999 rezultate për

vinicius

Vinicius Jr ka fituar respektin në Madrid Pasi tentoi ta shënoi golin e parë në fitoren 2-0 të Los Blancos kundër Real Valladolidit, Vinicius ishte njeriu më i kë
Real Madrid kalon në avantazh ndaj Valladolidit (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Valladolidit në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është talenti brazilian
Roberto Carlos: Vinicius do të bëhet një superyll te Reali Legjenda e Real Madridit, Roberto Carlos, ka kërkuar durim për Vincius Juniorin e Ral Madridit, dhe ka thënë se ai do të
Debutoi me Realin, Vinicius: Jam shumë i lumtur Talenti brazilian, Vinicius Jr është ndarë i lumtur që ka plotësuar ëndrrën e tij për të luajtur me fanellën e Real Madr
Talenti i Realit ftohet për ndeshjen në Champions (FOTO LAJM) Champions League rikthehet këtë javë për ndeshjet e raundit të dytë për sezonin 2018/19. Kampionët e Evropës do të l
Talenti brazilian ftohet nga Real Madridi për ndeshjen ndaj Espanyolit Real Madridi ka bërë publike listën prej 20 futbollistëve të ftuar për ndeshjen e sotme ndaj Espanyolit, që do të zhvill
Reali mund të humbas blerjen 45 milionshe Real Madridi duket se e ka plotësuar skuadrën, gjithashtu e ka nisur shumë mirë La Ligan duke fituar tre ndeshjet e para
Vinicius Jr shkëlqen në derbin kundër Atletico Madrid B Lojtari i ri i Real Madridit, Vinicius Junior, mund të jetë duke u përshtatur ende me jetën dhe futbollin në Spanjë, por
Blerja e re e Real Madrid "trullos" kundërshtarin (VIDEO) Real Madrid ka humbur ndeshjen miqësore kundër Manchester United, me një rezultat 2-1. Por megjithëse "Los Blancos" e
Vinicius Jr mund të luaj për të tria skuadrat e Real Madridit Talenti më i fundit që i është bashkuar skuadrës së Realit të Madridit, Vinicius Junior, ka shkëlqyer në stërvitje me ek
Blerja 45 milionshe e Realit dështon në “Santiago Bernabeu” (VIDEO) Është vetëm 18 vjeç dhe është prezantuar me kampionët e Europës. Bëhet fjalë për Vinicius Junior i cili më në fund e
Kjo është blerja më e re e Real Madridit Është vetëm 18 vjeç dhe është prezantuar me kampionët e Europës. Bëhet fjalë për Vinicius Junior i cili më në fund e
Ronaldo u largua, Reali transferon yllin brazilian (FOTO LAJM) Transferimi i ri i Real Madridit, Vinicius Junior ka mbërritur në kryeqytetin e Spanjës për t’iu bashkuar kampionëve të
Dita e fundit te Flamengo, lojtari i Real Madrid-it "shpërthen" në lot (VIDEO) Klubi i FLamengos në Brazil ka nxjerrur figura që do mbahet mend gjatë në historinë e futbollit. Së fundmi është spik
Vinicius Jr ëndërron të luajë me Neymarin në Madrid Vinicius Junior në verë do të bëhet një lojtar i Realit të Madridit dhe si ëndërr ka që Neymar ti bashkohet në “Santiago
Vincius Junior: Nuk dua të jem si Neymari Futbollisti i Real Madridit, Vinicius Junior, nuk dëshiron të jetë si Neymari dhe dëshiron të krijojë trashëgiminë e tij
Super talenti 17-vjeçar i Realit shënon dy supergola dhe i jep fitoren ekipit (VIDEO) Talenti në pronësi të Realit të Madridit pasi u ble për 45 milionë euro, Vinicius Jr. ka shënuar një dy golësh super të
Vinicius Jr edhe më mirë se Neymar në fillimet e karrierës Në shumë gjëra është i ngjashëm me Neymar Jr. Madje talenti 17-vjeçar e ka pranuar dhe vetë se është një fans i madh i b
Vinicius JR tregon se është fans i Neymarit, por do ta tradhëtojë në ndeshjen kundër Realit Lojtari i Flamengos kartoni i të cilit i përket Realit të Madridit, Vinicius JR, në një intervistë për Globoesporte ka f
Ky talent është e ardhmja e futbollit, dëmton kundërshtarin me driblimin fantastik (VIDEO) Talenti i Realit të Madridit, i cili është i lënë akoma në ekipin ku po formohet Flamengo, Vinicius JR ka bërë bujin e