999 rezultate për

videoja

E teproi me zhveshjen, videoja e nxehtë Kejvinës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Kejvian Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë, dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram
"Hajde mer pije i kafe", videoja e Ramës bëhet virale në rrjet (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka shkuar në zonën e plazhit në Durrës për të parë nga afër Durrës rindërtimit që mundëson rikthim
Me maska e kapuçë, del videoja e njësisë speciale së KÇK-së (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetin social Facebook një video ku duken një numër i madh efektivësh policie tek
Videoja ku "thithte" kokainë, Lefter Alla shkon në Prokurorinë e Tiranës Kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla mbërrin në Prokurorinë e Tiranës. Abcneës.al raporton se kryebashkiaku është i
Burri hedh në tokë gruan dhe vrapon, videoja gjatë tërmetit bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Një tërmet i fuqishëm ka goditur mbrëmjen e djeshme Shqipërinë duke shkaktuar panik të qytetarët të cilët kanë dalë nga
Videoja më e re virale, VIP-at çohen në ajër nga frika (VIDEO) Një video është bërë virale këto ditë në rrjet. Bëhet fjalë për videon e filmuar në prapaskenën e EllenTvShow ku njer
Mohuan videon e "Albeu", Rike Roçi i shpreh dashurinë publikisht Kristi Prengës (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë, në një video që u filmua nga gazetarët e Albeu.com, shfaqej modelja dhe ish-banorja e Big Brothe
Kryebashkiaku Alla në SPAK pas videos me kokainë, zbulohet kush e shoqëron (VIDEO) Vetëm pak minuta më parë kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla, videoja e së cilit po bën xhiron e rrjetit është paraqitu
Videoja e Lefter Allës, Artan Hoxha thirret nga SPAK-u Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka thirrur për të dëshmuar gazetarin investigativ Art
Videoja është montuar nga PD? Artan Hoxha tregon se si qëndron e vërteta Gazetari Artan Hoxha ka komentuar reagimin e kryebashkiakut të Bulqizës, në lidhje me videon e publikuar. Lefter Alla
I doli videoja duke thithur kokainë, reagon kryebashkiaku i Bulqizës e zbulon fajtorin Ditën e sotme gazetari Artan Hoxha publikoi një video në ABC news, ku sipas tij dallohet kryebashkiaku i Bulqizës duke p
A duhet t’a shkarkojë Rama-Lefter Allën pas publikimit të videos duke konsumuar lëndë narkotike? Ditën e sotme në media është publikuar me shpejtësi të madhe, videoja ku kryebashkiaku i Bulqizës, një ndër bashkitë më
Lefter Alla bëhet "dru" me kokainë para Ramës, Nard Ndoka kërkon ujë: Videoja epike e Albeut (VIDEO) Pas publikimit të pamjeve nga gazetari investigativ Artan Hoxha për Abc News, ku shihej qartë se si një kryebashkiak pin
Bëhet virale videoja e "Albeu" për sherrin Rama-Haradinaj para syve të Vuçiç (VIDEO) Një video e Albeu.com në Instagram është bërë virale në rrjet. Bëhet fjalë për videon ku Rama dhe Haradinaj shfaqen
Pasi i doli videoja intime me ish të dashurin, Arbenita tregon gjithë të vërtetën Është publikuar një video ku Arbenita Ismajli shihet teksa puthet me Kened Tahirin. Në lidhje me këtë ka reaguar Kene
10 vite në 10 minuta: Miley përmbledh momentet e veçanta me Liam Hemsworth (VIDEO) Miley Cyrus i kushtoi një video të shkurtër 10-minutëshe 10 viteve të jetës së saj. “Videoja e dekadës së Miley Cyrus: 1
Videoja e bujshme, Jonida Maliqi flet për herë të parë e pranon lidhjen intime me Florin Mëngjesin e sotëm, Jonida Maliqi ishte e ftuar në emisionin “Rreze Dielli”. Jonida Maliqi ka folur për herë të parë p
Videoja që shpërfaq "armiqësinë" e madhe mes Thaçit dhe Kurtit (VIDEO) Presidenti Hashim Thaçi dhe Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti tash e 20 vjet gati janë ‘armiq’ ideologjik dhe politi
Del videoja intime: Flori dhe Jonida në një lidhje sekrete? (VIDEO) PanoramaPlus ka publikuar gjatë ditës së sotme një video të një çifti në momente intime në rrugë duke theksuar se bëhet
Del videoja, si reagoi Ervin Salianji pasi gjyqtari e dënoi me 1 vit burg (VIDEO) Ditën e sotme Ervin Salianji u dënua me një vit burg nga gjyqtari Artan Gjermeni. Pasi dha shpjegimet e tij ndaj aku