999 rezultate për

viktima

Bie numri i viktimave nga koronavirusi në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar edhe katër viktima dhe 215 raste të reja me koronavirus, nga 1,012 t
26 viktima dhe 530 raste të reja me Covid-19, ja sa pacientë u shëruan Në 24 orët e fundit në vend janë kryer 1999 testime për koronavirus dhe prej tyre 530 kanë rezultuar pozitivë. Po ashtu
375 raste të reja me Covid-19 dhe 9 viktima në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat e 24 orëve të fundit lidhur me pandeminë e Covid-19 në vendin tonë Nga 18
26 viktima dhe 489 raste të reja me Koronavirus në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 1 892 teste të dyshuara për koronvirus dhe prej tyre
Zbulohen shifrat, kaq të infektuar dhe viktima u shënuan sot nga COVID-19 Shifrat e jetëve të humbura dhe rasteve të reja kanë pësuar një rritje të lehtë gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë.
Bie numri i viktimave, por shtohen rastet e reja me koronavirus në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit, janë testuar gjithsej 1.287 mostra, prej
14 viktima dhe 627 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut raportoi 14viktima si pasojë e infektimit me COVID-19 gjatë 24 orëve të
6 viktima në 24 orët e fundit, më i riu vetëm 37 vjeç Në 24 orët e fundit COVID-19 ka marrë 6 jetë dhe janë zbuluar 503 raste të reja. Burimet zyrtare bëjnë me dije se vi
Shifra të ulta të infektimeve në Shqipëri, 6 viktima në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë: 2210 testime, 550 të shëruar, 503 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit Minis
Lajm i mirë: Bien infektimet në Shqipëri, 10 viktima në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën me dije se në 24 orët e fundit 422 persona janë shënuar poyitivë me C
Gjashtë viktima dhe 264 raste pozitive me COVID-19 në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë janë testuar gjithsej 990 mostra prej të cilëve rezultojnë 264 raste pozitive. Br
Zbardhen detaje nga ekzekutimi i 42 vjeçarit shqiptar në Spanjë Brandon Bregu 42 vjeç, nga Lushnja u ekzekutua me 5 plumba teksa po darkonte në një restorant në Spanjë. Ngjarja ndodhi
352 viktima në 24 orë nga COVID-19 në Itali Italia ka raportuar 352 viktima si pasojë e koronavirusit sot. Sipas agjencisë së lajmeve italiane, ANSA, vendi rapo
Ulet numri i rasteve të reja, sa viktima shkaktoi COVID-19 Ministria e Shëndetësisë raporton se në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë humbur jetën 14 persona të infektuar me Cov
8 viktima dhe mbi 200 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit tetë persona kanë vdek
Kush është shqiptari i ekzekutuar me 5 plumba brenda restorantit në Spanjë Një shqiptar vdiq dy net më parë në tarracën e një restoranti në qytetin turistik Alfaz del Pi (Alicante) të Spanjës, pa
MAQEDONI/ 20 viktima dhe 815 të infektuar me Covid-19 Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 2664 testime të realizuara, 815 persona kanë re
Bie numri i viktimave, sa raste të reja u shënuan sot? Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se gjatë 24 orve të fundit janë testuar pozitivë 538 raste të rej
Tetë viktima dhe 345 raste të reja me Covid-19 në Kosovë Në 24 orët e fundit tetë pacientë kanë vdekur dhe janë regjistruar 345 raste të reja me COVID-19, pas testimit të 1.501
Shifrat e fundit nga Italia: 674 viktima dhe mbi 17 mijë raste të reja nga COVID-19 Shifrat e pandemisë italiane mbeten të larta por të qëndrueshme, më pak diferenca nga 24 orët e fundit. Sot autorite