999 rezultate për

veri

Makina të blinduara dhe helikopterë: Qeveria nxjerr në shitje pronat e mafias (FOTO LAJM) Makinat luksoze dhe pronat që u janë konfiskuar mafias, janë shitur në ankand nga autoritetet meksikane. Paratë e mbledh
Pensionisti: Ta duam dhe ta mbrojmë qeverinë, Rama: Ulu, ulu aty! Kryeministri i vendit, Edi Rama në takimin e përjavshëm me koordinatorët e platformës së bashkëqeverisjes, ku u prezantu
KFOR: Autoritetet serbe kanë qenë të njoftuara për aksionin në veri (VIDEO) Autoritetet serbe kane qenë të njoftuara për aksionin në veri të Policisë së Kosovës më 28 maj, konfirmoi për Radion Evr
Sot përurohet autostrada që lidh Kosovën me Maqedoninë e Veriut Sot do të mbahet ceremonia e përurimit të autostradës "Arbën Xhaferi", që lidh Kosovën me Maqedoninë e Veriut. Ceremo
Zbardhet raporti i Holandës, a mbështesin hapjen e negociatave? Parlamenti Holandez ka publikuar raportin e vizitës në Shqipëri të delegacionit holandez në Tiranë në 6-8 maj. Në raport
Arrestimi i serbëve në veri është orkestruar nga Thaçi dhe Vuçiçi Aksioni i sotëm antikontrabandë në Kosovë është orkestruar nga presidenti i vendit, Hashim Thaçi, dhe homologu i tij ser
Dyshmet e Albin Kurtit për dorën e Hashimin në arrestimin e serbëve Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, përmes një postimi në Facebook, ka komentuar operacionin e sotëm në Veri. Ai thotë
Serbët e veriut dalin në protestë Lista Srpska ka thirrur protestë nesër në Sheshin kryesor të Mitrovicës Veriore pas aksionit të Inspektoratit Policor të
Me sy të nxirë, del nga spitali zyrtari rus i arrestuar në Veri (VIDEO) Para pak minutash ka dalur nga spitali i Mitrovicës zyrtari rus i arrestuar në mëngjesin e sotëm nga Policia e Kosovës.
Shok i ngushtë i Radojçiç, kush është komandanti i arrestuar sot në veri Ka shkuar në 19 numri i policëve të arrestuar sot në aksionin në Veri. Mwsohet se njëri nga personat e kërkuar ka qen
Ky është veprimi i policit pas përfundimit të aksionit në veri Një aksion i gjerë policor është zhvilluar sot në veriun e vendit. Atje njësitë speciale kanë arrestuar dhjetëra persona
Xhama të thyer, makina të mbetura në rrugë, krejt çka ka mbetur pas aksionit në veri Një aksion i gjerë i Policisë së Kosovës është zhvilluar sot në veri të vendit. Aty u arrestuan një numër i zyrtarëve
EMRAT/ Këta janë shqiptarët e arrestuar nga Focat Speciale sot Aksioni i Inpektoratit policor në veri kundër kontrabandës me mallra ka përfunduar me të plagosur e të arrestuar. Të
Maskohej si diplomat, kush është Mihali? Rusi i arrestuar sot në Veri të Ksovës Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka deklaruar se në Mitrovicën e Veriut është arrestuar edhe një shtetas rus i cili i
Momenti i arrestimit të komandantit policor në Zubin Potok (VIDEO) Policia e Republikës së Kosovës sot ka zhvilluar aksionin kundër kontrabandës i cili është zhvilluar në tërë Kosovën, du
Pamjet e barrikadave serbe në veri (VIDEO) Aksioni i sotëm i Policisë së Kosovës, nuk është mirëpritur nga serbët lokalë në komunat veriore të Kosovës. Ata kanë
Dalin pamjet e arrestimit të një personi në veri (VIDEO) Në veri të Republikës së Kosovës, Policia e Kosovës, ka zhvilluar një aksion të gjerë, prej ku kanë mbetur dhjetëra pers
PLAS NË VERI/ Momenti kur serbët gjuajnë me armë ndaj policisë (VIDEO) Me urdhër të Prokurorit të shtetit është duke u zhvilluar një aksion i madh i Policisë së Kosovës, në komunat veriore ku
Qeveria në shërbim të oligarkëve: Pengon shqiptarët të blejnë lirë online Blerjet online do të bëhen më të shtrenjta pasi Drejtoria e Përgjithshme e Doganave me një udhëzim të posaçëm ka vendosu
Reagon policia: Aksioni jo vetëm në veri, ka arrestime edhe në Drenicë Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë operacionit policor janë arrestuar zyrtarë policorë të nacionaliteteve të ndryshm