999 rezultate për

vidal

Arturo Vidal rrezikon 10 vite burg Gazeta gjermane "Bild" ditën e sotme shkruan se mesfushori i Bayern Munich, Arturo Vidal rrezikon të dënohet me 10 vite
Vidal shpërthen në rrjetet sociale: O kriminel m*ti (FOTO LAJM) Arthuro Vidal nuk ka mundur të ndihmojë skuadrën e tij për tu kualifikuar në finalen e Kievit, por edhe pse nuk mundi ta
Arturo Vidal do të mungoj më shumë se dy muaj Arturo Vidal do të mungoj këtë sezon për Bayernin pasi që dje i është nënshtruar një operimi në gju, i cili do ta lë atë
Këto janë opsionet e duhura që Jupp Heynckes mund të zëvendësoj vendin e Vidalit Arturo Vidal pas operacionit në gjurin e tij të djathtë do të humbasë pjesën tjetër të sezonit. Kiliani kishteproblem
Tronditëse, Bayern jep njoftimin e hidhur për Vidalin Arturo Vidal zyrtarisht nuk do të jetë në dy ndeshjet kundër Realit. Kiliani e la fushën më përqafime dhe përkrahje nga
Operacion në gju, Vidal nuk do të luajë kundër Real Madrid Skuadra e tij ka një ndeshje të vështirë përballë Real Madrid, por Vidalit i duhet që të kryejë një operacion në gju në
Bayerni me dhimbje koke, i dëmtohet mesfushori në stërvitje (FOTO LAJM) Arturo Vidal ka dalë pësuar një dëmtin sot në stërvitje ku duket i shoqëruar nga makina e mjekëve. Ai është pjesë e
Reagimi i "tmerrshëm" i Vidalit pas shortit me Realin (FOTO LAJM) Reali dhe Bayern do të disktojnë sërish së bashku ecurinë në Chamions League. Përtej emocioneve që përcjell kjo sfid
Vidali as që do t'ia dijë për Byernin, ndjek nga telefoni ndeshjen e Juventusit Bayern u duk i qetë në ndeshjen e dytë kundër Sevillas në Munich. Por i qetë nukishte Vidal, i cili me të mësuar se
E konfirmon trajneri i Bayernit: Vidal dhe Alaba do të mungojnë kundër Sevillas Trajneri i Bayern Munich ka folur në një konferencën shtypi se disa nga yjet e tij do të mungojnë kundër andaluzionëve,
Milan shfaq interes për Vidal dhe Depay Milan thuhet se është i interesuar për dy lojtarët: Arturo Vidal dhe Memphis Depay, por kjo do të varet nga gjendja fina
Bayern konsideron shitjen e Vidalit para se ta humbasë me kosto zero Ndoshta nuk do të jetë Leëandëski porme shumë gjasa i larguari nga Bayerni i Mynihut do të jetë Arturo Vidal. Kontra
Arturo Vidal: Qëndrimi dhe rinovimi i kontratës varet nga drejtuesit e klubit Arturo Vidal thotë se gjithçka varet nga drejtuesit e klubit nëse do të vazhdojë të qëndrojë tek Bayern Munich apo do të
Milan dhe Inter përplasen dhe në merkato, njëkohësisht të dy kontaktojnë Vidalin Sipas gazetës Tuttosport, Milan dhe Inter do a tentojnë sërish Vidalin në merkaton e verës. Gazeta italiane shpjegon se
Sa shumë të mira i vijnë Interit me kualifikimin në Champions, kryesori Vidal Ndërkohë që Spalletti po punon për të nxjerrë skuadrën nga kriza e rezultateve, në një moment kyç për kampionatin, edhe
Valverde dhe "alergjia zëvendësim", shumë yje luajnë shumë pak minuta Ndaj Chelseat, Valverde vazhdoi me kokforci, duke bërë vetëm dy zëvendësime, një gjatë 90 minutave dhe një në minutat sh
Vidal kërkon rinovimin me Bayernin Arturo Vidal nuk ka ndërmend të largohet nga Bayerni i Mynihut, edhe pse për shërbimet e tij interesohen klubet më në zë
Goretzka sjell revolucion në mesfushën e Bayernit, largon Vidalin dhe Alcantaran Sipas Kicker, Bayern Munich ka vendosur që të bëjë revolucion në mesfushë dhe si pasojë dëshiron të shesë Thiago Alcanta
Mourinho i vendosur për transferimin e Vidalit Jose Mourinho ka vendosur të transferojë në verë mesfushorin e Bayern Munichut, Arturo Vidal. Sipas mediumit Manchest
Atletico kontakton Barcelonën për mesfushorin Diario Sport raporton se Atletico janë në pozitë kryesuese për të transferuar ish-lojtarin e Almerias Arturo Vidal, pasi