999 rezultate për

vinicius

Roberto Carlos optimist: Vinicius do ta marrë për dore Realin Carlos mendon se talenti brazilian, Vinicius Jr. do të bëhet së shpejti idhull i tifozëve të Los Blancos. “Unë kam qe
Vinicius Jr takon Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM) Ylli i Flamengos Vinicius Jr është takuar me yllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo, pas humbjes 3-0 nga Barcelona di
Edhe Vinicius Junior mund të jetë i pranishëm në Santiago Bernabeu Në “Santiago Bernabeu” të shtunën pritet të jetë i pranishëm talenti që Reali e bleu për 45 milionë, Vinicius. Vinici
Reali nuk ka durim, Vinicius do të vjerë këtë verë Vinicius Junior do të jetë përforcimi i parë i Real Madridit për verën e ardhshme. Talenti brazilian i cili u ble më
Ylli i ardhshëm i Realit: Marcelo më motivon, gjithmonë më çon mesazhe përguese I riu i Flamengos, Vinicius Junior, ka thënë se merr mesazhe nga sulmuesi i Real Madridit, Marcelo. 17-vjeçari ka zhv
Real Madridi rrit interesimin për bashkëlojtarin e Vinicius JR ( VIDEO ) Real Madridi nuk ka ndërmend të ndalet në blerjen e lojtarëve të ri. Klubi Madrilen së fundi ka rritur interesimin e tyr
Pele këshillon Vinicius Jr: Mos të të pëlqejë vetja Vinicius Jr mund të jetë e ardhmja e Real Madrid. Pele ka thënë disa fjalë për adoleshentin. Ai është pjesë e ekipit të
Reali transferon "Neymarin e ri", s'do ta besoni sa ka paguar për 16-vjeçarin Reali i Madridit ka zyrtarizuar një blerje të madhe për të ardhmen, pasi ka transferuar talentin brazilian, Vinicius nga
Zyrtarizohet transferimi i parë i Realit “Marca” njofton se klubi madrilien ka arritur marrëveshje me Flamengon, për transferimin e Vinicius Junior. Ai do t’i
Reali befason Barçën dhe transferon "Neymarin e ri" Real Madrid ka fituar garën me Barcelonën për të transferuar “Neymarin e ri”. Ai është vetëm 17-vjeçari, Vinicius Junior