTO LAJM) A e mbani mend aplikacioni FaceApp? Ppak kohë më parë ai u bë trendi i momentit ku ky aplikacion, “shndërron” meshkujt n
Faqja që po demaskon VIP-at e Instagram-it: Si duken në të vërtetë (FOTO LAJM) Çdo njeri duket në formën më të mirë të mundshme kur poston foto online, por kjo faqe instagrami po i nxjerr zbuluar të
Të fiksuara pas një veshje, VIP-at që nuk hoqën dorë për vite nga të preferuarat e tyre (FOTO LAJM) Të gjithë kemi veshje, apo aksesorë të cilat na pëlqejnë e ndonëse mund të kenë kaluar vite nga dita kur i kemi bërë pje
Nuk ka krizë për VIP-at, harrxhojnë sa "qimet e kokës" në veshjet e tyre (FOTO LAJM) u pëlqen jeta luksoze dhe falë rrjeteve sociale, nuk lënë asnjë moment pa e ekspozuar atë. Vajzat e botës së showbizz-it
Merr flakë hoteli i VIP-ave në Spanjë, ka viktima Një person ka humbur jetën dhe së paku 10 të tjerë janë dërguar në spital, pas një zjarri që shpërtheu në një hotel mjaf
Printi i lopës, fiksimi më i ri dhe i çuditshëm i VIP-ave (FOTO LAJM) Ok nëse doni të dini, cili print i rrobave apo thonjve është në modë po jua themi ne: printi i lopës! Edhe pse duket
Epoka para Phoshopit, si dukeshin VIP-at dikur (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
E gjitha mashtrim! Kjo faqe po demaskon VIP-at (FOTO LAJM) Çdo njeri duket në formën më të mirë të mundshme kur poston foto online, por kjo faqe instagrami po i nxjerr zbuluar të
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Merr flakë në ecje makina me të cilën udhëtonin Ermal Mamaqi, Inva Mula dhe VIP-a të tjerë (VIDEO) Një aksident që mund të kishte përfunduar me pasoja fatale ka ndodhur ditën e sotme, ku janë përfshirë disa personazhe t
Faqja që po demaskon VIP-at e Instagram-it: Si duken në të vërtetë (FOTO LAJM) Çdo njeri duket në formën më të mirë të mundshme kur poston foto online, por kjo faqe instagrami po i nxjerr zbuluar të
I morën burrat më të vegjël se vetja, VIP-at shqiptarë që thyen tabutë (FOTO LAJM) Asnjëri nga ne nuk e di se si dhe sa do të zgjasë një histori dashurie. Për secilin prej nesh dëshira është e madhe për
Emra të veçantë bebesh? VIP-at kanë menduar për ju Aq shumë VIP-a janë bërë prindër gjatë kohëve të fundit, sa pa frikë krijohet një listë e gjatë me emra që mund t'ju fry
Nga Tayna te Berisha, çmenduritë e fansave për VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM) Ditëve të sotme, për shkak të rrjeteve sociale, fansat e VIP-ave bien edhe më shumë në sy. Ama edhe cmendurirat e tyr