999 rezultate për

verona

Milani nuk ia del në Verona, barazon me Kievon (VIDEO) Kievo dhe Milan kanë barazuar 0:0 në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të javës së 25-të të Seria A. Milani nuk ka mundu
Juve-Verona, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas Milanit dhe Lazios sot i vjen rradha Juventusit të tentojë kualifikimin për në fazën çerekfinale të Kupës së Italisë
Tare i thotë "Jo" Veronas për Berishën Etrit Berisha nuk do të ndryshojë skuadër. Sipas mediave italiane, në javën e fundit të vitit 2014, përflitej për një in
Edhe Verona në garë për Lenjanin Shtohet lista e skuadrave që dëshirojnë Emir Lenjani-n. Përveç ekipeve gjermane të Stuttgart-it, Koln-it dhe Eintracht F
Roma mposht Genoan, -1 nga Juventusi (VIDEO) Roma përfiton më së miri nga barazimi i Juventusit me Sampdorian duke fituar me Genoan dhe duke e parë veten vetëm një p
Dy futbollistë të Kombëtares shumë pranë Veronas (FOTO LAJM) Hellas Verona është klubi që po lëviz më shumë në Itali gjatë kësaj kohe për të përforcuar skuadrën gjatë merkatos së ja
Ja ekipet që vëzhguan Lenjanin në Genova Pas paraqitjeve dinjitoze me Kombëtaren shqiptare Emir Lenjani ka zgjuar interesin e disa skuadrave në Angli, Itali dhe
Verona në Gjenova për Ermir Lenjanin Ermir Lenjani është shndërruar në njeriun e merkatos pas paraqitjeve shumë të mira me kombëtaren shqiptare kundër Portug
Verona ndal Interin në fund (VIDEO) Interi nuk ka arritur ta ruajë deri në fund epërsinë përballë Hellas Veronas dhe kundërshtari arriti të marrë një pikë n
Serie A, klasifikimi pa gabimet arbitrale Tjetër takim me kundërklasifikimin e Paddy Power. Kompania e famshme sjell klasifikimin e Serie A pas javës së 10 duke m
Toni "frenon" Lazion, barazim në Verona (VIDEO) Lazio këtë herë fluturon përgjysmë. Bardhëkaltërit barazuan 1-1 me Veronën në një transfertë të vështirë, ku nuk arritën
Verona-Lazio, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Mbyllet sot në mbrëmje me ndeshjen e "Bentegodi"-t, Verona-Lazio, java enëntë e Serie A. Kryeqytetasit që vijnë pas 4 fi
Dopietë e Honda, Milan bën tris në Verona (VIDEO) Fitore e rëndësishme për Milanin në javën e shtatë të Serie A. Djemtë e Pippo Inzaghit kanë triumfuar lehtë dhe pastër 1
Verona mposht Palermon me përmbysje (VIDEO) Verona siguroi tre pikët e parë në këtë sezon të Serie A pasi mposhti 2-1 Palermon në takimin përmbyllës të javës së dyt
Zyrtare: Saviola tek Hellas Verona Hellas Verona ka arritur marrëveshje me veteranin e Olympiacos, agjentinasin 32-vjeçar, Javier Saviola. Saviola ka nj
Verona nënshkruan me Saviolan Hellas Verona ka arritur qw tw siguroj shwrbimet e Javier Saviolas, 33-vjeçari u mor nga Olympiakos. Argjentinasi mw
Chievo-Juve, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Nis sot në ora 18:00, me ndeshjen Chievo-Juventus, sezoni 2014-2015 i kampionatit italian të futbollit, Serie A. Kampion
Goditja e rradhës, Romulo te Juventus (FOTO LAJM) Romulo, blerja e pestë e Juventus gjatë kësaj merkatoje vere pas Morata, Evra, Pereyra dhe Coman, po kryen vizitat mjekë
Bye bye Kaka, Iturbe pasardhësi i brazilianit Në fund shkoi ashtu siç të gjithë kishin menduar. Rikthimi i tij ka zgjatur vetëm një sezon: Milan dhe Ricardo Kaka ndah
Lazio fitore "in-extremis", barazon Fiorentina (VIDEO) Lazio ka "flirtuar" me fitoren në javën e 31 të Serie A teksa ka mposhtur në "Olimpico" Parmën me rezultatin 2-2. Një go