999 rezultate për

vesa

Vesa Luma së shpejti me një hit Këngëtarja kosovare Vesa Luma ka zbuluar përmes rrjetit social Facebook se është duke u përgatitur për një këngë të re,
Vesa së shpejti me "hit-veror" Këngëtarja kosovare ka njoftuar se së shpejti do vijë me një këngë të re, që do jetë e përshtatshme për stinën e verës.
Vesa: Jam dashuruar me këngën time “Jam dashuruar me këngën time të re që vjen për ju këtë verë". Kështu ka shkruar këngëtarja Vesa Luma në profilin e saj
Vesa Luma fanse e Chelsea's Vesa Luma, e ka treguar shpirtin e saj prej tifozeje. Në Facebookun e saj, të mërkuren këngëtarja kosovare kishte shkrua
Vesa rikthehet në krahët e arkitektit Është lojë apo aventurë e këngëtares? Kjo gjë nuk dihet, por dihet vetëm se Kreshnik Zalli, arkitekti që jeton në Shtete
Vesa Luma i kërkon duet “Tarkanit” shqiptar Si duket, këngëtarja Vesa Luma, e cila është pjesë e jurisë në spektaklin “X Factor” është tërhequr shumë nga djaloshi 1
Vesa-Big Basta, së shpejti me hit të ri Pas këngës së saj të fundit mjaftë të suksesshme të titulluar “Ti po don”,Vesa ka vendosur që kësaj rradhe të vij me një
Big Basta dhe Vesa të dashuruar? U fol dhe u stërfol për një lidhje romantike mes më të mirit të reperëve të “Këngës Magjike”, Big Bastës dhe anëtares së
Vjeshta kaloi por Vesa Luma ende pret reklamën e Digitalb Janë bërë gati 10 muaj që kur është publikuar shkrimi në gazetën “Panorama”, ku thuhej se platforma “Digitalb” ka mendua
Vesa Luma koncert bamirësie në Slloveni Vesa Luma ka mbledhur të gjitha forcat për t’u prezantuar në koncertin humanitar për një qendër kulturore boshnjake, që
Vesa Luma: Më pëlqejnë femrat që u propozojnë meshkujve Vesa Luma tregohet e guximshme sa herë në intervista, kjo ndoshta për arsye se ajo studion për gazetari dhe e di shumë m
Vesa Luma merr leje nga fansat për pushime Si çdo këngëtare tjetër apo person VIP, super të angazhuar me punë, edhe Vesa Luma ka ndjerë një nevojë të pashmangshme
Unikkatil Vesës: M’fal, kush je? Këngëtarja kosovare Vesa Luma bëhet hor publikisht, teksa shpreh adhurimin e saj për reperin e famshëm kosovar që jeton
Vesa Luma la Prishtinën për Tiranën Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Vesa Luma, duket se është impresionuar nga ambienti dhe klima që është duke i ofruar
Vesa Luma shpërngulet në Tiranë Shpërnguljen e dytë në Tiranë e ka përjetuar si një vajzë e rritur tashmë. Por ama nuk kanë munguar as festat surprizë,
Vesa Luma zhvendoset në Tiranë Këngëtarja Vesa Luma, pas festave të fundvitit ka vendosur që të vazhdojë jetën e saj në Tiranë, për një periudhë prej d
Vesa me baladë në "Kënga Magjike" Këngëtarja Vesa Luma është në vlugun e punës. Ajo, është në përgatitje të këngës më të re me të cilën do të prezantohet
Vesa se shpejti me "amanet" Ndoshta është herët për të folur për amanete, megjithatë duket se këngëtarj
Vesa Luma, imazh publicitar Ka hequr dorë nga Festivalet për momentin, kjo sepse i është përkushtuar më tepër kri
Edhe nje balade tjeter nga Vesa Vesa Luma, e cila gjatë këtij sezoni veror ka qenë mjaft aktive në skenën muzikore, së shp