999 rezultate për

veres

Si te fleme rehat neteve te nxehta te veres? Në të kundërt të mendimit të përgjithshëm kondicionerët e përdorur në mënyrën e duhur nuk i hapin rrugë sëmundjeve dhe r
Diabeti, disa këshilla si ta mbajmë nën kontroll gjatë verës Kujdesi ndaj temperaturave të larta në verë është një këshillë që vlen për të gjithë, por në rastin e diabetikëve kujdes
Prezantuesja shqiptare i befason të gjithë: Ja pse nuk mund të flirtoj me djem gjatë verës Alesia Bami është shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj sentimentale dhe mundohet ta mbajë larg vëmendjes së me
Disa këshilla se si të mos e ndieni vapën gjatë natës E ndërsa për ata që pëlqejnë rrezet e diellit është një gjë e mirë, nata mund të jetë një makth i vërtetë. Sot po ju
Pra është trendi i verës? Loredana dhe Rita Ora bëjnë "xing" me flokët (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, Loredana ndryshoi look-un dhe nuk vonoi shumë që flokët e verdhë e të shkurtër t’u krahasonin me ato
6 arsyet pse kemi lëkurë më të thatë gjatë verës Përkundër besimit që kemi thuajse të gjithë, lëkura e thatë nuk është vetëm problem gjatë dimrit. Dielli i verës, nxehtë
Sezoni i verës, Policia shton masat në rrugë: Mos u nisni në një orar për plazh Drejtoria e Policisë Rrugore ka bërë me dije se janë marrë masat për të menaxhuar trafikun, si dhe për të parandaluar ak
Tifozja e Milanit nuk i reziston temperaturave, zhvishet dhe "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Me ardhjen e stinës së verës, rritet ndjeshëm doza e fotove hot nëpër rrjetet sociale. Ky trend e ka pushtuar edhe mo
Ushqimet për të cilat ka nevojë organizmi gjatë stinës së verës Vera ka trokitur, por ne nuk ndihemi gati e për të qenë më të qartë, trupat tanë nuk janë ende gati ! Ka patur një
Carlotta Tadolini, tifozja e Milanit tashmë po kandidon si "mbretëresha" e verës (FOTO LAJM) Carlotta Tadolini, modelja italo-ruse, është duke brohoritur për Milanin dhe tashmë është një kandidate për të qenë "mbr
Si kurrë më parë, Spanja cakton afatet për merkaton e verës COVID-19 ka shkaktuar ndryshime të mëdha në botën e futbollit që po përshtatet me kushtet e pandemisë. Fillimisht, të
Do të jetë trendi i verës? Kim Kardashian ndryshoi look dhe duket njeri tjetër (FOTO LAJM) Meqë kishte ardhur momenti për ndryshimin e radhës, Kim vendos të shndërrohet në kokëkuqe. Para se të mendoni që janë pa
Ky është përforcimi i parë i Milanit për merkaton e verës Milan ka filluar të mendojë për sezonin e ardhshëm dhe Rosonerët kanë nisur të punojnë rreth përforcimeve. Ralf Rangn
Disa mënyra praktike se si ta mbani shtëpinë të freskët gjatë verës Disa këshilla se si të freskoheni më mirë në shtëpi gjatë muajve të verës Vendosni një tas me akull përpara freskuese
Rregulla të arta! Si të bëjmë plazh dhe të mos rrezikoheni nga COVID-19 gjatë verës (FOTO LAJM) Pas 3 muaj mbyllje, më në fund mund të nisim pushimet. Sigurisht dihet që këto pushime nuk do të jenë si pushimet no
I bashkohet look-ut të verës, Çiljeta shkëlqen me pamjen e re (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, ka qenë gjithmonë mjaft e guximshme kur bëhej fjalë për ndryshimet në ‘look’. A
Make-up gjatë verës? Ekspertët kanë disa këshilla Është verë dhe shumica e produkteve që vendosni në fytyrë, shkrijnë menjëherë. Për të shmangur këtë, ja disa këshilla se
Walker, objektivi primar i Interit për merkaton e verës Ylli i Manchester City-t, Kyle Walker është kthyer në objektivin kryesor të Interit për merkaton e verës. 30 vjeçari
"Shokun se lo 3", Stresi publikon super hitin e verës (VIDEO) Reperi Arkimed Lushaj, ose siç njihet me emrin e artit Stresi ka publikuar klipin më të ri të titulluar "Shokun se lo 3"
Hit i garantuar, treshja specale e Three Dots ka gati këngën e verës (FOTO LAJM) Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi Haruni do të bashkojnë forcat për një këngë të re këtë verë! Listës së hiteve nuk ki