999 rezultate për

videot

Arrestohet shqiptari në Itali, gjen videot intime të çifti dhe kërcënon gruan se… Policia italiane ka vënë në pranga një emigrant nga Shqipëria pasi akuzohet se u ka bërë presion një çifti Italian, duk
Dogji italianen, flet shqiptari: I dërgonte të dashurës sime videot duke bërë seks Hasan Varoshi, 25 vjeç i akuzuar se ka tentuar të vrasë ish-të dashurën e tij gjatë dëshmisë së dhënë për policinë në sp
Shokon senatori republikan: Shantazhet mbi videot seksuale të Trump i publikova unë Senatori republikan, John McCain, dikur kandidat për President përballë Obamës është rrëfyer ditën e sotme për çështjen
“Do të nxjerr videot tona të seksit”. Dënohet ish-i dashuri 55-vjeçar i vajzës Një 55-vjeçar është kthyer në një makth të vërtetë për ish-të dashurën dhe të ëmën e saj. Duke mos qenë dakord me prishj
Instagram nuk ka të ndalur, këto janë të rejat e fundit Instagram sapo ka lançuar dy nga risitë e aplikacionit, videot “live” dhe dërgimin e fotove dhe videove për grupet dhe
Videot u manipuluan! Astrit Dehari vdiq në spital në orën 15 e ca ndërsa nga burgu sipas videove doli gjallë në orën 16.00 Fakte të reja po dalin në dritë në lidhje me vdekjen tragjike të aktivistit të Vetëvendosjes, Astrit Dehari. Në një a
VIDEOT E TJERA/ Ja biseda erotike si gjyqtari i kërkonte seks qytetares Në emisionin investigativ “STOP”, u publikua regjistrimi audio i kryetarit të gjykatës së Gjirokastër, Guximtar Boçi, i
Temporalis, aplikacioni që i kthen videot në version Matrix I ndërtuar nga programuesi Josh Beckwith, Temporalis është një filtër për kamerën që i transformon videot e jetës reale
Syzet "Elsewhere" i kthejnë videot në 3D Elsewhere janë një palë syze të cilat ngjiten në iPhone dhe lidhen me aplikacionin që shkarkohet falas “Elsewhere”.
Video/ Pamje direkt nga stuhie e rërës në Arizona Një stuhi rëre ka përfshirë qytetin Feniks në shtetin Arizona në SHBA. Shërbimi Kombëtar i Motit ka paralajmëruar dre
Europol/ ISIS po stërvit gjeneratën e re të terroristëve Agjencia e përforcimit të ligjit në Evropë ka paralajmëruar se fëmijët e luftëtarëve të huaj që jetojnë në territorin e
Biznesmeni sulmon mediat që nxorrën videot: Pse nuk u kërkoni pamjet e plota? Biznesmeni Altin Bamllari ka reaguar lidhur me incidentin që pati me policinë disa ditë më parë në kryeqytet. Mbrëmë u p
Videoja për Shqipërinë nga David Guetta ndër më e klikuara (VIDEO) Kënga e këtij Evopiani vjen me videoklipe për të gjitha kombëtaret pjesëmarrëse. Kjo mënyrë është e mire menduar që k
Ja risia më e fundit në Facebookut Continuous Live Video API, është aplikacioni më i ri rrjetit social Facebook, i cili mundëson shfaqjen e video në kohën
Kërcënonte 14 vjeçaren italiane për videot erotike, shqiptari kapet në Tiranë Çdo ditë e më shumë po shtohen rastet e abuzimeve me vajza të mituara, por një 68 vjeçar, i cili ishte shpallur në kërki
Ja kush lufton kundër ISIS (VIDEO) Në jug të kryeqytetit sirian Damask po stërvitet një nga ushtritë më armiqësore kundër ISIS. Ata janë të gjitha luftë
Elvana Gjatës i vjedhin fotot, videot dhe mesazhet personale (FOTO LAJM) Elvana Gjata ka rënë pre e hajdutëve, ku mësohet se i kanë vjedhur fotot, videot dhe mesazhet personale. Burimet thonë s
Ndjenja e të ftohtit është ngjitëse Sipas një studimi më të fundit të realizuar nga Universiteti i Sussex në Britani të Madhe. Vullnetarëve që i shikuan vid
Policia greke rrahu keq tifozët e Bayernit (VIDEO) Policia greke ka rrahur tifozët e Bayern Munichut në tribunat e stadiumit në Athinë, para ndeshjes kundër Olympiacosit n
Daçiç kapet me "Baronin e Drogës" (VIDEO) Rrjeti i gazetarëve për hulumtim të krimit dhe korrupsionit – KRIK, ka publikuar video të hënën që tregojnë Dacic duke u