999 rezultate për

verona

Siena shkatëron Chievon Siena ka shkatëruar 4 me 1 ekipin e Chievos. Ndeshja e luajtur në orën 12:30, përfundoi me fitoren e vendasve me gola të
Verona, Kosova "perplas" ministrin shqiptar te Ekonomise dhe ate serb Ministri serb i Tregtisë ka braktisur takimin e Forumit Ekonomik të Veronës në shenjë proteste