999 rezultate për

veres

Hysaj nuk vazhdon me Napolin, Atl Madrid shfaq interes Elseid Hysaj me shumë gjasa do të largohet nga Napoli gjatë verës. Mbrojtësi i krahut të djathtë nuk ka gjetur hapës
Sekreti i verës së hapur, si ta ruani pjesën e mbetur në shishe Me afrimin e festave të fundvitit, vera është ajo që nuk i mungon asnjëherë tryezës. Nëse keni miq në shtëpi, po hapni t
A do të rikthehet jeta normale gjatë verës? Përgjigjet mjeku gjerman Derisa imunizimi kundër koronavirusit pritet të nisë këtë të diel në vendet e Bashkimit Evropian, doktor Tobias Welte, n
Mjeku gjerman: Vaksina nuk e kthen normalitetin para verës Në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, Welte thotë se vaksina Pfizer/BioNTech është e sigurt dhe parandalon sëmundj
Nga taksitë e deri te shishet e verës, ndriçimet në Manhattan duken të mahnitshme (VIDEO) Në Nju Jork festat janë afruar, e bashkë me to edhe ndriçimet dhe zbukurimet e vendeve. Këtë vit, Manhattani u zbukur
Everesti, maja më e lartë e botës është "rritet" sërish Mali Everest është i lartë saktësisht 8,848.86 metra: ai zyrtarisht është "rritur" me 86 centimetra nga matja e fundit
Befason Ibrahimovic: Doja te pensionohesha nga futbolli gjatë verës Zlatan Ibrahimovic sezonin 2020/2021 e ka nisur në mënyrën më të mirë në Serie A, te skuadra e Milan. Veterani suedez
10 transferimet e verës që janë duke shkëlqyer në klubet e tyre Gjatë afatit veror, klubet e mëdha kanë bërë vetëm disa transferime shkaku i pandemisë së koronavirusit. Alvaro Morat
Prestigjozia britanike përfshin Kumbullën në lojtarët më të shtrenjtë që do i mungojnë Euro 2021 (FOTO LAJM) Marash Kumbulla e ka ngjitur shumë lart emrin e tij në futbollin europian dhe për këtë i është dashur shumë pak kohë.
Reali ka arritur marrëveshjen me yllin e Ligue 1 Në sulm për Eduardo Camavingan. 18-vjeçari konsiderohet e ardhmja e futbollit: ka debutuar në Champions League dhe në
Juventusi barazon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Crotones falë një aksioni të krijuar nga futbollistët e ofruar gjatë me
Ceferin entuziast: Europiani i verës së ardhshme do jetë një shfaqje spektakolare Kampionati Europian 2020 u shty për një vit më vonë, për shkak të pandemisë Covid-19, megjithatë ditët e fundit kanë fil
10 klubet që hapën "thesin" gjatë afatit kalimtar të verës Afati kalimtar i verës 2020 ka sjellur mjaft ndryshime interesante, me disa klube që e kishin të pamundur arritjen e obj
Koeman flet për Messin: Situata e verës nuk e ka influencuar Ronald Koeman ka bërë të ditur se situata e krijuar gjatë verës nuk ka influencuar Messin. Lionel Messi kërkoi largim
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM) Me siguri edhe ju këtë verë u fiksuat me look-un më në trend të momentit, gërshetat e gjatë plot me ngjyra që realizuan
6 arsye të forta pse duhet të zgjidhni shtatorin për pushime Shtatori, për pjesën më të madhe të njerëzve është një sulm i ri pune. Pas verës së nxehtë (që për fat të keq mbaron shu
Rita Ora tregon më shumë seç duhet, joshëse nga makina me këmishën e zbërthyer (FOTO LAJM) Autorja e hitit “Anyëhere” është komentuar shumë gjatë gjithë verës. Kjo për shkak se u fotografua shpeshherë “topless”
Me këtë truk që mësuam, tani mund t’i veshim fustanet e verës në vjesht (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë të vishni fustanet e verës në vjesht apo dimër? Sigurisht që kjo gjë ju ka shkuar në mendje
Bëri namin gjatë verës, por kjo foto e Arilenës nga palestra do t'ju surprizojë (FOTO LAJM) Këtë verë këngëtarja ka bërë namin në Instagram duke publikuar foto me bikini nga plazhi ku viheshin në pah format perfe
6 arsye të forta pse duhet të zgjidhni shtatorin për pushime Shtatori, për pjesën më të madhe të njerëzve është një sulm i ri pune. Pas verës së nxehtë (që për fat të keq mbaron shu