999 rezultate për

veres

Duke hekurosur, Kryemadhi uron si rrallëherë festën e ditës së Verës (FOTO LAJM) Këto ditë nuk po shohim të fortë dhe më pak të fortë. Njerëz të thjeshtë, VIP-a dhe gjithashtu politikanët i janë tre
Frika se mos grumbullohen për Ditën e Verës, policia dhe ushtria "zbarkojnë" në Elbasan Dita e sotme është një ditë feste dhe zakonisht për Ditën e Verës njerëzit pushtojnë rrugët dhe festojnë. Këtë vit n
Gati për të krijuar gardërobën e pranverës? Truket që jua bëjnë punën më të thjeshtë Më poshtë të shfaqim rrobat që duhet të kesh në dollapin tënd dhe që përbëjnë bazën e të gjithë kombinimeve për këtë pra
Çizme edhe për në pranverë, 4 mënyra si të shkëlqeni (FOTO LAJM) Çizmet janë një element i domosdoshëm i stinës së ftohtë, por stilistët këtë vit i kanë cilësuar si një 'must' edhe për
Gabriel Jesus largohet nga Manchester City, Seria A destinacioni i ri? Sulmuesi i Manchester Cityt, Gabriel Jesus, është paraqitur subjekt interesimi nga skuadra e Juventusit. Ylli brazili
Alketa Vejsiu pranon për herë të parë përplasjen me Vera Grabockën Pas festivalit të dhjetorit në RTSH, u përfol se mes producentes Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiut kishte patur një debat
Juventus i fiksuar pas Icardit, bardhezinjtë nisin kontaktet me PSG Pavarësisht se nuk ia doli ta veshë bardhezi gjatë merkatos së verës, Drejtori Sportiv i Juventusit Fabio Paratici nuk e
Çizme edhe për në pranverë, 4 mënyra si të shkëlqeni (FOTO LAJM) Çizmet janë një element i domosdoshëm i stinës së ftohtë, por stilistët këtë vit i kanë cilësuar si një 'must' edhe për
Janë në "urgjencë", Barcelona do ta tentojë përsëri Neymar Barcelona nuk po arrinw dot tw sigurojw as edhe njw sulmues pas dwmtimeve tw rwnda tw Suarez dhe Dembele. Katalanasit
Bayerni del nga kornizat, hap "thesin" për sulmuesin e Liverpoolit Bayern Munchen po mendon seriozisht për yllin i Liverpoolit, Roberto Firminio. Bavarezët synojnë të përforcojnë sulmi
Liverpool i vendosur për lojtarin e Bundesligës, do të jetë përforcimi i parë në merkaton e verës Liverpooli e ka vendosur në krye të listës së dëshirave mesfushorin gjerman, Kai Havertz. Njëri nga talentet më premt
Arsenali ka planifikuar emrat që do të kërkojë gjatë merkatos së verës Edhe pse ndryshuan trajneri te Arsenali nuk vërehet shumë ndryshim. "Topçinjtë" po mendojnë ta pëerforcojnë skuadrën me
ZYRTARE/ Arsenali transferon mbrojtësin e Flamengos Pablo Mari ishte të shtunën në Angli ku kreu testet mjekësore por u detyrua të kthehej në Brazil pasi marrëveshja nuk u
Interi rrit presionin për Eriksen, Tottenham rrit vlerën Zikaltrit duan të llogarisin në shërbimet e Christian Eriksenin për ndeshjen e së dielës ndaj Cagliarit Interi e ka r
Oferta e Barcelonës, Xavi vendos sot Ish mesfushori preferon të marrë drejtimin e Barçës gjatë verës Xavi Hernandez do të vendosë sot nëse do të pranojë a
Më në fund Interi arrin marrëveshjen me Darmian Interi raportohet se ka arritur marrëveshje për ta transferuar në San Siro mbrojtësin e Parmës, Matteo Darmianin, gjatë
Pas Verës dhe Alketës, këngëtari i njohur: Vitin tjetër do bëj unë festival (VIDEO) Festivali i 58 i RTSH-së i organizuar nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu këtë vit pati shumë bujë e u komentua shumë. P
100 milion euro për mesfushorin më të mirë të Europës N’Golo Kante është duke menduar të largohet nga Chelsea gjatë merkatos së verës. Kampioni i botës konsiderohet si një
Chelsea nis bisedimet me William për kontratën e re Futbollistit ofanziv brazilian do t’i skadojë kontrata aktuale në fund të sezonit, por palët duken të interesuara për ta
U rikonstruktua gjatë verës, shembet shkolla në Kurbin (VIDEO) Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi 26 viktima, plagosi qindra të tjerë dhe sheshoi e dëmtoi me mijëra godina. Shkolla e K