999 rezultate për

vera

E vrau vjehrri me levë, vëllai i viktimës: E përzuri nga shtëpia me foshnje në krah Vetëm një javë më parë në Kurbin ndodhi një ngjarje e rëndë ku vjehrri 74-vjeçar qëlloi dhe vrau me lëvë nusen e djalit
Vrau me levë nënën e dy fëmijëve, ja kush është vjehrri nga Kurbini (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë me parë 75-vjeçari Ndoc Tota vrau me levë nusen e djalit të tij për shkak se ishte i pakënaqur pasi ajo n
Historia e trishtë e Verës, u rikthye të kujdesej për prindërit e burrit por humbi jetën në mënyrë makabre Një krim i rëndë brenda familjes ka tronditur fshatin Zhejë të Kurbinit. Vjehrri ka qëlluar me sende të forta nusen e dj
Del fotoja, ja kush është gruaja që u vra nga vjehrri se nuk i shërbeu kafenë (FOTO LAJM) Është publikuar nëpër rrjetet sociale fotoja e Vera Totës, gruas fatkeqe që u masakrua nga vjehrri i saj ditën e sotme n
Ndahet nga e fejuara aktori i "Portokallisë", merr fund lidhja disa vjeçare (FOTO LAJM) Është përfolur prej pak kohësh ndarja e aktorit të “Portokallisë”, Rezart Veleshnja, pas dyshimeve që dy të rinjtë kanë
Rrëfimi prekës i këngëtares shqiptare: Humbja e djalit ishte e tmerrshme (VIDEO) Këngëtarja e mirënjohur, Vera Laçi ishte sot e ftuar në emisionin “Rudina” në Televizionin Klan. Ajo rrëfeu mes lotës
U dhunua barbarisht për 18 vite, Vera: Dua vetëm fëmijët, asgjë tjetër (FOTO LAJM) Një histori e dhimbshme po zhvillohet tek e “E Diela Shqiptare”, historia e një gruaje nga Shkodra, martesën, dhunën e u
Receta që përmirëson shikimin dhe parandalon humbjen e tij Një kirurge e njohur ruse dhe një bashkëpunëtor i saj preferojnë që para secilës seancë mjekësore t’ju ofrojnë pacientëv
Aloe Vera e mrekullueshme për duart Duart e thata dhe të ashpra janë një problem shumë i zakonshëm të cilin lehtësisht mund ta trajtoni në mënyrë natyrale d
Pranvera për bizelet e gjelbra e të freskëta Kultivimi i bizeles besohet të datojë mijëra vjet më parë, madje shkencëtarët pranojnë që bizelja të jetë një nga produk
Evera: I thash Pogbas që të transferohej në United Mbrojtësi francez, Patrice Evera beson se Manchester United ishte mundësia më e mirë për Paul Pogban. “I thash Pogbas
Vera po afron, ja si të mbani shtëpinë të freskët pa kondicioner (FOTO LAJM) Vera po vjen dhe një nga problemet që shumë prej nesh kanë është shtëpia që bëhet si sauna, sidomos kur gjatë ditës kanë
Zbardhni dhëmbët shpejt me Aloe Vera dhe ujë Bima e Aloe Vera-s gjen përdorim kudo në jetën tonë të përditshme duke ndihmuar në shumë përdorime. Por a e dinit se
Forconi flokët dhe parandaloni rënien e tyre me këto mënyra natyrale Për të arritur rezultate të kënaqshme duhet të zbatohen disa metoda natyrale, drejtpërdrejt në flokë, në formën e maskës
“Vera ime në Siri” (FOTO LAJM) Një student britanik, i cili la studimet për t’u bërë pjesë e luftimeve në Siri, zbulon aventurën e tij të frikshme në v
Pija me Xhenxhefil dhe Aloe Vera që ju rregullon metabolizmin Metabolizmi është një proçes gjatë të cilit ushqimet dhe pijet që konsumojmë kthehen në energji. Metabolizmi i dobët shk
Pranvera Frankofone, zbulohen aktivitetet në mbarë vendin nga 13 marsi Ambasada e Francës në Tiranë, ka publikuar kalendarin e aktiviteteve që do të mbahen në kuadër të Pranverës Frankofone.
U dënua për prostitucion, rrëfehet pas daljes nga burgu mbesa e Martin Camajt Vetëm para dy muajsh Vera Camaj, mbesa e Martin Camajt la qelinë e burgut 325 në kryeqytet. Në një intervistë për ‘G
Bima kuruese, ja si të kultivoni Aloe Vera në shtëpinë tuaj Aloe Vera njihet si bimë kurative jo vetëm në estetikë por edhe në organizëm. Ajo është një bimë që mund të rritet lehtë
Calavera iu përgjigjet kritikëve: Ja roli i OMN dhe kush i merr vendimet Genoveva Ruiz Calavera, kryesuesja e ekspertëve të Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit me anë të një letre të hapur