999 rezultate për

videot

YouTube, opsion për video me rezolucion 4K YouTube sjell risinë më të re për videot me rezolucion 4K dhe shpejtësi 60 pamje në sekondë. Kjo është një veçori që tan
Hoxha: Në videot "surprizë", politikanë dhe familjarë të përfshirë në çështje antiligjore Analisti Artan Hoxha ka paralajmëruar sonte në studion e “News24” se videot që priten të shfaqen nga palët e përfshira n
Instagram sjell risinë më të re për videot Instagram sjell përditësimin më të fundit të videove për të gjithë pajisjet me sistem iOS. Tani, videot në kohështrirjen
Kërcënon ish të dashurën me 1 milion lekë për videot intime Një 21 vjeçar do të procedohet penalisht për gjobvënie dhe kanosje, pasi ka kërcënuar të dashurën me 1 milion lekë, ose
YouTube, ja videot më të klikuara për 2014-ën (VIDEO) YouTube ka publikuar listën e videove më hit të vitit 2014, dhe në krye të videove kryesore të kësaj liste gjendet ajo e
Mel C nuk lejon vajzën të shohë Rihannan, shkak video-t seksi Konkurenca mes këngëtareve është shumë e madhe, e ndërsa Mel C ka ndaluar vajzën e saj që të shohë videot e Rihannas, pa
Videot e Flor Mumajesit, përsëri në Youtube (FOTO LAJM) Youtube më në fund ka zhbllokuar videot e Flor Mumajesit. Arsyet se përse këto video hiqen nga qarkullimi, lidhen me pla
"Uragani" Lopez, nuk ndalet me videot e reja Jennifer Lopez nuk ka të ndalur, e ndërsa çdo ditë në media është e pranishme për anën profesionale dhe jetën personale,
Kërcimi që po "çmend" arabët (VIDEO) Këto kohë në Arabinë Saudite, kërcimi i quajtuar "vallja e pinguinit" është kërcimi në modë, i cili për kërcehet nga nde
Kësaj i thonë të shpëtosh për një fije (VIDEO) Ju ka ndodhur ndonjehere që të keni shpëtuar për një fije nga aksidenti? Drejtuesit por edhe këmbësorët që shihni në vid
Benzema: Mësoj nga videot e fenomenit Ronaldo Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema frymëzohet nga ish-sulmuesi i kombëtares braziliane, fenomeni Ronaldo. Francezi bë
Videot më të klikuara të vitit (VIDEO) "Show" i qeverisë Rama në shembjen e disa ndërtesave, operacionet spektakolare të mjekëve, apo ushtrimi i dhunës së mësu
Videot 3D të rindërtimit të skenës së aksidentit të Olldashit (VIDEO) Eshtë rindërtuar në video 3D itinerari i rënies së makinës së Olldashit. Skenari është riprodhuar nga 4 ekspertët që kan
Dhjetë videot më të shikuara të javës (VIDEO) Nga "macja fluturuese" deri tek "testet e matematikës", portali i njohur britanik, Metro, ka zgjedhur 10 nga videot më m
5 videot më të bukura të javës në Albeu (VIDEO) Të kalosh Lanën me një 4x4, performanca e Tamera Foster në "X Factor UK", vjedhja nga dy të rinj në Brazil, i dehuri ia
Pamje tmerruese, qindra të vdekur në Siri (FOTO-LAJM) Update- Dita e sotme në Siri mund të konsiderohet si një ndër ditët më të kobshme, pasi genocidi ka përfshirë pothuajse
Sam, fenomeni 10-vjeçar i futbollit amerikan (VIDEO) Sam Gordon quhet fenomeni i futbollit amerikan që po çmend gjithë botën. Ai ështëv etëm 10 vjeç dhe luan në skuadrën e s
YouTube kategorizon videot gazmore YouTube ka ndërtuar një rrugë automatike për përcaktimin e videove gazmore edhe pse kompania mendon se humori është subj
Prifti bëhet pishman për videot: Humba unë Dritan Prifti deklaroi dje, gjatë një interviste televizive se është bërë “pishman” për publikimin e videos. Në emisioni
YouTube, ‘çdo person në planet ka bërë 140 shikime’ YouTube ka marrë më shumë se 1 trilion shikime online për videot e saj për vitin 2011-të. Kjo do të thotë se çdo person