999 rezultate për

viktima

Ngjarje tragjike: Nipi ther për vdekje 12 herë gjyshin e tij D.K rreth 28 vjeç dyshohet se ka privuar nga jeta gjyshin e tij, K.I. 95 vjeç, të premten në fshatin Izvor të Komunës së
Pesë viktima dhe 353 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), njoftoi sot se gjatë 24 orëve të fundit 5 persona të inf
73 viktima nga tërmeti, Indonezia i frikësohet cunamit Të paktën 73 njerëz kanë vdekur si pasojë e një tërmeti që ndodhi të premten në provincën Sulawesi Perëndimore të Indone
Dalin shifrat, kaq viktima e kaq raste të reja u shënuan sot në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3029 testime, 465 të shëruar, 581 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit
6 viktima nga COVID-19 në Kosovë Gjashtë pacientë kanë humbur jetën nga Covid në Kosovë. Ministria e Shëndetësisë në Kosovë raportoi se gjatë 24 orëve
Parakalimi fatal, dalin pamjet para aksidentit tragjik me 4 viktima te Rruga e Kombit (VIDEO) Dalin pamjet e aksidentit tragjik me 4 viktima në afërsi të një karburanti në Rreshen, ku mjeti tip "Citroen" me targa 0
33 viktima dhe 599 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në Greqi Greqia ka shënuar 33 viktima dhe 599 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit. 277 raste ishin vetëm në rajon
Zbardhen shifrat: Kaq viktima e kaq të infektuar u shënuan sot në Shqipëri Janë zbardhur të dhënat e fundit zyrtare nga Ministria e Shëndetësisë për COVID-19 në Shqipëri. Mësohet se koronaviru
Pacolli: 45 viktimat e Reçakut, e vërteta e shtetit serb Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolii ka shkruar në një postim në rrjete sociale se 45 viktimat e masak
Bilanci: Mbi 2 milionë të vdekur nga COVID-19 në gjithë botën Numri i personave që kanë humbur jetën nga COVID-19 në të gjithë botën ka tejkaluar shifrën 2 milionë. Sipas faqes së
Tërmeti i fuqishëm godet Indonezinë, 34 viktima Të patën 34 persona humbën jetën dhe qindra u lënduan kur një tërmet i fuqishëm ndodhi në ishullin indonezian të Sulawes
Detaje nga aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit: 4 viktima, 1 fëmijë në gjendje të rëndë Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, ku për pasojë kanë humbur jetën 4 persona. Burim
Aksident tragjik në Rrugën e Kombit, dyshohet për katër viktima Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit mbrëmjen e some. Burimet bëjnë me dije se dyshohet për të paktën k
Dalin shifrat, kaq viktima e raste të reja me COVID-19 u shënuan sot COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3695 testime, 386 të shëruar, 660 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit
Katër viktima dhe 279 raste të reja me koronavirus në Kosvë Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka njoftuar se brenda 24-orëve të fundit katër persona kanë humbur jetën
Zbardhen shifrat, kaq viktima dhe raste të reja u shënuan sot Pesë persona kanë humbur jetën nga Covid-19 në 24 orët e fundit. Nga 3727 testime u rregjistruan 656 raste të reja.
Katër viktima dhe rreth 300 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.751 mostra të mar
Detajet e fundit nga krimi që tronditi Greqinë: Viktimat, babë e bir nga Shqipëria Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e sotme në ishullin Zakintos të Greqisë. Mediat
Bien infektimet e reja me COVID-19, 6 viktima në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë raporton se kanë humbur jetën 6 persona nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit ndërsa është
Gjashtë viktima dhe 206 raste të reja me koronavirus në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), ka publikuar bilancin ditor të situatës me koronavirus.