999 rezultate për

veres

Transferimet e verës së kaluar"të vona", Solskjaer pranon gabimet Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, shpreson se klubi do të mundë t’i kompletojë transferimet e lojtar
Kane nuk largohet, zbulohet prapaskena pse Mourinho pranoi stolin e Tottenham Shtypi i shkruar në Angli dhe më konkretisht dy gazetat prestigjoze Daily Telegraph dhe Daily Express zbulojnë një prapa
Everesti merr një tjetër jetë alpinisti, mesazhi i fundit me bashkëshorten Një alpinist ka gjetur vdekjen teksa ngjiste malin Everest duke e konsideruar këtë si aventurën e jetës. Pas këtsaj n
Nga letrat e hamburgerit deri te gotat e verës, si i shpenzojnë qeveritarët lekët tuaja (FOTO LAJM) Qeveritarët tanë përveç se gëzojnë paratë që marrin nga rrogat, duket se herë pas hereë përfitojnë dhe ca ditë pushimi l
Me këtë truk që mësuam, tani mund t’i veshim fustanet e verës në dimër (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë të vishni fustanet e verës në dimër? Sigurisht që kjo gjë ju ka shkuar në mendje, në ato ra
Aplikacion që kombinon verën me muzikën? Gjetja e këngëve të preferuara (playlist), të përputhura me shijimin e verës, tashmë është e mundur falë aplikacionit ”L
Pushimet e verës i thyen krahun ish-banores së Big Brother Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi ishte një prej të ftuarave në emisionin "Casa de Los 3s" në RTV Ora. Kur Zogu
Vera me e nxehtë, temperaturat thyejnë 400 rekorde Rreth 400 rekorde të temperaturave më të larta të kohërave janë thyer në hemisferën veriore gjatë verës. Sipas një anali
Ngrohja globale nxjerr sekretet e errëta të Everestit, sa kufoma alpinistësh mban fshehur ai mal Jo të gjithë ata që e kanë provuar ja kanë arritur qëllimin për t'u ngjitur në malin Everest. Rreth 4.800 alpinistë k
Eriksen dëshiron vetëm një klub për të ardhmen Mesfushori danez i Totenhemit, Christian Eriksen, ka qenë një ndër emrat më të nxehtë të merkatos së verës. Mancheste
Maj jahtit me minibikini, kaq nxehtë Oriolën se keni parë as në mes të verës (FOTO LAJM) Kur flasim për Oriola Marashin temperaturat rriten. Modelja gjithnjë e më e suksesshme po kor të njëjtin sukses edhe
Pas verës pa ujë, banorët e Tiranës njoftohen se duhet të bëjnë durim edhe sot Ujësjellës Kanalizine Tiranë ka njoftuar banorët e Tiranës, se për shkak të një defekti në Bovillë disa zona nuk do të k
Telenovela Neymar, ky është vendimi i fundit i PSG Neymar qëndroi tek Parisi pavarësisht se dëshira për tu larguar ishte e madhe. Por sipas asaj që raporton e përditshm
As verë as vjeshtë, kjo është veshja ideale për këto ditë (FOTO LAJM) Me gjithë temperaturat e nxehta që kaluam këtë verë, gjetja e një kombinimi që të jetë i bukur, por njëkohësisht edhe i
As Kardashian as Ronaldo, 2 fotot më të pëlqyera të verës në Instagram janë këto (FOTO LAJM) Mund ta mohoni, por s’do ju besojmë! Një ndër aplikacionet që na ka shoqëruar gjatë gjithë verës ka qenë padiskutim
Këshilla të vlefshme për sigurinë në det gjatë verës Nëse keni zgjedhur që të kaloni pushimet tuaja në bregdet, atëherë siguria në ujë është vendimtare për këdo që ka fëmijë
Rritet numri i personave me sëmundje mendore në Maqedoninë e Veriut Shënon rritje numri i rasteve urgjente që kërkojnë ndihmë në Klinikën për Psikiatri në Shkup. Ekspertët sqarojnë se stin
Everest, ndalohet përdorimi i plastikës Autoritetet e Nepalit kanë ndalur përdorimin e plastikës në rajonin e Everstit. Masa vjen si një përpjekje për të zvo
Ngjyrat më të bukura të thonjve për pjesën e mbetur të verës (FOTO LAJM) Kur vjen puna tek thonjtë, asnjëherë s’kemi mjaftueshëm ide për dizajnin e radhës. Jo gjithçka që mund të jetë trendi i
10 vendet malore më të bukura në Europë (FOTO LAJM) Gjatë stinës të verës, shumica e njerzve i drejtohen detit për të pushuar. Por një opsion i mirë gjithashtu do të jetë d