999 rezultate për

viktima

Bie numri i viktimave, sa raste të reja u shënuan sot? Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se gjatë 24 orve të fundit janë testuar pozitivë 538 raste të rej
Tetë viktima dhe 345 raste të reja me Covid-19 në Kosovë Në 24 orët e fundit tetë pacientë kanë vdekur dhe janë regjistruar 345 raste të reja me COVID-19, pas testimit të 1.501
Shifrat e fundit nga Italia: 674 viktima dhe mbi 17 mijë raste të reja nga COVID-19 Shifrat e pandemisë italiane mbeten të larta por të qëndrueshme, më pak diferenca nga 24 orët e fundit. Sot autorite
Rriten sërish shifrat! Gati 800 të infektuar e 15 viktima në 24 orët e fundit COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2745 testime, 517 të shëruar, 787 raste të reja dhe 15 humbje jete në 24 orët e fundi
Tetë viktima dhe 453 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë testuar gjithsej 1.470 mostra prej të cilëve rezultojnë 453 raste pozitive. I
Autori zbrazi një karrikator të tërë, detaje nga vrasja në Kuçovë Detaje të reja zbardhen nga krimi në Kucovë, ku autori i vrasjes Vangjel Polovina dyshohet që të ketë zbrazur një karrik
MAQEDONI/ 25 viktima dhe 865 raste me Covid-19 në 24 orët e fundit Raporti i Ministrisë së Shëndetësisë tregon se në 24 orët e fundit janë regjistruar 865 raste të reja nga 2889 testet e
Të dhënat e fundit nga COVID-19: Mes viktimave edhe një 29-vjeçar Ministria e Shëndetësisë bëri përditësimin e të dhënave për 24 orët e fundit të situatës Covid-19: nga 2657 testime,
Nuk ndalen shifrat e larta të viktimave nga COVID-19, 12 viktima vetëm sot Shifrat e larta të jetëve të humbura nga koronavirusi vijojnë në vendin tonë pasi 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 12
Pesë viktima dhe 296 raste me koronavirus për 24 orë në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit, janë testuar gjithsej 1.158 mostra prej
Artan Hoxha: Dëmtime në kokë, polici dhe Klodian Rasha janë përleshur fizikisht "Viktima ka një dëmtim të madh në pjesën e pasme të kokës, në pjesën e kockës së hundës dhe ballit dhe të fytyrës..."
Maqedoni: 22 viktima dhe 881 raste të reja me Covid-19 Në 24 orët e fundit në vend janë kryer 2902 testime për koronavirus dhe prej tyre 881 kanë rezultaur pozitivë, ose 30 pe
Zbulohet lidhja familjare e Kelit me Tonin Gjinin: Viktima punonte taksixhi(FOTO LAJM) Anton Keli është 51-vjecari që u qëllua me armë zjarri pasditen e sotme në Rrëshen. Burime bëjnë me dije se është dj
DETAJET/ Nipi i Ton Gjinit, kush është viktima që iu bë atentat në Rrëshen Ka ndërruar jetë 51-vjeçari Anton Keli, i qëlluar me armë zjarri në Rreshen. Ai ndodhej në automjetin e tij kur u qël
Vazhdojnë shifrat e larta! COVID-19 u merr jetën 13 viktimave Ministria e Shëndetësisë: 2108 testime, 505 të shëruar, 661 raste të reja dhe 13 humbje jete në 24 orët e fundit Mini
Pesë viktima dhe 329 raste me koronavirus në 24 orë e fundit në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.327 mostra prej t
Shifrat e dhimbshme, mbi 30 mijë viktima në 13 ditët e para të dhjetorit në SHBA Në Shqipëri, numri i viktimave vijon të mbetet i lartë. Totali i tyre kapërceu kuotën e 1003 personave që kanë humbur je
25 viktima dhe 613 të infektuar me Covid-19 në Maqedoni Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 1837 testime të realizuara, 613 persona kanë re
Shkon në mbi 1000 numri i viktimave në total të COVID-19 në vend Ditën e sotme 14 persona humbën jetën nga COVID-19 në vend duke e ccuar numrin total të viktimave në 1003. Ndërkohë
14 viktima nga COVID-19, sa raste të reja u shënuan sot Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se në 24 orët e fundit janë regjistruar 14 viktima si pasojë e Covid, ndërsa janë