999 rezultate për

vinicius

Viniciusin e ndanë vetëm tre ditë mes Realit dhe Barcelonës Disa detaje të reja janë zbuluar rreth transferimit të talentit brazilian, Vinicius JR te Real Madridi. Ylli brazilia
E zbulon Vinicius, Ronaldo motivoi lojtarët e Realit në dhomat e zhveshjes gjatë pushimit Prania e Cristiano Ronaldos në shkallët e "Santiago Bernabeu" padyshim i gëzoi shumë tifozët por edhe lojtarët aktual të
E ngacmoi publikisht, Tayna i përgjigjet yllit të Realit (FOTO LAJM) Reperja e njohur Tayna me sukseset e saj ka kaluar kufijtë. Kohë më parë, ylli i Real Madridit, Vinicius Junior trego
Shënoi golin e parë në "El Clasico", Vinicius: E kishim provuar shpesh në stërvitje Ndeshja përballë Barcelonës në "Bernbeu" do të mbahet mend gjatë nga ylli brazilian i Realit, Vinicius Junior. Talent
Vinicius shënoi golin e parë në "El Clasico" dhe theu rekordin e Messit Vinicius Junior ishte ndër lojtarët më të mirë të Realit përballë Barcelonës jo vetëm për golin e parë të shënuar, por e
Ronaldo nuk e harron Realin, feston pas golit të Vinicius (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka ndjekur nga tribuna e "Santiago Bernabeu" super ndeshjen mes Realit dhe Barcelonës. Portugezi nu
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës, Real Madrid-Man City Real Madrid do të presë Man City në ndeshjen e parë të Champions në shtëpi. Si Zidane dhe Guardiola kanë hedhur lojta
Chelsea dhe Liverpool në "luftë" për skautin që solli në Madrid, Vinicius dhe Valverde Chelsea dhe Liverpool janw garw tashmw jo mw pwr njw futbollist por pwr skautin e Real Madridit, Juni Calafat. Trajne
Zidane: Vinicius ka shumë kualitet, është koha të punojë Zizu beson se Vini ka shumë për t’i dhënë Real Madridit. Vinicius Junior, 19-vjeçar, nuk është duke e gjetur shpesh r
Ylli brazilian i Real Madridit flet rreth të ardhmes së tij Ylli brazilian i Real Madridit, Vinicius Junior u përfol për një largim të mundshëm nga madrilenët verën e kaluar. Ga
Ylli i Realit i fiksuar pas vajzave shqiptare, pas Taynës "bezdis" moderatoren (FOTO LAJM) Vinicius Jr. nuk po i lë rehat vajzat shqiptare! Duket se futbollisti i Real Madridit, Vinicius Junior është fiksuar
Dëmtohet Vinicius Jr (VIDEO) Sulmuesi i talentuar brazilian, Vinicius Junior nuk po gjen aspak qetësi te klubi spanjoll, Real Madridi. Zinedine Zidan
U diskutua pafund ngacmimi i yllit të Realit, Tayna tregon mesazhet (FOTO LAJM) Futbollisti i Real Madritit Vinicius Jr ka qenë së fundmi në vëmendje për shkak të komenteve e mesazheve që i dërgonte r
Vinicius Jr ngacmon sërish Tayna (FOTO LAJM) Kohë më parë, ylli i Real Madridit, Vinicius Junior tregoj së është një fans i saj duke publikuar këngën e saj të fundit
Zidane po shtyn Vinicius drejt huazimit Pasi u la jashtë skuadrës së Real Madridit për ndeshjen e së martës kundër PSG-së, e ardhmja e Vinicius Jr është e pasig
Çfarë po ndodh me Zidane dhe Vinicius? Braziliani nuk ftohet as për sfidën me PSG-në Vinicius sërish ka mbetur jashtë skuadrës së Realit për sfidën me PSG-në Të martën mbrëma, Real Madridi do të presë n
Flirt me këngëtaren shqiptare, sulmuesi i Realit sqaron gjithçka (FOTO LAJM) U përfol disa ditë më parë se futbollisti i Real Madrid, Vinicius Jr po "gjuante" Taynën. Shkak për këtë u bë një video
Ylli i Real Madrid nuk i ndahet Taynës, i lë publikisht komentin dyshues (FOTO LAJM) Reperja e njohur Tayna me sukseset e saj ka kaluar kufijtë. Kohë më parë, ylli i Real Madridit, Vinicius Junior trego
PSG-ja "ngul këmbë" për yllin e Realit PSG nuk do të heqë dorë nga Vinicius Junior. Braziliani nuk po kalon një moment të mirë "Santiago Bernabeu", pasi ka
Kjo është arsyeja pse Vinicius zgjodhi Realin dhe jo Barcelonës Vinicius Junior e ka pranuar se ai vendosi ta dëgjojë zemrën kur nënshkroi kontratë me Real Madridin, duke refuzuar një