999 rezultate për

videot

10 videot “ngjitëse” të 2011-s (VIDEO) Ariu i sjellshëm, i cili përshëndet një vizitore të parkut me dorë është një ndër video që është përhapur më shumë këtë
10 videot më të këqija të 2011 (VIDEO) Në prag të fundit të vitit në muzikë klasifikohen këngët, artistët apo videot më të mira, por sot ne do t’ju njohim me n
Videot më të pëlqyera të Nëntorit (VIDEO) Nesër është e hënë dhe fillon një javë e re. Për ta filluar këtë javë për së mbari dhe duke qeshur, ju sugjerojmë të shi
YouTube bën ndryshimet më të mëdha në 6 vjet histori YouTube ka zbuluar ridizajnimin më të madh në historinë e saj. Ajo i është përshtatur më shumë modelit të një rrjeti sho
FBI publikon videot e spiunëve rusë (VIDEO) FBI publikoi videot që tregojnë Ana Capman dhe spiunët e tjerë rusë duke shkëmbyer informacione sekrete dhe para. Regjis
Qeni akrobat (VIDEO) Kush tha se qeni nuk mund të edukohet. Edhe pse mund të mendoni se po e torturojnë ai këtë e bën me shumë kënaqësi, pasi
5 videot më të bukura të verës (VIDEO) Këto janë videot më të shikuara dhe më të komentuara gjatë stinës së verës. Video ku një mace shfaqet duke luajtur me dy
Moti i tmerrshëm rrëzon reporterin (VIDEO) Nga përpjekja për të shmangur Uraganin Irene në Bregdetin Lindor, mijëra njerëz po largohen nga shtëpitë e tyre. Por, s
Dynamo, prestigjatori që ecën mbi ujë (VIDEO) Këto janë ndër videot e para që kanë dalë deri tani në YouTube në lidhje me performancën e prestigjatorit 28 vjeçar, Dyn
Shfaqen videot e Motorola Droid 3 Pas lansimit të Motorola Droid X2 në platformën Verizon, tani kanë dalë në mënyrë të fshehtë tre video trajnimi për Moto
Pezullohet studenti për postime satirike në YouTube Një student kanadez është pezulluar nga shkolla dhe është arrestuar nga policia për shkak të animacioneve satirike që ki
10 videot më të shikuara në Youtube Kemi përmbledhur për ju videot më të shikuara të të gjitha kohërave në YouTube. Në fakt, këtë listë për herë të parë e k
Edhe Myspace vendos të ndryshojë Ecuria e dobët e faqes më të popullarizuar sociale të para disa viteve MySpace, ka detyruar udhëheqësit e saj të bëjnë n
Videot zbavitese me te klikuarat ne internet Videot argëtuese janë ato që tërheqin pjesën më të madhe të përdoruesve t&e
Fillim zhgenjyes per videoteken e YouTube Është akoma herët të flitet për suksesin e projektit, por starti nuk është fare opti
Videot me popullore te YouTube per 2009 Fituesja e vendit të dytë e spektaklit televiziv “Britain’s Got Talent” (Britania Ka Talente
Top 5 videot e 2009-tes ne Yahoo! (VIDEO) Yahoo publikoi 5 videot më të shikuara në faqen e tyre të videove. E para është Megawoosh,