999 rezultate për

vidal

Përveç futbollit, Vidal shkëlqen në një tjetër sport (VIDEO) Koronavirusi ka izoluar në shtëpitë e tyre të gjithë, ku përjashtim nuk bëjnë as futbollistët të cilët gjithashtu qëndro
Interi refuzon ofertën e "frikshme" të Barcelonës për Martinez Inter thuhet se kanë refuzuar ofertën e parë nga Barcelona me 70 milionë euro, përfshirë Arturo Vidal dhe Nelson Semedo
Grumbullimi me kombëtaren, Kili vendos në karantinë Sanchez dhe Vidal Kili do të përballet me Uruguain në 26 mars dhe Kolumbinë 5 ditë më vonë, në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Kampio
Ish-mbrojtësi i Juventusit: Conte donte Vidalin dhe jo Eriksenin Ish-mbrojtësi i Juentusit, Ciro Ferrara, ka zbuluar disa fakte interesante rreth transferimit të Eriksen te Interi. S
Ish-sulmuesi kilian i Interit: Vidal do të trasferohet te Interi sezonin e ardhshëm Vidal ishte shumë pranë transferimit te Interi gjatë afatit kalimtar të janarit por marrëveshja nuk u arrit në ditët e f
Barcelona në situatë alarmante para ndeshjes me Levanten, nuk stërvitet as Vidal Te Barcelona po mbizotëron një situatë alarmante kohët e fundit. Skuadra ka një numër shumë të pakët lojtarësh në dispoz
Kampioni i UFC i gatshëm për një duel të "egër" me McGregor Conor McGregor është në pritje për një kundërshtar të ri. Menaxheri i Jorge Masvidal, Abraham Kawa ka sugjeruar balla
Vidal te Interi? Setien jep vendimin e fundit Arturo Vidal do të qëndrojë te Barcelona. Mesfushori ishte shumë pranë kalimit te skuadra e Interit. Shkarkimi i Valv
Setien vendos për Vidal, kërkon edhe një sulmues Pavarsisht interesimit të vazhdueshëm të Interit, Arturo Vidal do të qëndrojë te Barcelona të paktën deri në fund të kët
Barcelona-Atl. Madrid, dalin formacionet zyrtare Barcelona do të përballet me Atletico Madridin në gjysëm finalen e Superkupës në ndeshjen që do të zhvillohet në Arabinë
Marotta zbulon publikisht objektivin e janarit Drejtori i përgjithshëm i Interit, Giuseppe Marotta ka konfirmuar se mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal është objekti
Valverde nuk e ka mendjen te e ardhmja e Vidal Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se ai nuk është duke menduar për mundësinë që Arturo Vidal të largohet
Vidal e ka marrë vendimin, agjenti i tij fluturon për Milano Arturo Vidal është kthyer në një çështje të nxehtë te Barcelona dhe me shumë gjasa do të largohet në merkaton e janarit,
Interi i "turbullt", Vidal apo Eriksen? Dy objektivat e mesfushës së Interit u analizuan në edicionin e sotëm të Corriere dello Sport. Arturo Vidal është pë
Gjyqi i Vidalit me Barcelonën, La Liga merr vendimin Liga spanjolle e futbollit ka refuzuar kërkesën e Arturo Vidal për të përfituar 2,4 milionë euro nga Barcelona për të ci
Capello: Ibrahimovic nuk zgjidh problemet e Milanit Fabio Capello ka folur mbi merkaton e klubeve italiane. Trajneri gjatë analizës së tij u shpreh se Juventus duhet të ket
Zanetti e konfirmon, Interi nis negaciatat për Vidal Dëshira e madhe e Antonio Contes për afatin kalimtar të janarit është Arturo Vidal Conte e do me çdo kusht kilianin t
"Kriset" marrëdhënia Vidal-Barcelona, kiliani denoncon Barcelonën për mospagesën e 2,4 milionë eurove Marrëdhënia mes Barcelonës dhe Aturo Vidal ka arritur në një pikë kulminante. Kileni ka depozituar pranë Federatës Sp
Arturo Vidal kërkon të largohet dhe hedh në gjyq Barcelonën, te Interi fërkojnë duart Merkato e futbollistëve mund të shohë një lëvizje të bujshme në merkaton e janarit, pasi Arturo Vidal, i cili ishte vler
Interi bëri ofertë zyrtare për Vidal, kjo është përgjigja e Barcelonës Javët e fundit, janë intensifikuar lajmet në mediet sportive, sidomos në Itali për transferim të mundshëm të Arturo Vida