999 rezultate për

vidal

Agjendi i lojtarit konfirmon negociatat me Romën Agjenti i Aleix Vidal, ka thënë se klienti i tij është duke e konsideruar kalimin te Roma. “Roma është Roma”, ka thën
Vidal: Në Bayern Munich do të qëndroj deri në verë ​Arturo Vidal ka lënë sërish një derë të hapur për t’u përfolur në merkaton e transferimeve. Mesfushori kilian
Vidal shumë afër largimit nga Barça, klubi i La Ligas e kërkon me çdo kusht Largimi i Aleix Vidal nga Barcelon është gjithmonë e më afër se kurrë, pasi nuk po gjen hapësirat e mundshme në formacio
Momenti i shumë pritur nga Barcelona, tre të interesuar për lojtarin Aleix Vidal së fundmi është folur për një rikthimin te Sevilla. Vidal e ka parë vetën si rezervën e tretë në klub, pa
Vidal u përgjigjet spekullimeve që e lidhin me kalimin tek Chelsea Mesfushori i Bayern Munichut, Arturo Vidal, ka injoruar spekulimet për transferim te Chelsea. Vidal thotë se ai po fokus
Djali i Vidalit bëhet i famshëm në YouTube, shikoni se çfarë i premton fansave (VIDEO) Djali i madh i futbollistit të Bayern Munich, Arturo Vidal, ka hapur një kanal në “Youtube” dhe e reklamon atë më autogr
Vidal tek Inter? Heynckes përgjigjet ndryshe Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes ka lavdëruar mesfushorin Arturo Vidalit, qw do tw thotw se shanset e Interit p
Vidal pranë largimit nga Bayern, mediat gjermane I zbulojnë ekipin e ri Bayern Munich duket se nuk e ka ndërmend ta mbajë edhe më gjatë Arturo Vidalin në klub. Chelsea, Inter dhe Paris Sain
Bayernit i sos durimi me Vidalin, gati për të dëgjuar ofertat Sipas revistës Kicker, Bayerni janë të pakënaqur me paraqitjet e Vidalit dhe nuk janë të sigurt se ai mund të ri-gjej fo
Inter mendon të ndërhyjë me një ofertë, në krizën e Vidalit me Bayernin Aventura e mesfushorit kilian, Arturo Vidal, në Gjermani, është pranë fundit. Në merkaton e verës Interi u mundua ta tra
Inter e dëshiron Vidalin që në janar Mediat italiane raportojnë se mesfushori kilian, Arturo Vidal mund të bashkohet me Interin në afatin e janarit pas rënie
Vidali tek Interi? Arturo Vidal është i hapur për t'u bashkuar me Interin në janar, sipas TMW, por një marrëveshje duhet të zgjidhet me Bay
Sampaoli: Ai ka probleme me alkoolin Ish-trajneri i Kilit, Horge Sampaoli, thotë se Arturo Vidal është një rast që i takon ta trajtojnë specialistët mjekësor
Një formacion yjesh është jashtë Botërorit deri më tani, zbulojeni (FOTO LAJM) Rusia do të mirëpresë Botërorin e 2018-tës në verën e këti viti, e gjithë Rusia i termbej faktit se do mund të mungonte
Vidal merr vëndimin e madh: Kili faleminderit por... Mesfushori i Bayern-it ka dhënë zyrtarisht dorëheqjen nga kombëtarja amerikano-jugore. “Faleminderit për gjithçka, dj
Aleix Vidal transferohet te Valencia Aleix Vidal mund të transferohet te Valencia. Valencia pret ardhjen e një përforcimi nga Barcelona. “Radio Catalun
Vidali rivali i Kondogbias për autogolin më të bukur (VIDEO) Kili dhe Vidal morën një humbje 3-0 ndaj Paraguait. Rivalët e kilianëve iu desh të mendonin vetëm për dy gola pasi për
Vidal iu largohet telasheve: Nuk më intereson çfarë bëjnë shokët kur janë me mua Kiliani e ka mohuar që të jetë përfshirë në skandalin e fundit në një kazino në Kili, ku u desh ndërhyrja e policisë mën
Interi serioz në interesimin për Arturo Vidal Interi është i përgatitur të sanksionojë një marrëveshje prej 45 milionë paund për të sjellë mesfushorin e Bayern Munich
Interi ka gati ofertën për Vidalin Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, raportohet se e ka identifikuar mesfushorin e Bayernit, Arturo Vidal, si cakun kr