999 rezultate për

vije

Agjenti i Rashicës: Vaksina kundër koronavirusit do të vijë nga Gjermania E imagjinoni dot një si Altin Lala të rrijë i mbyllur në shtëpi? Ai që dikur shkelte çdo cep të fushës dhe vinte zemrën
KORONAVIRUSI/ Erion Kristo: Kam ndaluar vjehrrin të më vijë në shtëpi! Pedagogu Erion Kristo ka zbatuar urdhrin e kryeministrit Rama, për të qënë të izoluar në shtëpi, për shkak të infektimit
Ruçi për Metën: Mund të vijë në Parlament sa herë të dojë Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi komenton raportin me presidentin Ilir Meta. “Marrëdhëniet e mia me presidentin nuk ka
Takimi Thaçi-Vuçiç në Uashington, Kurti: Nuk kam qenë në dijeni Kryeministri Albin Kurti tha sot se nuk ka qenë në dijeni për takimin e presidentit Hashim Thaçi me homologun e tij serb
Kishin fshehur "mallin" në brendësi të serbatorit, si u zbulua Nissani në Kakavijë Vazhdojnë akoma kontrollet e kujdesshme në kufi të vendit për shkak të dyshimeve për trafik të lëndëve narkotike. Kët
16 mije euro fshehur, si u kap i riu në Rinas Një i ri është kapur me 16 mijë euro në Aeroportin e Rinasit. Policia Kufitare e Rinasit, pas dyshimeve të lindura n
Kalonte ilegalisht njerëz në Kakavijë, kapet shqiptari Një 37 vjeçar është arrestuar nga Policia Kufitare pasi akuzohet për trafikim të paligjshëm të personave jashtë kufirit
Deputeti sulmon hapur Gramoz Ruçin: Të të vijë turp, komunist! Një debat i fortë po zhvillohet në Kuvendin e Shqipërisë mes kryetarit Gramoz Ruçi dhe deputetit Ralf Gjoni. Teksa ky
Vizita e parë zyrtare si Kryeministër, Kurti e nis nga Tirana Pak ditë pasi u votua kabineti i ri qeveritar, Kryeministri i ri i Kosovës, Albin Kurti, nis vizitat zyrtare. Ai do t
Vizita e parë zyrtare si Kryeministër, Kurti e nis nga Tirana, Pak ditë pasi u votua kabineti i ri qeveritar, Kryeministri i ri i Kosovës, Albin Kurti, nis vizitat zyrtare. Ai do t
Bieta Sulo jep lajmin e ëmbël: Një bebush do të vijë më shpejt nga ç'e prisnim! (VIDEO) Bieta Sulo është nënë e një djali me emrin Kroi dhe shumë e përkushtuar ndaj tij, por moderatorja nuk e ka përjashtuar m
Shpëtimi nga koronavirusi mund të vijë nga ky produkt ushqimor Sipas një kërkimi ndërkombëtar të bërë së fundmi, shpëtimi nga koronavirusi mund të vijë nga sheqeri. Sipas publikime
Ndjekje si në filma, sekustrohen 108 kg "mall" në Kakavijë Policia e Kaakavijës ka sekuestruar 108 kg lëndë narkotike, e llojit marijuanë. Mësohet se një mjet në zonën e Kallpa
Maluma do të vijë në Tiranë, por bileta qenka paksa e "kripur" (FOTO LAJM) Këngëtari me famë botërore, Maluma më në fund do të jetë në Shqipëri. Për herë të parë ai do të mbajë koncert madhës
Policia në super aksion, çfarë u gjet në pikën doganore në Kakavijë Policia Kufitare në Kakavijë ka goditur 4 raste të krimeve ndërkufitare, si rezultat i kontrolleve të shtuara, analizës
Përgatituni! Të dielën moti rezervon surpriza Ditën e diel moti rezervon surpriza, pasi dielli ia lë vendin reshjeve të shiut dhe dëborës! Shërbimi Meteorologjik U
Zbulohet dita kur do të vijë ambasadorja e re e SHBA në Tiranë Ambasadorja e re e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim do të marrë detyrën zyrtarisht më 30 janar në orën 5:30 të pasdites së asa
Grida Duma i del kundër Bashës: Fitorja nuk do të vijë kurrë Që në sezonin e kaluar ish deputetja e PD, Grida Duma doli hapur dhe fort në mbështetje të idesë së ndryshimit të sistem
Bllokohet "bisha" luksoze dhe 80 mijë euro, çfarë ndodhi në Kakavijë Policia Kufitare në Kakavijë ka bllokuar një tjetër mjet luksoz të vjedhur. I sekuestrohen 70900 euro një shtetasi, i
Me një këngë të vetëm i fiksojë të gjithë, rikthehet fuqishëm Krusita (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Krusitën e cila me këngën "Akull" bëri namin në "Kënga Magjike". Që pas këtij suksesi,