999 rezultate për

veta

Roma - Atletico Madrid ndahen në paqe (VIDEO) Roma dhe Atletico kanë barazuar 0:0 në “Olimpico”. Roma dhe Atletico Madridi kanë ndarë pikët pasi barazuan 0:0 në “O
Sot Gjykata Themelore jep vendimin për rastin e Kumanovës Gjykata Themelore Shkupi 1 sot ka caktuar seancën gjyqësore për rastin “Lagja e Trimave” e Kumanovës, ku të akuzuar janë
10 veta kundër 1, shqiptarët masakrojnë një djalë italian Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Milano, ku 10 shqiptarë kanë rrahur brutalisht një djalë italian. Bëhet e ditur se
PAMJE TË RËNDA/ Si u dogjën në kuzhinë 4 veta në Velipojë (VIDEO) Nga raportimet e deri-tanishme, bilanci i të plagosurve nga shpërthimi i bombolës së gazit në Velipojë, është rënduar du
BDI, me shpresë se do t’i mbajë nën komandë komunat e veta Bashkimi Demokratik për Integrim është gati për zgjedhjet e ardhshme lokale dhe pret që kryetari i Parlamentit të Maqedo
Zidane ia del në përmushjen e strategjive të veta, Mbappe nuk vjen E ardhmja e Alvaro Morata është e bardhë, ndryshe nga ajo e Kylian Mbappe, e cila duket e destinuar të qëndrojë në Monak
Shpërthen Idrizi: Asnjë parti nuk ka votat e veta... Shpëtim Idrizi ka hedhur një tjetër “bombë” në lidhje me numërimin e votave në Tiranë. Idrizi tha sot në mbledhjen e
Mbi 140 veta të zhdukur, pas rrëshqitjes së dheut në Kinë (VIDEO) Ekziston frika se mbi 140 njerëz janë ngujuar nën tokë pas rrëshqitjes së dheut në krahinën Sichuan në jugperëndim të Ki
Receta magjike që mendohet se ka parandaluar kancerin tek 45 mijë veta Rudolf Brojs nga Austria i ka kushtuar jetën e tij për të gjetur kurën natyrore për shërimin e kancerit dhe ka arritur t
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani drejt ndarjes? Ky postim është përgjigja Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë padyshim çifti më i dashur për publikun shqiptar. Ndonëse larg thashethemeve, i
Miriami shuan zërat për "krisjen" e marrëdhënies me Albanin: "Mbrëmë kuptova edhe njëherë..." (FOTO LAJM) Ata janë pqrfolur ditët e fundit për një krisje në marrëdhënien e tyre. Alban Skënderaj dhe Miariam Cani konsiderohen si
VMRO kërkon shpalljen urgjente të zgjedhjeve lokale VMRO-DPMNE-ja me anë të një deklarate për shtyp, ka kërkuar që Lidhja Social-demokrate të shpallë urgjentisht mbajtjen e
Basha ju bën "puç" të vjetërve, heq 5 veta nga listat Lulzim Basha ka vendosur të mos kandidojë emrat e njohur brenda Partisë Demokratike. Në lista ra në sy mungesa e krit
Shqipëria depresive, 20 veta vrasin vetën çdo muaj Megjithëse 3 vitet e fundit në Shqipëri ka patur një tendencë në rënie të numrit të vetëvrasjeve, shifrat mbeten alarman
Banorët rrëfejnë tmerrin: Ishin tre veta, kujtuam se po garonin pastaj plashi kallashi Vrasja e Ervin Dalipajt dhe Juxhin Dautit gjatë mesditës së djeshme në Durrës ishte tipike mafioze edhe për nga mënyra s
"Betejën e Koshares e nisën 300 veta, thyem mitin e ushtrisë serbe" Agron Jusufi, i cili ishte pjesëmarrës në betejën e Koshares dhe bashkëluftëtar i Agim Ramadanit e Sali Çekajt, ka tregu
Policia e Tiranës zbulon dyshimet e para për vrasjen e ish-kryepolicit: Dy veta me motor... Pas atentatit të ndodhur mbrëmjen e stome në Tiranë, ku mbeti i vrarë ish-drejtori i Policisë së Vlorës, Artan Cuku, në
20 vjet nga masakra më e madhe në '97, u vranë 24 veta në vetëm 2 orë (VIDEO) Masakra e Levanit konsiderohet si më e madhja që ndodhi gjatë trazirave të vitit 1997 ku në rrethana ende të paqarta u v
Arifi: Problem është retorika e VMRO -së e jo Deklarata e shqiptarëve Nënkryetarja e BDI-së, Teuta Arifi deklaroi se shqiptarët dhe Deklarata e përbashkët politike nuk janë problemi real, po
Mbreti saudit do të udhëtojë në Indonezi me një delegacion prej 1500 vetash Mbreti i Arabisë Saudite Salman do të vizitojë Xhakartën dhe Balin në kuadër të një turneu aziatik gjatë muajit të ardhs