999 rezultate për

videot

E kërcënoi se do i publikonte videot me të dashurin nëse nuk bënte s*ks me të, djali e pëson keq “Nuk do të ti nxjerr videot e tua intime në internet nëse do të kryesh marrëdhënie seksuale me mua.” Ky është kërcëni
Qeshni me lot, këto janë videot më qesharake të vitit 2019 (VIDEO) Pa dyshim që këto video mund të i fusim në listën e videove më qesharake për këtë vit. Nëse keni nevojë të qeshni, at
Çfarë dreqin janë këto? Videot e UFO-ve qenkan të vërteta (FOTO LAJM) Marina amerikane më në fund e pranoi: videot që tregojnë objekte të supozuara si jashtëtokësore duke lëvizur në ajër, ja
Dalin sheshit kasetat me videot intime të politikanëve (FOTO LAJM) Në mediat sociale të Iranit po bëjnë bujë disa kaseta ku politikanë të njohur në vend kanë filmuar veten duke kryer marr
Skandali që trondit shtetin, dalin videot me skena seksuale të politikanëve (FOTO LAJM) Dy kaseta seksi të politikanëve iranianë janë publikuar në mediat sociale nga aktivistë që përpiqen të nxjerrin në pah h
Çmendet moti në Itali, cikloni sjell shkatërrim në Bolzano (VIDEO) Zonja e Bolzanos është duke u përballur me një mot të çmendur në këto momente. Mediat lokale flasin për një ciklon q
Dolën videot e të dashurit me një tjetër, reagon Baby G (FOTO LAJM) Ditën e djeshme rrjeti u mbush me videot e Limit në krahët e një vajze e cila nuk ishte Baby G. Ata shfaqeshin mjaft
Për shkeljen e privatësisë ndaj të miturve, YouTube rrezikon të gjobitet 1000 milionë dollarë Gjiganti i rrjeteve sociale YouTube rrezikon një gjobë prej 100 milionë dollarësh për shkeljen e privatësisë ndaj të mit
Thellohet skandali në Durrës, 5 600 vota më shumë se votues: PD bën gati videot që fiksuan gjithçka Mbyllet procesi i numërimit të votave në Durrës, ku fituese është shpallur kandidatja e PS-së, Valbona Sako. Përfundi
Bota e re, brenda shtëpisë luksoze të blogerit që ka bërë miliona me videot në ‘YouTube’ Logan Paul, vetëm 24 vjeç, ka arritur që të jetë pronar i një shtëpie e cila kushton 5.5 milionë £. Blogeri ka madje
Facebook merr masa, heq 1.5 milionë video nga sulmi në Zelandën e Re Ditën e premte Facebook u vendos sërish në qendër të akuzave dhe polemikave. Terroristi Brenton Tarrant transmetoi live
Pyjet e Gostivarit përfshihen nga flakët Kalimtarë të rrugës Gostivar – Kërçovë kanë dërguar pamje në TV ALSAT, ku shihet zjarr i madh në pyje, shkruan Albeu.com
I dalin fotot skandaloze, bukuroshja përjashtohet nga ushtria (FOTO LAJM) Një ushtare e një kompania private është laguar nga puna e turpëruar pasi qindra foto dhe video të saj u gjetën në faqet
"Bëjmë s*ks, ose të nxora videot nudo", arrestohet shqiptari në Greqi Një 22-vjeçar ka rënë në pranga e policisë greke, për shkak se akuzohet se ka shantazhuar një vajzë. I riu shqiptar
“Princi im”, Klaudia rrëfen kush është balerini që e mbante në ajër "Princi im", shkroi Klaudia krahas një casti ku balerini e mbante në ajër. Kjo bëri që të ngriheshin shumë pikëpyetje
"Betejë për videot e orgjive të Ramës dhe ministrave" çfarë po fsheh Balili Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ishte ai që dha ljamin për vetëdorëzimin e Klemend Balilit në polici, ku më
Hapeni tani WhatsApp-in dhe shikoni risinë që kanë futur Është aplikacioni ndoshta më i përdorur vitet e fundit dhe si i tillë i duhet të risjellë herë pas here risi që të mbajë
Dalin videot e nxehta të Erjona Sulejmanit, kështu i tundon meshkujt (VIDEO) Ishbashkëshortja e Blerim Xhemailit, bukuroshja, Erjona Sulejmani është bërë pjesë e edicionit të parë të "Temptation Is
Momenti kur kroati i AEK shkelmon serbin e Videotonit (VIDEO) Ndeshja e mbrëmshme mes AEK dhe Videotoni në kuadër të kualifikimeve të Ligës së Kampionëve, është përfshirë në një inci
Do qeshni me zë, video që ironizon veteranët fallco (VIDEO) Listat e fryera të veteranëve nuk po i pëlqejnë askujt në Kosovë. Shumë persona kanë gjetur forma të ndryshme për të pr