999 rezultate për

verona

Rrahmani firmos zyrtarisht për skuadrën e njohur Tashmë pothuajse e ardhmja e mbrojtësit të Kosovës, Amir Rrahmani vetëm se dihet. Rrahmani tashmë sa ka filluar t'i k
Skuadra e njohur e Serisë A shfaq interes për mbrojtësin kosovar Thashethemet rreth të ardhmes së tij kanë marrë një kthesë të pabesueshme. Amir Rrahmani, ish-mbrojtësi i Partizanit mun
Verona rikthehet në Seria A Verona ka përmbysur disavantazhin e dy golave të ndeshjes së parë duke fituar 3-0 ndaj Cittadella në ndeshjen e kthimit
Shtatë ndeshje pa fitore, Verona shkarkon ish-kampionin e botës Shtatë ndeshje radhazi pa fitore, 3 prej të cilave të humbura dhe 4 barazime, kanë bërë që presidenti i Veronës, Maurizz
Panuçi tregon kur do publikojë listën e Kombëtares Shqipëria do të nisë në fundin e muajit mars, dy ndeshjet e para kualifikuese në grupih H eliminator, përkatësisht në sh
Blindohet qyteti i Veronas, antiterrori në mbrojtje të Ronaldos Mbrëmja e sotme do të jetë një magji e vërtetë për fansat e futbollit, pasi në fushë me skuadrën e Juventus do të zbresë
Zhgënjehen tifozët juventin, Ronaldos i rrezikohet debutimi Cristiano Ronaldo që pas transferimit te skuadra e Juventus po pritet me padurim nga tifozët për të parë debutimin e tij
"Tërmet" në Seria A, dy klube rrezikojnë përjashtimin Së fundmi në mediat italiane po qarkullon një lajm që ka tronditur Seria A. Bëhet fjalë për dy klube, Chievo Verona
Formacionet zyrtare, Juventus-Verona Juventus ditën e shtunë pritet të luaj ndeshjen e fundit për këtë sezon. Kjo përballje nuk ka ndonjë peshë të madhe p
Shqiptares i dërgojnë një foto nga fëmijëria por habitet kur sheh burrin e saj (FOTO LAJM) Verona Koliqi dhe Mirand Buzaku zbuluan një rastësi interesante në një foto të bërë dhjetë vite më parë. Kushërira e
Ka gol në ndeshjen Milan - Verona (VIDEO) Milan ka kaluar në avantazh ndaj Veronës në "San Siro". Ai që ka shënuar është mesfushori turk, Hakan Calhanoglu në
Veliaj në Verona, takon homologun Sboarina dhe Presidentin e Venetos Pas bashkëpunimit të suksesshëm në fushën e pastrimit të qytetit, Bashkia e Tiranës dhe ajo e Veronës do të konkretizojn
Icardi: Ishte një ditë e përkryer Mauro Icardi thotë se fitorja 3-0 e Interit ndaj Veronas, ishte një ditë e përkryer. "Është një ditë e përkryer, por
Icardi nuk di të ndalet, fundos me golin e dytë personal Veronan Inter po e shikon veten në një avantazh lluksi pre 3-0 në ndeshjen kundër Hellas Veronës. Maurito Icardon me një dygo
1 minutë i mjafton Icardit për të gjetur golin e parë kundër Hellas Veronas (VIDEO) Interi është i motivuar pas barazimit të Romës. Me Mauro Icardin që shfrytëzoi një pasim të shpejtë nga rivënia anës
Gjimshiti pjesë e 20 mbrojtësave më të dobët në Seria A këtë javë Pavarësisht se në humbjen e Beneventos, ndaj Interit me rezultatin 2-0, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, ishte një nga
Roma nuk është si Interi, pas 6 ndeshjes rikthehet tek fitorja (VIDEO) Roma ka triumfuar në udhëtim të Hellas Verona me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të Serie
Napoli fiton ndaj Veronas dhe blindon vendin e parë (VIDEO) Napoli ka fituar me lehtësi ndaj Hellas Veronas në "San Paolo", duke mos lënë hapësirë për befasi dhe ruajtur kreun e Se
Bessa pëlqen rikthimin tek Inter Daniel Bessa është një nga liderët e Veronës, që po tërheq vëmendjen e disa klubeve italiane dhe jo vetëm. Italo-brazili
Juventus nuk gabon, fiton ndaj Veronas (VIDEO) Juventus nuk ka gabuar në transfertë ndaj Veronas, duke fituar me shifrat 3-1 në stadiumin" Marc-Antonio Bentegodi".