999 rezultate për

viktimat

Pedagogia maqedonase kalon kufirin, tallet me viktimat e aksidentit (FOTO LAJM) Profesoresha e Fakultetit Juridik në Universitetin e Shkupit, Biljana Vankovska, është tallur me tragjedinë e djeshme në
"Çfarë helmi ke që publikon viktimat?", deputetja shpërthen ndaj Ramës Deputetja e PD-së Albana Vokshi pas videos së shpërndarë nga Rama me prindërit e vazjës së dhunuar seksualisht në Kavajë
Edhe Franca reagon për abuzimin e të miturës nga polici dhe mësuesi Ambasada e Francës në Kosovë ka reaguar lidhur me rastin e fundit në Drenas, ku një nxënëse dyshohet se është abuzuar ng
Haradinaj përkujton viktimat e masakrës serbe Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë homazhe tek Kompleksi Përkujtimor në Reçak. Haradinaj ka thënë se ma
Masakra në Astir, si u gjetën viktimat 3 persona humbën jetën mëngjesin e sotëm në Tiranë, në zonën e Astirit. Dhëndri qëlloi për vdekje vjehrrin e vjehrrën
Vrasja e trefishtë në Astir, kush janë viktimat Policia e Tiranës ka dhënë detajet e para të vrasjes së trefishtë në Astir. Ndërkohë janë identifikuar emrat dhe auto
DETAJET/ Viktimat në Durrës ishin dy femra, u përplasën sapo zbritën nga autobusi Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e ish-Kënetës në l
Autobusi u përplas me makinën, kush janë viktimat e aksidentit tragjik Aksidenti i rëndë në aksin Levan-Tepelenë, në afërsi të fshatit Varibob i mori jetën 2 personave dhe plagosi 5 të tjerë.
U dhunuan seksualisht nga serbët, viktimat hasin probleme me dokumentimin Një numri të konsiderueshëm të grave, por edhe burrave që pretendojnë se kanë qenë viktima të dhunës seksuale gjatë luft
DETAJET/ Kush janë viktimat e masakrës në Elbasan Tre persona kanë mbetur të vrarë një atentat të përgjakshëm mbrëmjen e së shtunës në Elbasan. Ngjarja ndodhi rreth or
Dalin emrat, kush janë 3 viktimat e atentatit në Elbasan 3 persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme pas një atentati në Elbasan. Një nga viktimat mësohet se është i huaj dh
Përfundon autopsia për viktimat e aksidentit në Serbi Në spitalin e përgjithshëm të Leskovacit gjenden trupat e tre personave nga Maqedonia që ndërruan jetë në aksident, pasi
Tragjedia me 6 të vdekur në Itali, momenti kur turma shkel viktimat (VIDEO) Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur në Itali mbrëmjen e djeshme në një disko. Ngjarja ka ndodhur në diskotekën “Lanter
EMRAT/ Këta janë viktimat e aksidentit tragjik në Fushë-Krujë Një aksident tragjik ka ndodhur pak kohë më parë në afërsi të Fushë-Krujës, ku si pasojë kanë humbur jetën dy persona si
Makinat u përplasën kokë më kokë, kush janë viktimat e aksidentit tragjik në Rrugën e Kombit (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Kombit, ku si pasojë kanë humbur jetën 2 persona. Akside
Masakra në Mat, gruaja e autorit akuzon viktimat Bashkëshortja e Kujtim Koxhës, i cili vrau tre persona dhe plagosi një tjetër, do ta mbështesë të shoqin, pavarësisht kr
8 viktimat e masakrës në Selenicë nuk llogariten, vjen sqarimi që jep Ministria e Brendshme Ministri a Brendshme ka publikuar një grafik krahasues për vrasjet e ndodhura në qytetin e Vlorës për përiudhën Janar-Sh
“Do ta shihni kush jam unë", i mbijetuari i masakrës në Mat tregon tmerrin Astrit Hani është i mbijetuari i masakrës në Mat, ku mbetën viktima tre persona. Shkak i kësaj vrasje të trefishtë s
Masakroi me plumba tre viktimat, dalin pamjet e arrestimit të autorit (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka lënë sot pa fjalë jo vetëm Matin, por gjithë Shqipërinë. Kujtim Koxha, banues në Shëlli Mat dh
U vranë me bukë në gojë, Mati shpall “Qytetarë Nderi” tre viktimat Një ngjarje e rëndë ka lënë sot pa fjalë jo vetëm Matin, por gjithë Shqipërinë. Kujtim Koxha, banues në Shëlli Mat dh