999 rezultate për

viktimat

Sërish rritje, këto janë të dhënat e fundit nga viktimat e COVID-19 në 24 orët e fundit Italia ka pësuar një rritje në bilancin ditor nga koronavirusi. Mësohet se në 24 orët e fundit janë regjistruar 534 vikt
Ishte i infektuar, rrethanat e vdekjes së shkodranit dhe pse nuk përfshihet në viktimat e COVID-19 Mbrëmjen e kaluar në Shkodër ka ndërruar jetë një shtetas, i cili ishte i infektuar me COVID-19. Burime nga ministria
Pamje nga New York! Viktimat nga COVID-19 dhe të braktisur nga familjarët futen në varre masive (VIDEO) Pamje të tmerrshme nga Nju Jorku janë bërë publike nga The Telegraf nga ku shihen qindra trupa njerëzish të varrosura në
Kapërcimet e frikshme të të infektuarve në New York, si po varrosen viktimat në varre masive Nju Jorku ka më shumë raste të infektuara me koronavirus, sesa secili shtet tjetër jashtë Shteteve të Bashkuara, tregojn
New Jork në alarm, agjencitë funerale nuk kanë material për viktimat nga pandemia Me trupat që hynin me një ritëm rekord për shkak të përhapjes së COVID-19, drejtorët e funeralit në të pesë bashkitë i t
New Yorku në zi, shkon në 3602 numri i viktimave nga pandemia E gjithë bota është nën kërcënimin e koronavirusit, ku ccdo ditë numërohen me mijëra jetë të humbura. Në New York ka
Viktimat nga koronavirusi në Kosovë kanë pasur edhe sëmundje tjera Një burrë 59 vjeçar nga Prishtina, e një grua 70 vjeç nga fshati Korishë i Prizrenit quan në 3 numrin e të vdekurve nga
Ambasada amerikane, mesazh të fortë: Të mbështesim viktimat e krimit Ambasada e SHBA në Tiranë ka përmendur këtë herë Reformën në Drejtësi, teksa ndalet te viktimat e krimit. Në një mesa
Berisha sulmon Ramën: Gënjen për viktimat e COVID-19 në Shqipëri Ish-kryeministri Sali Berisha në një lidhje me "ABC News" ka folur në lidhje me pandeminë e COVID-19 në Shqipëri. Ber
Pamje të rënda, Rama poston video nga SHBA: Viktimat e COVID-19 ngarkohen me vinç (VIDEO) Pasditën e sotme kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në Facebook një video me pamjet e trishta nga Neë York. Në video
Pamje të tmerrshme nga Ekuadori, viktimat nga koronavirusi nxirren në rrugë dhe u vihet zjarri (VIDEO) Koronavirusi ka marrë mbi 40 mijë jetë në të gjithë botën. Në videot e bashkëngjitur lajmit do të shikoni pamje të tmerr
Nuk ndalet koronavirusi në Itali, vetëm sot u ka marrë jetën 837 njerëzve Italia është vendi më i prekur nga COVID-19 ku vetëm sot raportohet nga media italiane se janë shënuar 837 viktima. B
Deputeti italian shpërten në lot: Nuk kemi ku t' i çojmë viktimat Italia është vendi më i prekur në botë me 8,215 viktima dhe 80,589 të infektuar si pasojë e pandemisë. Teksa deputeti
Detajet nga Italia: Bie numri i të infektuarëve, por rriten viktimat Italia ka shënuar një rënie në numrin e personave të infektuar nga koronavirusi, ndërsa numri i viktimave sot është më i
Tmerruese! Irani ndërmerr hapin ekstrem për viktimat nga koronavirusi Irani po ndërmerr masa të forta ndaj koronavirusit, madje duke izoluar njerëzit. Shefi i Ushtrisë, Mohammad Bagheri njof
Shënohen dy viktimat e para nga koronavirusi në Gjermani Në Gjermani janë regjistruar dy viktimat e para nga koronavirusi. Sipas raportimeve zyrtare, në Gjermani aktualisht r
Kush janë dy viktimat në Durrës, njëri subjekt i OFL por më parë e gjeti plumbi Një atentat i rëndë ka ndodhur pak orë më parë në Durrës ku kanë humbur jetën dy persona. Pas atentatit është gjetur
51 "shpirtra", Kongresi i PS-së nis me 1 minutë heshtje për viktimat e tërmetit Dita e dytë e Kongresit të PS ka nisur me nderime për viktimat e tërmetit të 26 nëntorit që goditi Shqipërinë, ku kreu i
Nuk dihet se ku e gjeti armën, kush janë 5 viktimat e familjes Bllaca Një ngjrje e rënde ka ndodhur ditën e sotme në Gjilan, ku një police ka ekzekutuar me armë 4 pjesëtarët e familjes dhe m
SHKUP/ Dy të vdekur gjatë grabitjes së armatosur, një nga viktimat një 22-vjeçar shqiptar Përplasje me pasojë dy viktima në qytetin e Shkupit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm ka patur një tentat