999 rezultate për

veres

Lëngu i frutave që na jep energji gjithë pranverës, mësoni sekretin Me ardhjen e pranverës, shija e lëngjeve të shtrydhura e smoothie-ve do të jenë miku dhe aleati ynë i më i mirë i mëngj
Si piku i verës, meteorologët shpjegojnë temperaturat e "çmendura" dhe erën e fortë Sot temperaturat arritën të regjistronin vlerat 34 ºC në Kucovë dhe 35 ºC në Tiranë. Sipas Shërbimit Meteorologjik Us
Roma po vëzhgon tregun anlgez për merkaton e verës Pasi mori Mkhitaryan dhe Smalling verën e kaluar, Romës duket se i ka “lezetuar” tregu anglez dhe po përgatitet të afroj
8 frutat e stinës së pranverës dhe vetitë ushqyese Kajsitë Kajsia është një frut që njihet për vlerat e saj ushqyese, të cilat kanë në përmbajtjen e tyre vitaminë A, B1
"Çmendet" moti në Kukës: Dëbora zbardh vendin në mes të pranverës (VIDEO) Sot më datë 6 maji është Dita e Shën Gjergjit e cila festohet për t’a përjetuar ndaljen e Dimrit dhe ardhjen e stinës s
Mrekullia e pranverës, pamjet që tregojnë si duket bota në këtë stinë (FOTO LAJM) Stina më me shumë ngjyra dhe freski është patjetër pranvera. E njohur si tina e fillimeve të reja, pas një dimri të g
Milani po përgatit një përforcim në mesfushë gjatë merkatos së verës Milan gjatë kësaj vere do të tentojë prapë që të transferojë mesfushorin e Benficas, Florentino, ndoshta edhe me përfshi
Si do duket formacioni i Juventusit me blerjet e bujshme gjatë verës (FOTO LAJM) Pavarësisht krizës nga Covid-19, Juventusi pritet të kryejë disa transferime të bujshme gjatë merkatos së ardhshme. M
Keta janë 4 futbollistët që pritet të largohen nga Reali gjatë merkatos së verës Merkatoja e verës së shkuar ishte merkato afrimesh për Realin ndërsa këtë vit priten largime. Los Blancos do të duhen
Nuk janë shenjat e para të Covid-19, si të veprosh me alergjitë e pranverës Stina e pranverës është gjithmonë e shoqëruar me shpërthimin e alergjive, por kjo e këtij viti edhe me një virus, shenja
OBSH: Kujdes me hapjet, rrezikojmë 1 valë të dytë para verës Përfaqësuesi italian në Organizatën Botërore të Shëndetësisë, Walter Ricciardi ka paralajmëruar se një valë e dytë e epi
Kujdes nga tradhëtia, ky është horoskopi i veres për cdo shenjë sipas Paolo Fox Dashi Lidhjet e dashurisë të nisura rishtas nuk janë fort emocionuese. Të lindurit në shenjën e dashit që kanë dalë s
Iu ofruan falas, Milani merr vendim për Gotzen dhe Lallanan Milani ka marrë një vendim në lidhje me dy propozime që ia janë ofruar si lojtarë të lirë gjatë verës, Mario Gotze i Bor
Bale dhe James në shitje Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, u ka bërë me dije James Rodriguezit dhe areth Bale se nuk llogarit në shërbim
Agnelli kërkon që merkato e verës të shtyhet, jep edhe arsyet Asociacioni i Klubit Europian i dërgoi një letër skuadrave evropiane duke i treguar rëndësinë se për çfarë arsye afati i
Pret me padurimin afatin kalimtar të verës, dy gjigandë italianë interesohen me James Rodriguez Gjatë verës së kaluar James Rodriguez nuk u transferua dot te Napoli pasi Reali i Madridit nuk pranoi ofertën e presiden
Juventusi do të heqë dorë nga shërbimet e "trurit" të skuadrës "Bianconeri" janë të gatshëm të heqin dorë nga mesfushori boshnjak nëse marrin ofertë të kënaqshme gjatë verës që vjen
Merkato e verës, City gati të bëjë "pazar" me Interin Pep Guardiola po mendon për përforcimin e skuadrës për sezonin e ardhshëm. Dhe tekniku spanjoll ia ka vënë syrin tre
Marcelo i lidhur me Juventusin, Reali rikthen interesin për Alaba Reali insiston për Alaban "Los Blancos" synojnë ta transferojnë gjatë verës që vjen mbrojtësin e majtë të Bayern Muni
LISTA/ Lojtarët që mund të largohen nga Reali gjatë verës Futbolli është në pritje deri të një njoftimi të ri për vazhdimin e kampionateve. Por, zyrat e Real Madrid po punojnë