E FUNDIT/ Shorti rezervon përballje titanësh, CR7 sfidon Messin, ja të gjitha grup
999 rezultate për

vidal

Barcelona i "rrëmben" Interit Vidal, lojtari niset për në Spanjë (VIDEO) Zyrtarizimi i Arturo Vidalit si një lojtar i Barcelonës përbën vetëm një çështje orësh. Vidal, i cili ndodhej prej j
Në këtë datë Barcelona zyrtarizon mesfushorin e Bayernit Arturo Vidal me shumë mundësi pritet të largohet nga Bayern Munich në ditët në vijim. Në fillim është përfolur për n
Vidal udhëton për në Spanjë? Shikoni kur ndodhet kiliani (FOTO LAJM) Barcelona dhe Interi janë duke zhvilluar një “luftë” në merkato për të nënshkruar me Arturo Vidal që do të largohet nga
Interi nuk dorëzohet lehtë për Vidal, kjo është lëvizja e rradhës Inter dhe Barcelona janë futur në "sherr" për të marrë shërbimet e Arturo Vidal nga Bayern Munich. Në fillim u rapor
Pas Romës, Barcelona i "rrëmben" objektivin edhe Interit Vetëm disa ditë pas "rrëmbimit" të Malcom, i cili po transferohej te Roma, Barcelona raportohet se ka rënë dakord me ob
Barcelona kërkon mesfushorin e Bayern Munich Mesfushori i Bajernit të Mynihut, Arturo Vidal po lidhet shumë me një lëvizje të mundshme në Barcelonë. Djali i lojta
Ky lojtar do të barazojë nivelin e Interit me Juventus Nicola Berti pretendon se nëse Inter merr lojtarin e Bayern Munich atëher do të barazohej me nivelin e Juventus. Bëh
Kjo është dita kur Arturo Vidal do të nënshkruajë me Interin Mesfushori i Bayern Munich, Arturo Vidal pritet që të rikthehet në Serie A. Tashmë transferimi i Vidalit te Interi ës
Arturo Vidal arrin marrëveshje personale me Interin Arturo Vidal ka arritur marrëveshje për kushtet personale me Interin, ndërsa tani pritet një lëvizje nga Bayern Munich.
Marrëveshje e rëndësishme, Vidal rikthehet në Serie A Në pak orë Interi mbyll dy marrëveshje të rëndësishme që kompletojnë organikën e Luciano Spallettit për sezonin e ri.
Arrihet marrëveshja, Arturo Vidal transferohet në Inter Bayern Munich ka rënë dakord që mesfushori Arturo Vidal të transferohet tek Interi. Siç raporton gazetari italian, T
Kjo është gafa epike e lojtarit të Barcelonës (VIDEO) Barcelona dhe Totenhemi së fundmi kanë zhvilluar ndeshjen e tyre miqësore për fazën parapërgatitore “International Cham
Shikoni si reagon Vidal pasi Bayern Munich i hapi derën e largimit Shefi ekzekutiv i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, ka zbuluar se klubi është i hapur për largimin e mesfushorit Art
Arturo Vidal zgjedh mes Interit dhe Milanit për transferimin e tij Arturo Vidal është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga skuadra e Bayern Munich. Mediat sportive raportojnë se
Arturo Vidal kthehet në Seria A ? Inter po shpreson për të nënshkruar me Arturo Vidalin nga Bayern Munich, por ata duhet ta shesin një lojtar për ta blerë
Aurelio De Laurentiis flet për rikthimin e Cavanit dhe për transferimin e Vidal Aurelio De Laurentiis ka mbyllur derën një rikthimi në Napoli sulmuesit uruguajan, Edinson Cavanin, teksa i ka cilësuar
Klubi italian kërkon të rikthejë Vidal në Seria A E ardhmja e Arturo Vidal te Bayern Munich po shihet gjithnjë e më larg këtij klubi. Tashmë për Vidal interesohen në
Vidal tregon klubin e ëndërrave të tij Mesfushori i Bayern Munich, Arturo Vidal, ka zbuluar dëshirën e tij për t’iu bashkuar ekipit brazilian, Flamengo. “Më
Vidal konfirmon të ardhmen e tij tek Bayern Munich Arturo Vidal ka pranuar se ai mund të largohet nga Bayern Munich, por synimi i Interit dhe Napolit mund të largohet vetë
Vidal kërkon të rikthehet te Juventus Mediat italiane së fundmi po flasin për një rikthim të mundshëm të mesfushorit, Arturo Vidal tek klubi i Juventus. Vi