999 rezultate për

veton

Veton Surroi: Hashim Thaçi do të gjykohet nga Gjykata Speciale Publicisti Veton Surroi e ka quajtur të paditur primitiv presidentin Hashim Thaçi, dhe se ka parashikuar arrestimin e ti
Kongresi rrëzon Obamën, bie vetoja e ligjit 9/11 Kongresi i kontrolluar nga republikanët i ktheu presidentit Barack Obama veton që ai më herët i vendosi ligjit që lejon
Veton Surroi ironizon PDK-në, LDK-në dhe Malishevën Publicisti, Veton Surroi në rrjetin social Facebook nëpërmjet një statusi ka përdorur doza ironie dhe sarkazme për LDK-n
Ja pse u përlesh Veton Surroi me Rexhep Shoshin Është zbardhur konflikti fizik që ndodhi mbrëmjen e djeshme, mes shkrimtarit dhe ish­politikanit shqiptar nga Kosova, Ve
Flet Veton Surroi: Rexhep Shoshi tentoi të më godasë me çekan Pas lajmeve për rrahjen mes shkrimtarit Veton Surroi dhe biznesmenit Rexhep Shoshi, ka reaguar Veton Surroi. Surroi k
Veton Surroi rrihet me grushta me Rexhep Shoshin Shkrimtari Veton Surroi dhe biznesmeni Rexhep Shoshi janë rrahur mbërmjen e sotme në parkingun e një restoranti në Prish
"Islami", Veton Surroi i kundërpërgjigjet Ben Blushit Në një "luftë" konceptesh dhe idesh kanë hyrë dy njerëz që shquhen për thellësinë e mendimit dhe forcën e argumentave, B
Pakti me CEZ në 2014, zbulohet shantazhi për qeverinë shqiptare Negociatori i paktit me çekët Janes Kopac, zbuloi një tjetër presion të bërë ndaj qeverisë shqiptare. Shantazhi ishte di
Albin Kurti drekon me Veton Surroin (FOTO) Gjatë bisedimeve për zgjidhjen e statusit final, e kur Veton Surroi ishte anëtar i Ekipit të Unitetit, Albin Kurti kisht
Mërgim Lushtaku do të padisë për shpifje Veton Surroin Mërgim Lushtaku, djali i kryetarit të Komunës së Skenderajt, Sami Lushtakut, me anë të një postimi në Facebook ka reagua
Ja si e kërcen "Shotën" Veton Surroi (FOTO LAJM) Deri më tani ka qenë Ismet Beqiri politikani që konsiderohej se kërcentë më së miri. Por, se së fundmi edhe Veton Sur
Surroi: Kosova është pushtuar nga zaptuesit e shtetit Publicisti Veton Surroi është shprehur se Kosova është pushtuar nga zaptuesit e shtetit. Surroi tha se këta uzurpues
Surroi: Politikanët në Kosovë mendojnë veç për pushtet (VIDEO) Kosova më në fund e ka zgjidhur krizën politike, e cila zgjati 6 muaj dhe më në fund do të ketë qeveri, me dy parti që k
Komandant Remi mbron Veton Surroin Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga rradhët e PDK-së, Rustem Mustafa, që dikur ka qenë komandant në Zonën Operative të Ll
OVL e UÇK "i vë flakën" Veton Surroit (FOTO LAJM) Organizata OVL e UÇK ka bërë sot një gjest simbolik, duke djegur librin e Veton Surroit, "Këmbët e Gjarpërit". Ish-pj
Fotografi historike e vitit 1998 Gjatë vitit 1998 forcat serbe kishin intensifikuar dhunën dhe vrasjet, kryesisht në rajonin e Drenicës, në Prishtinë pro
Kuvendi heq veton e opozitës për reformën territoriale Kuvendi i Shqipërisë pritet të miratojë sot me votat e maxhorancës ndryshimin e vendimit për Komisionin e Posaçëm të Ref
Shkupi po e përdor si alibi veton greke Eurodeputeti Jelko Kacin gjatë debatit të sotëm të organizuar në Bruksel ka shprehur shqetësimin se liderët maqedonas e
Një makinë e ndërtuar me pjesë "varrezash" (FOTO-LAJM) Kemi publikuar shpesh në portalin Albeu, lajme të modifikimeve të makinave nga persona të ndryshëm nga e gjithë bota. Ta
Genta Ismajli si një leopard që të djeg Genta Ismajli shquhet gjithmonë për fotot e saj të nxehta, por kjo që po e shihni është njëra prej fotove më “hot” që ke