LAJMI I FUNDIT/ Plas në Kukës, raportohen të shtëna
999 rezultate për

veta

Shekerinska në Shqipëri: Rajoni mësoi nga gabimet e veta Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Mbrojtjes e Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) Radmilla Shekerinska, sot mori
E pastër dhe mes gjelbërimit, ja burgu ku po qëndron terroristi që vrau 50 veta (FOTO LAJM) Qelia ku po mbahet terroristi i akuzuar për sulmet në Christchurch të Zelandës së Re, është përshkruar si një hapësirë m
Dëshmitë tronditës: Djali i dehur mbyti nënën e moshuar me duart e veta Djali i dehur mbyt nënën 85-vjeçare të cilën e dhunonte prej kohësh për shkak se ishte i alkolizuar. Edhe në momentin që
Anti-mitingu i Ramës: Sa veta janë mbledhur në Vlorë Kryeministri Rama njoftoi për një takim gjatë ditës së sotme në Vlorë në të njëjtin moment kuropozita është duke protest
Të rinjtë qahen te Basha, nuk kemi lek të pimë birra (FOTO LAJM) Kryetari i PD-së Lulzim Basha vazhdon takimet me qytetarët në rrugët e Vlorës dhe ka ndalur në një lokal, ky burrat e ul
Shaqiri: Klopp do të na jap informacione se si duhet të mposhtim West Hamin Xherdam Shaqiri beson se Liverpooli mund të marrë pikët e plota sonte kundër West Ham Unitedit. “West Ham ka bërë dis
Punësohen mitingashët, Shqipëria paguan 3 veta për një pozicion pune Shkarkimet nga puna të pambështetura në ligj vazhdojnë të rëndojnë buxhetin e shtetit duke prekur shifra marramendëse. V
Altin Dardha, i frikshmi i '97 që vrau 300 veta për babain Altin Dardha ishte një djalosh, që i futi tmerrin Beratit dhe nuk kurseu askënd që i doli përpara. Gjykata e Tiranës
VOA nxjerr përgjimet për ish-deputetin e PS-së (VIDEO) Zëri i Amerikës publikon sot një pjesë të përgjimeve të Prokurorisë së Krimeve të Rënda që çuan në pranga ish-drejtorin
Përmbyset makina në Istog, ka të vdekur Një aksident i rëndë ka ndodhur në Istog dhe si pasojë ka vdekur një persona. Policia e Kosovës e ka konfirmuar lajmin d
Bora izolon Dardhën, 50 veta kanë mbetur të bllokuar (FOTO & VIDEO) Ndoshta bora është e adhurueshme për ata që nuk jetojnë në zona malore, por për banorët vendas dimri është një sfidë e v
Të shoqëruar 10 veta, por kush e vrau mikun e Shullazit Atentati që tronditi Durrësin mbrëmjen e djeshme, vijon të mbetet një mister se kush e kreu. Nga rreth 15 plumba të
Meghan thyen rregullat e veta, shfaqet me fustan 11 mijë euro Dukesha e Sussex shquhet për thjeshtësinë e saj në të veshur por këtë herë ka dalë nga rutina. Ajo i ka mahnitur të g
Makinë me gjak dhe shosh nga plumbat, FNSH kap 10 veta në Shkodër (VIDEO) Policia ka kryer një operacion blic gjatë mbrëmjes së djeshme në Shkodër duke shoqëruar dhjetë persona. Mes tyre u k
U mbytën 5 veta, si u kap organizatori i udhëtimit të vdekjes në Butrint (VIDEO) Policia ka arrestuar mbrëmë 36 vjeçarin nga Fieri, Albert Gega, i cili është i dënuar me pesë vite burg për ndihmë në ka
Vrau tre veta me breshëri automatiku, flet autori i masakrës në Mat Autori i masakrës në fshatin Shëlli të Matit, është marrë në pyetje ku ka traguar arsyet se pse e kreu masakrën ndaj pun
Ftoi vetëm 20 veta në dasmë, vajza e George Bush tregon si desh babai i saj prishi gjithçka Pak ditë më parë vajza e ish- presidentit të Amerikës George W. Bush u martua në një ceremoni private me vetëm 20 të ftu
Martohet vajza e George Bush, fton vetëm 20 veta (FOTO LAJM) Ka bërë bujë ditën e sotme dasma e një përsonazhi të njohur në Amerikë. Barbara Bush, vajza e ish-presidentit amerik
Mashtroi 50 veta me bileta pushimesh, gati aktakuza për gjilanasin Të premten Prokuroria Themelore në Gjilan ka ngritur aktakuzë ndaj Granit Lekës, pronar i kompanisë “Vol Travel” nga Gji
Basha sfidon të fortët e Ramës: Me 10 mijë veta e pushtoj kryeministrinë Kryedemokrati Lulzim Basha, i cili nuk po frymëzon ende për të nxjerrë një alternativë ndaj qeverisë që e ka bërë "baltë