999 rezultate për

viktimat

Kush janë 3 viktimat e sulmit terrorist në Francë, amaneti i fundit i gruas braziliane (FOTO LAJM) Detaje të reja mësohen nga ngjarja e rëndë që ndodhi dje në Avignon në Francë, ku tre persona mbetën të vrarë gjatë një
Valteri ngre tonet nga Kuvendi: Shqiptarët duan përgjigje për 51 viktimat e tërmetit Në seancën e sotme plenare, deputeti Halit Valteri në interpelancën me Ministrin për Rindërtim, Arben Ahmetaj tha se asn
Deputetja e opozitës: Kush janë dy socialistët e vjetër që do jenë viktimat e radhës së kryeministrit Deputetja e opozitës Fatjona Dhimitri ka thënë se kryeministri preu në besë opozitën, por jo vetëm. Ajo deklaroi se vikt
Bien viktimat po rriten ndjeshëm rastet e reja, shifrat e fundit të COVID-19 në Shqipëri 159 qytetarë kanë rezultuar me COVID-19 në Shqipëri në 24 orët e fundit, bën me dije ministria e Shëndetësisë. Në dy
Mesdheu "pushtohet" nga viktimat, mbytet gomonia e mbushur plot me emigrantë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mesdhe, ku të paktën 24 njerëz vdiqën kur një gomone që mbante emigrantë. Ngjarja e
U zunë pa maska në fytyrë, i detyruan të hapin varre për viktimat nga koronavirusi Anti-maskuesit e kapur pa një maskë fytyre u detyruan të hapnin varre për viktimat e koronavirusit, sipas raporteve në I
Rikthehet COVID-19 në Itali, rriten me shpejtësi shifrat e infektimeve e viktimat Gjatë 24 orëve të fundit numri i viktimave në Itali ka shenuar rritje. Diten e djeshme humben jeten kater persona, nders
COVID-19 vret 4 pacientë të tjerë, ndër ta edhe një 31-vjeçar Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit në lidhje me COVID-19 në Shqipëri. Në 24 orët e fundit bëhe
Si përfundojnë gratë në viktima të krimit seksual dixhital “Faleminderit që vumë fre në jetën e një djalli që nuk mund të ndalet.” Kjo është mënyra se si drejtuesi i një grupi të
Përlotet shefja e Infektivit kur flet për viktimat e COVID-19: Ky është momenti më i vështirë "Nuk kishte një moment më të vështirë sesa të merrja dikë që se njeh në telefon dhe t’i thuash që i afërmi yt ka vdekur.
Gazetari shqiptar i infektuar me Covid-19 bën deklaratën e fortë: Viktimat zëvendësohen direkt me të tjerë I deklaruar me Covid-19 kohë më parë, gazetari nga Kosova, Berat Buzhala, u ka bërë apel të gjithë qytetarëve që të resp
45 raste të reja, COVID-19 vazhdon shton shifrat në vend Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se edhe dy persona të tjerë kanë ndërruar jetë nga koronavirusi, ndërsa janë k
E treta ditë radhazi, dukuria e "frikshme" me viktimat në Shqipëri E treta ditë radhazi që shënohen 2 viktima në 24 orë. Një bilanc ky i dhimbshëm por edhe alarmant. Ministria e Shënd
Rama i del në mbrojtje Policisë së Shtetit: Institucioni më i besuar Kryeministri Edi Rama është duke mbajtur fjalën e tij në Kuvend, ku ndër të tjera i është përgjigjur edhe deputetit Hali
Shifra shpresëdhënëse nga Itali: Bien ndjeshëm viktimat dhe të prekurit nga COVID-19 Në 24 orët e fundit në Itali janë konfirmuar 177 raste të reja, ndërsa 88 pacientë kanë humbur jetën. Numri i viktima
Pamje të rënda: Momenti tragjik kur nxirren nga pusi tre viktimat në Berat (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, ku kanë humbur jetën tre persona teksa po hapnin një pus në oborrin e banesës s
Shifrat e fundit nga Italia: Bie viktimat, por rriten sërish infektimet nga COVID-19 Kanë dalë shifrat e fundit nga Italia si pasojë e koronavirusit të ri, COVID-19. Italia shënon 382 viktima si pasojë
Atentati i dyfishtë ndaj vëllezërve në Durrës, autorët ishin me një "Toyota" të errët Kanë qënë të paktën dy autorë që kanë ekzekutuar vëllezërit me origjinë nga Puka, në Durrës. Besmir dhe Viktor Haxhia
Qëlluan 55 herë mbi dy vëllezërit nga dy armë, detajet e fundit nga ekzekutimi në Durrës Kanë qënë të paktën dy autorë që kanë ekzekutuar vëllezërit me origjinë nga Puka, në Durrës. Besmir dhe Viktor Haxhia
U gjetën të vdekur në kodër, një nga viktimat është këngëtar i njohur(FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Lezhë, ku në një kodër të fshatit Lalm, janë gjetur të vrarë më armë zjarri dy shteta