999 rezultate për

videoja

Si është të jesh nënë në ditët e sotme, videoja e blogeres bëhet virale Të jesh një nënë e përkushtuar, një grua në karrierë, një bashkëshorte e devotshme dhe një shoqe e mire, janë sigurisht
Sot është bishë në Instagram, del videoja skandaloze e këngëtares shqiptare Ndonëse është vetëm 18 vjeç, Rina Balaj po i ngjit me shpejtësi shkallët e famës. Ajo është pjesë e On Record, duke b
Del videoja, kuksianët u morën në mes të natës (VIDEO) Pavarësisht se në procesverbalet e ndalimit thuhej se kuksianët që protestuan në Kalimash u morën në orët e para të para
Iu bë publike videoja erotike, mësuesi i matematikës tregon kujt do t'ja çonte Pas videos intime e cila bëri xhiron jo vetëm në shkollën ku jepte mësim por në të gjithë mediat online, ka folur mësues
Videoja erotike e mësuesit në Fushë-Krujë, reagon shkolla Ditën e djeshme në median online u publikua me shpejtësi videoja me përmbajtje të forta erotike të një mësuesi në Fushë-
Del videoja, momenti kur Kryemadhi urdhëron deputeten të godasë Ramën (VIDEO) Kejdi Mehmetaj dhe Floida Kërpaçi janë dy nga deputetet më të reja të Kuvendit, të cilat operojnë nën urdhrat e drejtpër
Del videoja, i përlyer në miell Rama kërcënon keq demokratët (VIDEO) Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë ndodhën disa përplasje të forta mes opozitës dhe maxhorancës. Duke kërkuar me
Zbardhet e vërteta e videos erotike të mësuesit në Fushë-Krujë Ditën e djeshme në median online u publikua me shpejtësi videoja me përmbajtje të forta erotike të një mësuesi në Fushë-
Skandal në Fushë-Krujë, publikohet videoja erotike e mësuesit të matematikës Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike denoncimin e një mësueseje nga një shkollë në Fushë Krujë. Denoncimi ë
Plas humori në rrjetet sociale me Gentën, videoja që e vuri në shenjestër Gentjana Gjalpi, ose siç e njohim shkurt Genta, është padyshim një nga banoret më të përfolura të "Big Brother 5". V
Rama paguan mijëra euro që në Facebook të qarkullojë videoja ku i tregoi drurin shqiptarëve (FOTO & VIDEO) Kryeministri Rama mbajti një konferencë të pazakontë për shtyp dy ditë më parë, vetëm pak orë pasi qindra banorëve të qy
Del videoja ku Erdogani i zbulon Thaçit gënjeshtrën e madhe (VIDEO) Hashim Thaçi ka gënjyer publikisht qytëtarët e Kosovës kur tha se nuk kishte dijeni për rrëmbimin e mësuesve turq nga sh
DEL VIDEOJA/ Momenti kur Erdogan kërcënoi Haradinajn: Do japësh llogari (VIDEO) Kanë dalë pamjet e fjalimit të Presidentit Erdogan teksa kërcënon kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Gjatë n
Edhe 6 vite burg, zbulohet videoja e rrallë e Ermal Hoxhës me këngëtaren (VIDEO) Jeta dhe familja e këngëtares Rezarta Shkurta është bërë herë pas here pjesë e medias. Herë për shkak të angazhimeve
Publikohet video, Kim Jong Un ka vizituar fshehurazi Kinën (VIDEO) Videoja e një treni special, që i përket familjes në pushtet të Kim Jong-un, ka nxitur thashethemet që diktatori ka udhë
Messi thyen rekord dhe në rrjetet sociale, postimi i tij bën xhiron e botës (VIDEO) Në një reklamë të re të Adidasit, Leo Messi gjatë një seance stërvitore, ka prezantuar disi stilin e stërvitjes së tij d
Grushte dhe shkelma, del videoja e rrahjes së Feros (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u përfol se reperi kosovar, Fero ishte sulmuar, pasi kishte dalë nga kinemaja. Pas këtij lajmi, F
Ulur në një varr, ky "fëmijë" po i tmerron të gjithë (VIDEO) Një kukull "Chucky-style" është filmuar ulur në një varr duke ndjekur kameran me sy ngado që shkon. Videoja ka shkuar
Plas skandali në Rusi, publikohet videoja ku manipulohen votat (VIDEO) Putin ka fituar zgjedhjet në Rusi me një diferencë hsumë të madhe. Por tabloidi Daily Mail ka publikuar një video ku
Krimi makabër në Kamzë, del videoja ku nusja rrëfen krimin (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e Lirie Lamit nga nusja e djalit të saj, Marjana Cmeta. Ka qenë vetë nusja q