999 rezultate për

videoja

Shishe alkooli e mijëra euro, del videoja e shqiptarëve në burgun grek (VIDEO) Publikimi i një videoje me kohëzgjatje 11 minuta, nga një qeli që thuhet se ndodhet në burgun famëkeq të Korridhalosë, e
Momenti kur policia arreston njërin prej terroristëve pasi v*au 49 myslimanë (VIDEO) Kanë dalë pamjet e momentit të arrestimit të njërit prej terroristëve që kryen dy sulme sot në dy xhami në Zelandën e Re
Dalin pamjet e luftës në ajër të avionëve indian dhe pakistanezë (VIDEO) Një gazetar indian ka publikuar një video të shkurtër në rrjetet sociale, sipas të cilit tregon luftimet midis ushtarëve
Gomis feston si i çmendur, djaloshi tmerrohet në stadium (VIDEO) Bafetimbi Gomisi u bë protagonist dje në fitoren 2-0 që skuadra e tij Al Hilain arriti ndaj Al-Ittihadit. Ai ndihmoi
Kjo është videoja më e ëmbël që do të shihni sot (VIDEO) Pak e kishin menduar se do të ndodhte kaq shpejt, por Mozzik është bërë baba i një vajze të mrekullueshme. Që prej di
S'ka denoncim për Berhanin, videoja u filmua në shtëpi: Policia reagon për skandalin Policia bën me dije se askush nuk i është drejtuar komisariatit të Koplikut apo Drejtorisë së Policisë së Shkodrës për t
Del videoja, si dukej Bora Zemani këngëtare (VIDEO) Moderatorja e njohur Bora Zemani prej vitesh tashmë është bërë pjesë e ekranit dhe ka prezantuar një sërë emisionesh të
Bëhet virale videoja ku fëmija lëviz në barkun e Meghan (VIDEO) Meghan Markle dhe Princ Harry janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Dhe mesa duket bebeja e vogël mbretërore nuk
Për herë të parë, del videoja e dëshmisë së Michael Jackson për abuzim sek*ual (VIDEO) Ka dalë për herë të parë videoja e xhiruar gatë dëshmisë së mbretit të popit Michael Jackson kur ai akuzohet për abuzim
U fut në kurth nga i dashuri! Videoja intime e vajzës nga Kavaja kaloi nga celulari në celular Detaje të reja kanë dalë sot në lidhje me ngjarjen tronditesë të disa javëve më parë në Kavajë, ku një grup të rinjsh pë
Videoja e atentatit: Si u qëllua miku i Llanajve në Vlorë (VIDEO) Në datë 14 janar të këtij viti në lagjen 'Pavarësia' në Vlorë Mikel Mehmeti u plagos në një atentat me armë zjarri.
Del videoja, si festonte Dako me "të dënuar" (VIDEO) Deputeti i PD, Ervin Salianji ka publikuar në facebook një video ku shihet Kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako në
"A të qaj 5 minuta?", videoja e kësaj vogëlushje thyen rrjetin (VIDEO) Kur ishim fëmijë shpesh herë na ka ndodhur që të qajmë nga filmat, kur u ndodh diçka e keqe personazheve. Pikërisht
"Kjo është videoja e Ramës që nuk duhet ta shikojnë fëmijët" (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri, Edi Rama ka deleguar detyrën e tij si ministër i Jashtëm tek Gent Cakaj. Kjo lëvizje e R
Duke folur shqip, del videoja e papublikuar e Dua Lipës (VIDEO) Dua Lipa është këngëtare me famë botërore por kurrë nuk e harron se prej nga ku vjen. Pak më parë, këngëtarja postoi
U bë shumë shpejt virale, në këtë video VIP-at dalin nga “skenari” (VIDEO) Një video është bërë virale këto ditë në rrjet. Bëhet fjalë për videon e filmuar në prapaskenën e EllenTvShow ku njer
Publikohet videoja, momenti kur Drake prek në pjesët intime një minorene (VIDEO) Ditët e fundit në rrjet, po qarkullon me shpejtësi një video që "kryqëzon" reperin Drake. Në video e cila është regj
Sot një super “pjeshkë”, Taynës i del videoja që nuk do donte ta shihte me sy Tayna ishte si një uragan që mori bujë të menjëhershme dhe u komentua gjerësisht në median rozë. Por muzika për Taynë
Djali rrëzohet duke dashur të bjerë në sy, videoja bëhet virale (VIDEO) Një kamarier ka tentuar të bjerë në sy të një vajze, por fatkeqsisht jo cdo gjë ka dalë ashtu sic ka planifikuar. Tek
Çfarë fati! Videoja gallatë pas shkarkimit të "kingut" (VIDEO) Ka plasur gallatë e madhe në rrjetet sociale pas vendimit të Ramës për të shkarkuar me një të rënë të lapsit të gjithë m