verona

Allegri: Kurrë më si në Verona Pas debutimit të keq në kampionat që ka tronditur ambientin e Milanit, Massimiliano Allegri e di që nuk mund të gabojë n
Verona-Milan, tifozeritë përplasen në stadium (VIDEO) Menjëherë sapo ra bilbili që mbylli ndeshjen Verona-Milan 2:1 në stadiumin "Bentegodi" nisën përplasjet mes dy tifozeriv
Milani e nis me humbje (VIDEO) Milani e nis keq sezonin e ri të Serisë A. Në Verona, kuqezinjtë e drejtuar nga Massimiliano Allegri janë mposhtur 2-1 d
Verona-Milan, Samp-Juve: Formacionet e mundshme Sot starton sezoni 2013-2014 i Serie A. Pas Ligue I, Bundesligës, La Ligas dhe Premier League, sot i vjen rradha edhe ka
Vendet më romantike për pushime të paharruara (FOTO LAJM) Nëse dëshironi të kaloni një verë të paharrueshme në çift apo një muaj mjalti të mrekullueshëm, Gazeta Express ka bërë d
Festë, Sassuolo dhe Verona në Serie A (FOTO LAJM) Sassuolo dhe Verona presin biletën për në Serie A. Ky është vendimi i javës së fundit të Serie B, ku emiljanët siguruan
Serie A 2013-2014 rekord derbesh (FOTO LAJM) Me rikthimin e Veronas në Serie A, pas një mungese disa vjeçare (2001-2002), shkon në pesë numri i derbeve mes skuadrave
El Shaarawy: Mungesa e golit nuk më shqetëson Stephan El Shaarawy ka dashur t’i bëjë një përshëndetje të fundit gazetarit të "Milan Channel", Claudio Lippi, i cili pa
Palacio bëhet portier (FOTO LAJM) Inter arriti dje të kalojë në çerekfinalet e Kupës së Italisë falë fitores 2-0 në San Siro ndaj Veronas. Pas një pjese t
Siena shkatëron Chievon Siena ka shkatëruar 4 me 1 ekipin e Chievos. Ndeshja e luajtur në orën 12:30, përfundoi me fitoren e vendasve me gola të
Verona, Kosova "perplas" ministrin shqiptar te Ekonomise dhe ate serb Ministri serb i Tregtisë ka braktisur takimin e Forumit Ekonomik të Veronës në shenjë proteste