999 rezultate për

viktimat

Vrasja e dyfishtë në Vlorë, të dy viktimat emigrantë dhe ish-të burgosur Një krim i dyfishtë tronditi sot Vlorën, nga ku mbetën të vdekur dy 32 vjecarë. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Gjo
Catherine Deneuve flet sërish: Ndjesë për viktimat e agresioneve Ylli francez i filmave, Catherine Deneuve thotë se i qëndron gjithçkaje që tha në një letër të hapur, pak ditë më parë,
Fqinjët rrëfejnë si i gjetën viktimat në Obiliq Bashkëshorti dhe bashkëshortja G.M. dhe B.M. janë gjetur të vdekur në shtëpinë e vet në Babimoc tek Obiliqi,ka njoftuar
Viktimat në Obiliq janë nga komuniteti serb Mbrëmjen e djeshme, në Babimovc të Obiliqit janë gjetur dy trupa të vdekur. “Me date 08.01.2018 rreth ores 20:45 ne f
Njëra nga viktimat ishte gruaja e shqiptarit të dyshuar Njëra prej grave që u gjet e vrarë në një banesë në Hausen AG të Zvicrës, raportohet të jetë bashkëshortja e 54-vjeçari
Plagoset një person në qendër të Klinës Një vrasje në tentativë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në qendër të qytetit të Klinës. Policia ka njoftuar se ësht
Tribunali i Hagës: Viktimat e Kosovës kanë të drejtën e dëmshpërblimit Personat që kanë qenë cak i krimeve të kryera gjatë luftës në Kosovë mes viteve 1998 dhe 2000 do të mund të marrin pjesë
Llapjania nuk duron më, rreh burrin dhe vjehrrën me hekur Një ngjarje e dhunës famlijare ka ndodhur në qytetin e Podujevës. Një grua nuk ka duruar situatën në familje dhe ka rrah
Më në fund pak dritë, Ambasada Amerikane jep lajmin e mirë për njerëzit e dhunuar Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka dhënë një njoftim , kur sipas saj viktimat e dhunës mund të marrin ndihm
Luftë mes SHBA-së dhe Koresë, këta do të jenë viktimat e para Ministri i Jashtëm rus ka ndarë pikëpamjen e tij në lidhje me sitatën aktuale dhe tensionet midis SHBA-së dhe Koresë së
Humbi të dyja këmbët pas atentatit, lidhja e tij me dy viktimat e vrasjeve të bujshme Policia e Vlorës ka arrestuar të plagosurin e atentatit me eksploziv, sepse i gjetën pistoletë në makinë. Kurse lidh
E dhunuara gjatë luftës: I hoqa një copë me dhëmbë ushtarit serb që më përdhunoi (VIDEO) Në Kosovë besohet se rreth 20 mijë persona ishin përdhunuar nga forcat serbe gjatë luftës së viteve 1998 - 1999. Tetë
Ndreu i pëgjigjet Berishës me filozofi: Mashtruesit nuk i mungojnë kurrë viktimat Ish-kryeministri Sali Berisha, sërish ka sulmuar ish-vëllain e Prerin Ndreut. Sipas Berishës, kryeministri Rama është
Vëllai i efektivit të RENEA dhe djali i ish-policit, viktimat e aksidentit në Vaqarr Nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur në mbrëmjen e djeshme në “Kthesa e Arbanës” në aksin rrugor Vaqarr –Ndroq kanë mbetu
Shqiptarët tmerrojnë Italinë: Më mirë të kishim përdhunuar gruan Dy shqiptarë grabitën shtëpinë e një çifti në një zonë periferike të Genoas pasi kishin hyrë aty me shufra hekuri në dor
Me temperatura deri në 210 gradë, ky është lumi që i djeg viktimat e gjalla (FOTO LAJM) Lumi Amazonian në zemër të pyjeve mund të arrijë temperaturat 100 ° C dhe është kaq i nxehtë sa që cdo ditë shkakton vik
Të dashuruar deri ditën e fundit! Viktimat e Gjirokastrës nuk ishin të panjohur (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gjikastër. Një shtetas ka qëlluar me armë zjarri një çift në banesën
Gazetari për tmerrin në Lushnjë: Masakra sapo ka nisur, viktimat nuk ishin shenjestra Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Opinion” është shprehur se ngjarja që tronditi një ditë më parë
Pamje të rënda, zbulohen viktimat që vrau dhe hëngri "çifti kanibal" (FOTO LAJM) Fotot e gjetura në telefonin celular të një punëtori ndërtimi çuan në arrestimin e një çifti kanibal në Krasnodar në Rus
Viktimat në Lezhë, dy vëllezër dhe bashkëshortja e njërit prej tyre që ishte shtatzënë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Torovicë. Mësohet se një gur i madh është shkëputur nga mali dhe ka goditur një automj