999 rezultate për

videoja

“Ups… të preva veshin”, videoja që po pushton rrjetin (VIDEO) Një berber në Florida është bërë VIP përmes internetit, pasi një video gazmore që ai ka shpërndarë gjatë punës së tij ës
Albano Bogdo sërish në pranga, del videoja nga burgu (VIDEO) Aktori i humorit Albano Bogdo është bërë shumë i njohur për publikun që pas daljes së tij në spektaklin “Apartamentin 2x
Sot është bishë në Instagram, del videoja skandaloze e këngëtares shqiptare Ndonëse është vetëm 18 vjeç, Rina Balaj po i ngjit me shpejtësi shkallët e famës. Ajo është pjesë e On Record, duke b
Si është të jesh nënë në ditët e sotme, videoja e blogeres bëhet virale Të jesh një nënë e përkushtuar, një grua në karrierë, një bashkëshorte e devotshme dhe një shoqe e mire, janë sigurisht
Videoja që i trembi të gjithë, kukulla e frikshme bëhet virale (VIDEO) Një kukull "Chucky-style" është filmuar ulur në një varr duke ndjekur kameran me sy ngado që shkon. Videoja ka shkuar
Videoja e plotë, si qëndron e vërteta e përplasjes me demokratit dhe policisë (VIDEO) Një ditë më parë, u raportua se kreu i PD-së në Gramsh, Elmas Haruni ishte shoqëruar në Polici, pasi ka kundërshtuar pol
Po bëhet virale, ja çfarë bëjnë Pogba dhe Griezmann pas Botërorit (VIDEO) Pogba, Griezmann dhe Dembele kanë një arsye më shumë për të kërcyer dhe festuar. Videoja e publikuar nga “Oh My Goal”
Del videoja e sherrit Rama-Majko për Teatrin: Qepe dhe ik në shpi! (VIDEO) Pavarësisht debatit, maxhoranca arriti të votonte projektligjin për Teatrin Kombëtar, i cili i hap rrugën prishjes së go
Shfaqet "syri i Zotit" në qiell, banorët nuk dinë si të reagojnë (VIDEO) Retë dhe dielli formuan formën e një syri gjigant mbi Mongolinë e brendshme të Kinës. Video u kap në Hulunbuir në Rajon
Del videoja: Policët bashkiakë marrin lekë nga tregtarët (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook, ka denoncuar policët bashkiakë të Durrësit se po vjedhi
Videoja që të bën të harrosh emrin tënd për një orë (VIDEO) Të gjithë kemi dëgjuar për procesin e hipnotizimit. Hipnotizimi – gjendja e afërt me gjumin, në të cilën vihen njerëz
Adoleshentja serbe rreh bashkëmoshataren, videoja bëhet virale (VIDEO) Një video që po qarkullon në rrjetet sociale ka shokuar opinionin në Serbi, për faktin se në të shfaqet një adoleshente
Zbulohet videoja: Shkodrani që vrau veten zbulon dhunën në polici Ka nisur hetimet ndaj policëve në komisariatin e Vaut të Dejës pas vetëvrasjes së Ardian Kallamit. SHÇKB ka nisur he
Del videoja nga afër, kush e plagosi kryeredaktorin e RD? (VIDEO) Me mbylljen e protestës së opozitës, sëfundmi ka nisur debati politik se kush e gjakosi kryeredaktorin e RD-së Bledi Kas
E vranë për një karikues, del videoja (VIDEO) Gati 1 vit më parë, Tirana u trondit nga një ngjarje e rëndë. 22-vjeçari Marvi Mihali u vra me thika nga bashkëmoshatarë
"Palaço, idiot, zuzar", videoja e Sherrit mes Nanos dhe Bardhit (VIDEO) Një debat shumë i ashpër ka shpërthyer vetëm pak minuta më parë në Opinion ku mes Mustafa Nanos dhe Gazmend Bardhit, kës
Nusja hedh buqetën, shembet tavani i lokalit (VIDEO) Një nuse kineze shkaktoi shumë dëme në lokalin ku zhvillohej dasma e saj kur hodhi buqetën me lule. Pasi hodhi buqetë
Videoja që i trembi të gjithë, kukulla e frikshme bëhet virale (VIDEO) Një kukull "Chucky-style" është filmuar ulur në një varr duke ndjekur kameran me sy ngado që shkon. Videoja ka shkuar
Del videoja, të gjitha ofendimet mes Çanit dhe gazetarit të njohur (VIDEO) Shoqëruar me këtë lajm do të gjeni videon e debatit mes dy gazetarëve të cilët kanë humbur pak kontrollin në studio.
Tmerrohen udhëtarët, avioni i hapet dritarja gjatë fluturimit Pasagjerët u frikësuan për vdekje pasi pak pas ngritjes në hapësirë me aeroplan, për shkak të turbulencave u plasaritën