999 rezultate për

videoja

TRONDITËSE/ Kujdestarja lidh të moshuarën me karrige me rrota pas pemës (VIDEO) Një grua është filmuar duke lidhur pas një peme një të moshuar në karrocë me rrota. Videoja shokuese, e cila ka marrë
Te hënksha p***in! Videoja e çmendur e policit për të dashurën (VIDEO) Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu ka publikuar një video të pazakontë në profilin e tij në Facebook. Në pamje shfaqet
Videoja që ju mban frymën: Nëna heroinë hidhet ta shpëtojë, një fije e ndau fëmijën nga vdekja (VIDEO) Nëna kujdes me telefonin. Videoja që i është bashkangjitur këtij shkrimi tregon sesa shpejt pakujdesia mund të kthehet n
Del videoja: Punonjës të gjykatës marrin rryshfet për të ndryshuar vendimin (VIDEO) Dosie.mk publikon një video ku shihet një e punësuar në Gjykatën themelore në Shkup si merret vesh dhe merr ryshfet që t
I gjithë stadiumi thirri "serbët, ku*va të Rusisë!" Del videoja e tifozëve ukrainas (VIDEO) Ukraina mbrëmë me rezultat 5-0 kundër Serbisë ndërkohë që lajmi në mediat botërore nuk ishte ky, por sjellja e tifozëve
Akuzat për përdhunim, reagon babai i Neymarit Babai i Neymarit ka deklaruar se video e publikuar në media nga modelja Nalija Trindade, është e fabrikuar, dhe se djali
"Më përdhunoi në hotel", del videoja e Neymarit me modelen që e akuzon (VIDEO) Kanë dalë detaje të reja në lidhje me të akuzuarin Neymar ku bëhet e ditur se ai ka përdhunuar një modele. Televizoni
Adoleshenti dhunohet nga bashkëmoshatarët e tij, pamje shokuese (VIDEO) Policia është vënë në alarm për identifikimin e disa të rinjve që janë filmuar duke dhunuar barbarisht një bashkëmoshata
Pamje të turpshme: Videoja e sulmit çnjerëzor ndaj gruas rome në Kosovë (VIDEO) Gruaja rome që ka qenë objekt një rrjeteve sociale dhe një numri të madh njerëzish për shkak të një thashethemi në rrjet
"Kape se e ke aty": Del videoja e arrestimit të Gjergj Cukalit (VIDEO) Ditën e sotme është arrestuar i dyshuari kryesor për vrasjen i ish policit Arben Bilalit, Gjergj Cukali. Zbardhja e aut
Lakuriq në mes të Tiranës, videoja shkakton debate në rrjetet sociale (VIDEO) Një video e shpërndarë dje ku duket një çift që ka dalë nudo për të parë protestën e opozitës ka bërë bujë në rrjetet so
"Të kam zili", Enver Hoxha përgëzon Edi Ramën! Videoja që po thyen rrjetin (VIDEO) Një video montazh sipas të cilës Enver Hoxha përgëzon Edi Ramën për masat represive ndaj shqiptarëve është duke u shpërn
Ronaldo magjik dhe në stërvitje, realizon super gol (VIDEO) Cristiano Ronaldo është gjithmonë stimuluese për të tjerët, të paktën kështu thonë të gjithë ata që ndajnë ditën me port
Pas pazarit, seks i egër dhe kokainë! Detaje tronditëse nga videoja që shkundi Austrinë (VIDEO) Detaje të tjera kanë dalë në publik pas videos që tronditi qeverinë e Austrisë, ku zëvendës kancelari Johann Goutenus sh
Shkundi qeverinë, del e plotë videoja e zyrtarit austriak me rusen (VIDEO) Austria është trandur nga skandali i një materiali filmik të publikuar së fundmi, ku Zv.kancelari austriak i dorëhequr,
Youtube nisi me këtë video para 14 vitesh (VIDEO) Platforma Youtube tashmë ka një numër të madh videosh që shtohen dita-ditës, por a e keni ditur se cila është videoja e
Videoja e sherrit mes Salianjit dhe Gjonit, si nisi gjithçka për të përfunduar tek grushtet (VIDEO) Emisioni i mbrëmshëm "Open" i Eni Vasilit u shoqërua me përplasje të forta verbale dhe më pas fizike mes deputetit të LS
Del videoja e luftës mes policisë dhe grabitësve të Rinasit (VIDEO) Të tjera pamje janë publikuar nga grabitja spektakolare që ndodhi pasditen e djeshme në Rinas ku u vodhën rreth 7 thasë
Plas gallata: Del videoja me gafat e aktorëve në “Dy Gisht Mjaltë” (VIDEO) Filmi "2 gisht mjaltë" u konsiderua një sukses duke llogaritur numrin e madh të biletave të shitura nëpër kinema. Së
Shishe alkooli e mijëra euro, del videoja e shqiptarëve në burgun grek (VIDEO) Publikimi i një videoje me kohëzgjatje 11 minuta, nga një qeli që thuhet se ndodhet në burgun famëkeq të Korridhalosë, e