999 rezultate për

veton

Libri i fluturave të Veton Surroit Veton Surroi shkruan mirë. Thënë ndryshe, ai ka stil. Sipas grekëve të vjetër, stili ë
Siria bombardon protestuesit, mijëra të vrarë Zjarr dhe artileri të rëndë kanë qenë imazhet që janë parë ditët e fundit në qytetin e Homist, ndërsa forcat qeveritare
Rusia kërcënon me “veto” ndaj rezolutës për Sirinë Rusia ripërsëriti qëndrimin e saj kundër rezolutës së hartuar nga OKB për Sirinë duke kërcënuar se do të vendosë veton n
Rusia: Do vendosim veton ndaj sanksioneve për Iranin Rusia ka kundërshtuar sanksionet e reja për eksportin iranian të naftës dukë kërcënuar se do të vendosë veton në OKB ku
Ndryshimi i Traktatit të BE, Britania vendos veton Idea e hedhur para disa ditësh mbi ndryshimin e Traktatit të Bashkimit Evropian është hedhur poshtë gjatë ditës së sotme
Veton Surroi, fitues i Çmimit për të Drejtat e Njeriut Publicisti kosovar, Veton Surroi, është fitues i Çmimit për të Drejtat e Njeriut për vitin 2011, nga organizata SEEMO, m
Kryeministri Berisha merr Çmimin Tradicional për Lidership Në mbyllje të vizitës së tij njëditore në Maqedoni, Kryeministri Berisha vizitoi Universitetin e Evropës Juglindore në T
Veton Surroi e Blerta Syla bëhen me djalë Veton Surroi dhe Blerta Syla janë bërë më djalë sot në orët e para të mëngjesit. Ky është fëmija i parë i publicistit S
Një fitore e rrejshme Kosova ka pse të brengoset, me gjithë propagandën e zyrtarëve të vet: në shtator, Prishtina po hyn me të dy këmbët në ne
Veton Surroi president? Burime brenda Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) kanë konfirmuar për Prishtina Insight se janë duke vlerësuar nëse duh
LDK, Sejdiu apo Surroi kandidat për president? Isa Mustafa, kryetari i LDK-së, wshtw shprehur se ende nuk ka menduar nëse do të kandidohet për president të Kosovës. Nu
Veton Surroi: Perdja e mjegullt e GJND-se Pas shpalljes së pavarësisë së Kosovës, Serbia nxori një projekt që e quajti “z
Austria vendos veton: Islanda bashke me Shqiperine ne BE Austria kushtëzon negociatat mbi kërkesën e pranimit të Islandës në Bashkimin Europian me
Mbrojtja e Athines: Nuk perdorem veton per Maqedonine Greqia do t'i analizojë argumentat me shkrim që i parashtroi Maqedonia në Gjykatën ndërkomb&eum
Mjeket dhe gjermanet “sakrifikojne” Veton Elshanin Veton Elshani nuk do të jetë më zëdhënës i Policisë së Kosovës. Në k&e
Greqia përgatitet për veton e dytë ndaj Maqedonisë Pas vetos në Bukuresht, Athina përgatitet që në dhjetor të vendosë veto për datë
"ORA" e Veton Surroit i afrohet Parlamentit?! Lideri i partisë "ORA", Veton Surroi, ende ka shpresë për t‘u bërë anëtar i Kuvendit
Pritet doreheqja e liderit te ORA, Veton Surroi Zedhenesi i kreut te ORA-s, Ylli Hoxha tha ne nje prononcim per tv News24 se te rezultatet e publikuara deri tani nga gr
SHBA: Rusia të mos vërë veton për rezolutën e Kosovës Rusia të heq dorë nga vetoja përndryshe KS i Kombeve të Bashkuara nuk mund të luaj më rol