999 rezultate për

viktimat

U ekzekutua me armë në Sukth, viktima arrestoi babain e Saimir Tahirit Dy trupa janë gjetur ditën e sotme të ekzekutuar në Durrës brenda një makine tip 'Audi' në autostradën Tiranë- Durrës. M
Sulmi kimik në Siri, viktimat u helmuan me agjentë neurotoksikë Të paktën 72 persona ndërruan jetë si pasojë e sulmit kimik në siri, mes tyre nga dhe mbi 20 fëmijë, ndërsa shumë të tje
Identifikohen viktimat e shpërthimit në Shën Petersburg Janë identifikuar viktimat e para të shpërthimit në metronë e Petersburgut. Shpërthimi i të hënës në mes të dy stacio
PAMJE TE RENDA/ Mjekët në luftë për të kthyer në jetë viktimat e sulmit kimik në Siri (VIDEO) Sulmi i mëngjesit të sotëm i dyshuar kimik në provincën siriane Idlib, ka lënë të paktën 58 të vdekur, ndërsa ende nuk k
Vajza i fuste në kurth, shokët i rrihnin dhe vidhnin "viktimat" (VIDEO) Katër persona janë arrestuar ndërsa një e re është shpallur në kërkim pasi u zbulua se në bashkëpunim grabisnin dhe dhun
Drogonin “viktimat” dhe iu vidhnin shtëpitë, njihuni me dy grabitësit shqiptarë Dy shqiptarë, janë vënë në prangat e policisë italianë ditën e djeshme, pasi akuzohen si autorë të disa vjedhjeve spekta
SOT NË '97/ Vlora vajton viktimat e "Otrantos", Tirana bëhet gati për pranimin e trupave "ALBA" Wshtë data 1 prill 1997. Vlora dhe Tirana ziejnë. Kryeqyteti i trazirave të vitit 1997, Vlora vuan tragjedinë e "Otranto
SOT NË '97/ Shqiptarët, në zi për viktimat e "Otrantos", vijojnë grabitjet dhe vrasjet në të gjithë vendin Kishin kaluar tre ditë nga tragjedia e "Otrantos" dhe shqiptarët ishi në zi për atë që kishte ndodhur. Qeveria kishte sh
LONDER/ Myslimanët mbledhin mijëra funte për viktimat e sulmit terrorist Një dëshmitar mysliman i sulmit që tronditi Londrën dy ditë më parë, ka marrë iniciativën për mbledhjen e fondeve për fa
Japonia përkujton viktimat e cunamit shkatërrues ku humbën jetën 19 mijë persona (FOTO & VIDEO) Japonia përkujton sot gjashtë vjetorin e tërmetit të pasuar nga cunami si pasojë e të cilit humbën jetën afër 19.000 per
Shpërthen hetuesi i Majlinda Andreas: Viktimat e korrupsionit në burg, gjyqtarja e lirë Oficeri i Policisë Gjyqësore, Petrit Gjeçaj është shprehur ashpër në “Facebook” kundër ligjit për korrupsionin pas debat
Rama transmeton live protestën e opozitës dhe u kujton viktimat e 21 Janarit (VIDEO) Opozita me të gjitha subjektet e saj dhe mbështetësit janë mbledhur sot në Tiranë për të protestuar për zgjedhje të lira
Krimi i pasionit në Fier, ky është shkaku që çoi dashurinë e çiftit në tragjedi (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë mbi ngjarjen tronditëse të ndodhur ditën e djeshme në Lushnje, ku mbetën të vdekur dy të rinj t
Krimi i pasionit në Fier, ja kush është 31-vjeçari që vrau të dashurën e më pas veten (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën e djeshme në Lushnje, ku një krim pasioni ka marrë jetën
Krimi i pasionit në Fier, ja kush ishin viktimat dhe puna që bënin Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e dyfishtë sot në Fier ku mbetët të vrarë një burrë dhe një grua për çështj
DETAJE/ Lidhje jashtëmartesore mes viktimave në Fier, të martuar e me fëmijë (VIDEO) Paraditën e sotme një ngjarje e rëndë ndodhi në Fier ku trupat e dy të rinjve, përkatësisht të një gruaje dhe një burri,
Krimi i pasioni në Fier/ Kush janë dy viktimat, policia: Si i gjetëm trupat Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fiër ku një I ri ka vrërë të dashurën e tij dhe me pas ka vrarë dhe vetë
Raporti i BE, Shqipëria në vendin e 5-të në botë për viktimat e trafikut njerëzor Bashkimi Evropian, në Progres-Raportin e fundit për Shqipërinë të botuar në nëntor të vitit 2016, deklaron se viktimat e
Identifikohet një nga viktimat që u mbytën në kanalin me ujë në Fier (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti që ndodhi pa k më herët në aksin Hoxharë-Fier, ku një makinë doli nga rruga d
Chapecoense zbret në fushë pas tragjedisë, lot dhe nderime për viktimat (VIDEO) Një atmosferë krejt e rrallë ishte në stadiumin e Chapecoense për ndeshjen e parë që pas tragjedisë që goditi skuadrën.