999 rezultate për

viktimat

E dashura bjonde shpërthen në ofendime ndaj Izet Haxhisë: Isha viktimë e një monstre! Ju kujtohet lidhja e zjarrtë e dashurisë së Izet Haxhia me Erjona Parrucën? Lajmi për dashurinë e tyre pushtoi media
"Isha viktimë e një monstre", ish e dashura shpërthen keq ndaj Izet Haxhisë Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak deklaratve të tyre t
Identifikohen nëntë viktimat e helikopterit të rrëzuar të Kobe Bryant Aksidenti ajror i ditës së dielë ishte tragjik për nëntë personat që ishin në bord. Përve Kobe Bryant dhe vajzës së t
Identifikohen 8 nga 9 viktimat e aksidentit tragjik të Bryant, shuhen familje (FOTO LAJM) Në helikopterin ku po udhëtonte Kobe Brynt dhe vajza e tij ishin edhe shtatë persona të tjerë. Fillimisht u raportua për
Gjesti prekës i tifozëve të Fenerbahçes për viktimat e tërmetit në Turqi (VIDEO) Tifozët e Fenerbahçes kanë bërë një gjest prekës në ndeshjen e ekipit të tyre ndaj Basaksehir, e fituar 2-0. Në fund
Gjest i madh i tifozëve të Fenerbahces për viktimat e tërmetit në Turqi Fenerbahçe shënoi fitore të madhe sonte ndaj Basaksehirit duke e mposhtur 2:0 me golat e Kruses dhe Vedat Muriqit. Nd
Epike! Fotoja e ndjerë e Ramës e Berishës dorë për dore në homazhet e 21 Janarit (FOTO LAJM) Sot, janë bërë 9 vite nga protesta e përgjakshme e 21 Janarit ku humbën jëtën 4 protestues gjatë një proteste të opozitë
Sulm terrorist në Britani, ekzekutohen me thika tre të rinj Policia Metropolitane e Londrës njoftoi se i ka arrestuar dy persona të dyshuar për vrasje pas therjes për vdekje të tre
Njeriu më i pasur në botë dhuron shumën e majme për viktimat e zjarrit në Australi (FOTO LAJM) Shefi i Amazon, Jeff Bezos, i cili është një nga njerëzit më të pasur në botë, ka bërë një dhurim mjaft bujar për krizën
Po kalonin rrugën, identifikohen dy viktimat e aksidentit tragjik në Tiranë Janë identifikuar viktimat e aksidentit tragjik që ndodhit pasiditen e sotme në rrugë "Xhanfize Keko" në Tiranë. Buri
Shkarkoi karikatorin mbi të dashurin e motrës dhe kushëririn, zbardhet biseda e gardianit me viktimat Gardiani i burgut të Fierit, Martin Skëndaj, ka qëlluar plot 13 plumba mbi komshiun e tij, Manol Rrapaj dhe kushëririn e
Nuk ishte dakord për lidhjen e motrës së divorcuar, si i eliminoi gardiani dy të rinjtë Detaje tronditëse dalin në dritë nga vrasja e dyfishtë në Patos. Ngjarja e rëndë ndodhi në poliklinikën e këtij qyteti.
22 dhe 26 vjeç, kush janë dy viktimat në Patos (FOTO LAJM) Dy persona kanë humbur jetën ditën e sotme në Patos. Sipas informacioneve paraprake ngjarja ka ndodhur brenda Poliklinik
Dalin nesër para gjykatës 9 të arrestuarit për viktimat e tërmetit Gjykata e Durrësit pritet të gjykojë nesër 9 personat e arrestuar për shkak të tërmetit të 26 nëntorit. Paulin Cera ë
Këngëtarja shqiptare këndon për viktimat e tërmetit: Të gjitha fitimet shkojnë për ta (VIDEO) Një javë më parë, Enisa Nikaj nënshkroi kontratën me Atlantic Records. Dje, publikoi projektin e parë nën këtë shtëpi di
A do ketë arrestime për viktimat e tërmetit? Flet kryeprokurori Ditën e djeshme, Olsian Çela mori zyrtarisht detyrën si Kryeprokuror i Përgjithshëm. Abc News raporton nga Durrësi se
Berisha bën akuzën e fortë: Viktimat e Thumanës, vrasje shtetërore Ish-kryeministri Berisha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka akuzuar shtetin si fajtor për viktimat e të
Xhaçka u përlot teksa numëronte viktimat, Iris Luarasi: U ka kaluar koha patetizmave Pedagogia dhe aktivistja Iris Luarasi mesditën e djeshme ka qenë e ftuar në studion e emisionit “Rudina”, ku foli për si
51 viktimat e tërmetit, Brukseli mban 1 minutë heshtje Në Bruksel, u mbajt dje një minutë heshtje në nder të 51 qytetarëve shqiptarë që humbën jetën nga tërmeti i fuqishëm i 2
Merkel letër Ramës: Ngushëllime për viktimat, Gjermania është pranë jush Kancelarja gjermane Angela Merkel i ka dërguar një letër kryeministrit Edi Rama, ku tregon se me shqetësim të madh, ka m