999 rezultate për

vije

Radhë kilometrike në Kakavijë, Xhaçka shpreh "pikëllimin e saj në Hotelin me pesë yje në Himarë" (FOTO LAJM) Prej katër ditësh, në Kakavijë është krijuar një situatë kaotike për shkak të radhëve të gjata të automjeteve që tashmë
Ambulanca përplas për vdekje të miturin në Kakavijë Një aksident tragjik ka ndodhur pak më parë në Kakavijë, ku një ambulancë ka përplasur për vdekje një të mitur. Ngja
Jo vetëm në Kakavijë, radhë kilometrike edhe në doganën e Kapshticës Prej tre ditësh, pika doganore e Kakavijës është bllokuar dhe shqiptarët po presin në radhë kilometrike për të kaluar në
Radhë në Kakavijë, shqiptarët e gdhinë në makina Vijon të jetë problematik kalimi i kufirit në Kakavijë, teksa shqiptarët prein në radhë të gjata kilometrike. Mijëra
Pamje për të mos u humbur! Gratë e bllokuara në Kakavijë mbledhin rigon në fusha (FOTO LAJM) Disa prej grave, emigrante shqiptare nuk e kanë kaluar kot kohën, teksa prisnin në doganën e Kakavijë për të kaluar në s
3 ditë në kufi! Xhacka shkon me helikopter në Kakavijë dhe ka një kërkesë për palën greke Sot në ditën e 3-të ku qytetarët shqiptarë janë të bllokuar në Kakavijë, Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhacka mbërriti me
3 ditë të bllokuar në Kakavijë! Cakaj kujtohet për shqiptarët e telefonon palën greke Qytetarët shqiptarë ndodhen prej 3 ditësh në Kakavijë, dhe presin për të kaluar në tokën greke. Ministri i Jashtëm, G
Shqiptarët të bllokuar pa bukë e ujë në Kakavijë, Hajdari- Ramës: Lëre plazhin! "Kur qeveria na lë në baltë, duhet të përkrahim fort njëri tjetrin. Së dyti i bëj thirrje qeverisë të lerë pushimet dhe
Situata e rënduar në Kakavijë, ushtria dërgon ujë dhe ndihmë mjeksore Pas situatës së rënduar, Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhacka dhe drejtori i AKMC-së Haki Cako janë nisur drejt Kakavijës.
Radha kilometrike në Kakavijë, reagon Sandër Lleshaj Ministrit i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reguar në lidhje me situatën kaotike që është shkaktuar në pikën kufitare të Kak
Të moshuar e foshnja prej orësh në pritje në Kakavijë, reagon Ministria e Jashtme Pas situatës kaotike në Kakavijë, Ministria e Jashtme ka reaguar me një deklaratë. Sipas Ministrise, autoritetet shqi
Meta i tërheq "veshin" MJ për situatën në Kakavijë: Gjeni menjëherë zgjidhje Presidenti i Republikës Ilir Meta ka dënuar ashpër situatën e krijuar në Kakavijë, ku mijëra automjete kanë mbetur në ra
Kaosi në Kakavijë, dy të moshuar dërgohen me urgjencë në spital Dy të moshuar në Kakavijë janë nisur drejt spitalit për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore. Kujtojmë që në Kak
Prej orësh në radhë, qytetarët dalin nga makinat në Kakavijë (VIDEO) Radhët e gjata në Kakavijë për shkak të kontrollit nga pala greke për të shmangur përhapjen e Covid 19 kanë lënë në prit
Automjetet formojnë radhë të gjata në Kakavijë, pala greke punon me një sportel (VIDEO) Kërkesa për tampone ka bërë që në Kakavijë të formohen radhë të gjata me mijëra automjete, prej disa orësh. Ndërkohë
Pesë kilometra në radhë, bllokohet pika kufitare në Kakavijë Radhë të gjata emigrantësh ka pasur ditën e sotme në pikën kufitare të Kakavijës. Që prej mëngjesit, fluksi i madh i
Rrebeshet e shiut dhe era e fortë, rrëzohet plepi dhe bllokon rrugën Gjirokastër-Kakavijë Moti i keq që ka përfshirë të gjithë vendin ka bërë që një plep të rrëzohet në rrugën nacionale Gjirokastër-Kakavijë.
Greqia me dorë të hekurt me shqiptarët: Mbyll Kakavijën natën e rikthen karantinën! Greqia ka ndërrmarrë masa të reja në lidhje me kalimin e udhëtarëve nga Shqipëria. Ministria e Mbrojtjes Sociale dhe
OBSH e zymtë: Vaksina "perfekte" mund të mos vijë kurrë Bota mund të mos ketë kurrë një “vaksinë perfekte” për koronavirusin, dhe rruga drejt normalitetit mund të jetë e gjatë.
E quajti bir komunisti, Rama i përgjigjet ashpër Metës: Të të vijë turp! "Kur Ilir Meta përmend babain tim, ndiej thjesht keqardhje të thellë për Ilir Metën, t’i vijë turp..." Kryeministri E