999 rezultate për

vidal

Barcelona refuzon ofertën e Interit për Vidal-in Skuadra e Inter ka marrë një refuzim nga klubi i Barcelonës për Arturo Vidal. Sipas “Mundo Deportivo” zikaltërit kanë
Derbi milanez për Arturo Vidalin Arturo Vidal pas një sezoni me shumë luhatje tek Barcelona, po mendon largimin nga katalanasit. Sipas asaj që shkruan
Vidal refuzon milionat kineze për të qendruar tek Barcelona Lojtari i Barcelonës, Arturo Vidal ka refuzuar për ta lënë ekipin e tij dhe për t’u transferuar në Kinë. Edhe pse ësh
Njihuni me Sonia Izasan, seks-bomba që ndau Vidalin nga gruaja (FOTO LAJM) Arturo Vidal, i dha fund marrëdhënies disavjeçare me bashkëshorten e tij. Shkak për këtë ndarje u bë lidhja e mesfushori
E dashura e re e Vidal një "bishë" e vërtetë (FOTO & VIDEO) Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal ka filluar një lidhje të re me modelen e njohur kolumbiane, Sonia Isaza. Isaza
Vidal prezanton të dashurën e tij seksi (FOTO LAJM) Mesfushori i Barcelonës Arturo Vidal duket se e ka harruar elemnimin e turpshëm në Champions nga Liverpooli, shkruan Alb
Vidal: Jam i zhgënjyer nga Juventusi, mendova se do shkonin në finale Arturo Vidal ka mbetur i zhgënjyer nga Juventusi. Vidal ishte i bindur se këtë sezon ish-skuadra e tij do të shkonte në
Vidal te Boca Juniors? E konfirmon me anë të një foto Erdhi me shumë bujë te Barcelona gjatë verës por Arturo Vidal nuk ka arritur të bindë në "Camp Nou", shkruan Albeu.com.
Arturo Vidalit i sekuestrohen 4 shtëpi në Torino Për shkak të një borxhi të papaguar prej 18,489 eurove, Gjykata e Torinos ka marrë vendim që mesfushorit të Barcelonës,
Problemet për Vidalin nuk kanë fund, kilianit i konfiskojnë pronat (FOTO LAJM) Personazhë si Mario Baloteli, Radja Nainggolan, apo edhe së fundmi Arturo Vidal, bëjnë që protagonistët e futbollit të l
Video që po thyen rrjetin, Vidal shpërthen fishekzjarre në by**n e shokut të tij (VIDEO) Festimet e Vitit të Ri, Vidali i ka tejkaluar çdo limit me mënyrën dhe vendin e ndezjes së fishekzjarreve. Siç mund
Vidal rikthehet te Juventusi ? Juventusi është duke menduar një rikthim të mundshëm të Arturo Vidalit. Corriere dello Sport thotë se kiliani mund kt
Ide e "çmendur", Juve prenoton rikthimin e Vidal Lajm i bujshëm nga Italia. Sipas asaj që raporton “Corriere dello Sport”, drejtuesit e skuadrës së Juventusit kanë në pl
Vidal ndryshon mendjen për Barcelonën Mesfushori i skuadrës së Barcelonës, Arturo Vidal ka ulur tonet ndaj skuadrës së tij pasi ka thënë vetëm fjalë të mira p
Barcelona me mungesa të mëdha ndaj Rayo Vallecano Skuadra e Barcelonës do të luajë sonte në mbrëmje përballë Rayo Vallecano. Një transfertë e lehtë në letër për skuadrën
Vidal kriset me tifozët në “Camp Now” Aventura e mesfushorit të Barcelonës, Arturo Vidal në Spanjë nuk po shkon ashtu siç ishte parashikuar. Pak kohë më parë
Dy lojtarët e Barcelonës kërkojnë largimin nga klubi Dy blerjet e reja të Barcelonës, braziliani Malcom dhe kiliani Arturo Vidal, nuk po gjejnë hapësira në formacionin e Ere
I çau kokën një shtetasi gjerman, gjykata merr vendimin për Arturo Vidal Oktoberfest është një eveniment që organizohet në muajin tetor në Gjermani e cila karakterizohet nga një përdorim i gjer
Barcelona “largon” dy yjet Dy lojtarët që erdhën me shumë bujë te skuadra e Barcelonës, Vidal dhe Malcom nuk po arrijnë të tregojnë se sa vlejnë në
Barcelona nxjerr në shitje Vidal Skuadra e Barcelonës nuk është aspak e kënaqur nga performancat e yllit kilian, Arturo Vidal. Ish-lojtari i Bayern Mynih