999 rezultate për

viktima

DETAJET/ Nipi i Ton Gjinit, kush është viktima që iu bë atentat në Rrëshen Ka ndërruar jetë 51-vjeçari Anton Keli, i qëlluar me armë zjarri në Rreshen. Ai ndodhej në automjetin e tij kur u qël
Vazhdojnë shifrat e larta! COVID-19 u merr jetën 13 viktimave Ministria e Shëndetësisë: 2108 testime, 505 të shëruar, 661 raste të reja dhe 13 humbje jete në 24 orët e fundit Mini
Pesë viktima dhe 329 raste me koronavirus në 24 orë e fundit në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.327 mostra prej t
Shifrat e dhimbshme, mbi 30 mijë viktima në 13 ditët e para të dhjetorit në SHBA Në Shqipëri, numri i viktimave vijon të mbetet i lartë. Totali i tyre kapërceu kuotën e 1003 personave që kanë humbur je
25 viktima dhe 613 të infektuar me Covid-19 në Maqedoni Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 1837 testime të realizuara, 613 persona kanë re
Shkon në mbi 1000 numri i viktimave në total të COVID-19 në vend Ditën e sotme 14 persona humbën jetën nga COVID-19 në vend duke e ccuar numrin total të viktimave në 1003. Ndërkohë
14 viktima nga COVID-19, sa raste të reja u shënuan sot Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se në 24 orët e fundit janë regjistruar 14 viktima si pasojë e Covid, ndërsa janë
12 viktima dhe 462 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka njoftuar sot (e diel) se gjatë 24 orëve të fundit në Ko
Aksident tragjik në Elbasan, ndërron jetë 26-vjeçari Një aksident i rëndë është regjistruar pak momente më parë në aksin Elbasan-Metalurgji. Burimet bëjnë me dije se si p
12 viktima nga COVID-19 në Kosovë 12 persona kanë ndërruar jetë në Kosovë në 24 orët e fundit, ndërkohë që janë shënuar gjithashtu 524 raste të reja. S
MAQEDONI/ 26 viktima e 1161 raste të reja me Covid-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit 26 viktima dhe 1 161 raste të reja me Covid-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit. Gjithsej janë bërë 3 114 teste.
13 viktima dhe 590 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar 1.775 gjithsej mostra prej të cilëve rezultojnë 590 raste pozitive. Brenda 24 o
929 raste të reja, dhe 28 viktima me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se brenda 24 orëve janë bërë 2758 testime, ndërsa janë regjistruar 929 raste të rej
Shifra rekord! Gati 900 të infektuar të rinj e 14 viktima Ministria e Shëndetësisë: 2714 testime, 537 të shëruar, 873 raste të reja dhe 14 humbje jete në 24 orët e fundit Mi
13 viktima dhe 562 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë testuar gjithsej 1.595 mostra prej të cilëve rezultojnë 562 raste pozitive. I
504 raste të reja, 731 të shëruar dhe 46 viktima nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut Ministra e Shëndetësisë ka njoftuar se brenda 24 orëve janë bërë 1470 testime, ndërsa janë regjistruar 504 raste të reja
Hoti: Bota e di kush ishte agresori e kush viktima Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti në Ditën Ndërkombëtare të Përkujtimit të Viktimave të Gjenocidit, thotë se Kosova
MAQEDONI/ 28 viktima dhe 1120 raste të reja me Covid-19 Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer plot 2 993 testime të dyshuara për koronavirus dhe prej tyre 1 120 kanë re
Italia shënon rritje të numrit të viktimave, të dhënat e 24 orëve të fundit 14,842 raste të reja me koronavirus janë evidentuar në 24 orët e fundit në Itali. Fatkeqësisht 634 persona kanë humbu
Kaq të infektuar dhe viktima u shënuan sot nga COVID-19 Ministria e Shëndetësisë: 2532 testime, 347 të shëruar, 753 raste të reja dhe 14 humbje jete në 24 orët e fundit Mini