999 rezultate për

vesa

Vesa fiton çmim në netët e klipit shqiptar Këngëtarja kosovare, Vesa Luma, ka fituar një çmim në festivalin, "Netët e Klipit Shqipt
Vesa me spot të ri gjatë verës Këngëtarja Vesa Luma e cila u rëndit e dyta për çmimin e madh të Top Fest 5, si dhe fito