999 rezultate për

vera

Kërcënuan prokurorin me vjekje, arrestohet nëna e 2-vjeçarit që vdiq në aksident Pas një aksidenti të ndodhur në vitin 2012, Luftar dhe Pranvera Buzi humbën fëmijën e tyre 2-vjeçar. Në vitin 2012 nj
Kurti: Qytetarëve i ka ardhur vera ka dera Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka votuar në qendrën e votimit në Fakultetin Juridik, ku i bëri thirrje të
Rikthehet vera me temperaturat e larta! Ky është parashikimi i motit për sot Kthjellimet dominojnë pjesën më të madhe të territorit duke përjashtuar ultësirën perëndimore ku gjatë paradites do të k
Çmendet moti! Hiqni xhupat pasi vera po rikthehet sërish Ditën e fundit të shtatorit na krijuar përshtypjen se dimri kishte ardhur para kohe por tetori po na surprizon më shumë.
Opinionisti ofendon rëndë: Vera Grabocka një shitëse e pashpresë Pas largimit të Linda Reit nga gara e spektaklit ‘Dance With Me’ u hapën debate të shumta lidhur me ketë spektakël, me k
Vera nuk ka fund për Luanën, poston foto nga Xhamajka (FOTO LAJM) Luana padyshim që shquhet për pozat e saj provokuese dhe tipin e hedhur. Dhe teksa për të gjithë ne pushimet kanë mb
Erdhi dhe kjo ditë, Vera Grabocka falenderon Alketa Vejsiun (FOTO LAJM) Të gjithë e dinë "batutën" e famshme të Alketës teksa nuk lë rast pa falenderuar bashkëpunëtoren e saj Vera Grabocka.
Rovena Stefa në gjyq me Vera Grabockën Rovena Stefa krahas profesionit të saj si këngëtare, aktualisht po e shohim dhe si një nga konkurrentet e spektaklit të
Dy mënyra për flokë të shëndetshme brenda 20 minutave Tani eshte periudha ku cdo njeri ankohet per renien te flokeve. Per shkak te veres floket mund te jene demtuar dhe shtat
"Më kapi prej flokësh zvarrë", e mitura rrëfen se si e dhunoi xhaxhai Dhuna në familje është një ndër problemet më emergjente në shoqërinë shqiptare. Ajo është Vera Kodra dhe kërkon ndih
Brnabiç takohet me ambasadoren maqedonase Vera Jovanovska Tipko Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç sot zhvilloi takim pune me ambasadoren maqedonase në Beograd, Vera Jovanovska-Tipko
Ja çfarë rezervon Grupi G për mbrëmjen e sotme, ku është dhe Shqipëria Spanja dhe Italia pasi ndanë “hesapet” me përplasjen direkte të “Santiago Bernabeut”, e fituar 3-0 nga “La Roja” do t’i
E mbani mend "Gaviotën"e telenovelave? Sot ajo është Zonja e Parë e Meksikës (FOTO LAJM) Ajo u bë shumë e dashur për shqiptarët pas debutimit të saj në serialin spanjoll ‘Deslilando Amor’, ku luante rolin e Ga
Shëroni diabetin me aloe vera dhe pjepër Bima Aloe Vera dhe pjepri i hidhur janë identifikuar si bimë që kanë efekt kurues. Studimet e reja tregojnë se të dyj
Vera më e vjetër në Itali, 6000 vjeçare! Vera italiane më antike në botë ka afërsisht 6000 vite. Mbetjet e saj janë gjetur në një qyp të madh të Epokës së Bakrit
Jo vetëm ne, edhe Vera Grabocka e pëlqen Emina Cunmulaj (FOTO LAJM) Duket se Emina Cunmulaj është kthyer papritur në një nga modelet më të dashura në Shqiperi. Ajo ka krijuar një famë n
Si të shëroni plagët në këmbë me mënyra natyrale Këpucët e reja gjithmonë shfaqin probleme në këmbë tona. Ato mund të shkaktojnë vrarje të ndryshme në këmbë të cilat bëh
Vera Grabocka poston foton më të bukur me Timo Fllokon (FOTO LAJM) Pavarësisht se kanë shumë vite të lidhur Timo Flloko dhe Vera Grabocka janë akoma shumë të lidhur me njëri tjetrin dhe
Jonida Maliqi tregon si është vera e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi u bë kryetemë e rrjeteve sociale dhe mediave rozë për shkak të ndarjes me bashkëshortin e saj p
Do habiteni se për çfarë mund ta përdorni tjetër Aloe Verën veç bukurisë Ndryshe ALoe është konsideruar si bima e jetës dhe në fakt mëe të drejtë sepse benefitet që ka janë në çdo fushë dhe në